Skocz do zawartości

Polecane posty

Łał ! Nic mi o tym nie wiadomo... W takim razie podajcie proszę link skąd można je pobrać, a ja natychmiast zamawiam GTA IV :D Dodatków nikt jeszcze nie spolszczył? :>

GTA IV przechodziłem juz na xboxie 360 ale nie satysfakcjonowało mnie przejscie gry i zrozumienie jej niewielkiej części, więc jak na kompa jest juz dobre spolszczenie to napewno gre kupię drugi raz ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patchy wyszło siedem a najnowszy można dostać chociażby pod tym linkiem ;) Z tego co zauważyłem w sieci - a w grę dałem jakiś czas temu - to EFLC ma własne patche, konkretnie to dwa, ale jeżeli posiadasz też podstawkę to zaleciłbym "spaczowanie" jej do końca, tak dla spokojniejszego serca ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytalem gdzies, ze w GTA4 jest mozliwosc widoku z wnetrza pojazdu. Wiec pytam sie jest? Ja przeszlem gre i jej nie uswiadczylem

http://www.gtagaming.com/downloads/gta-iv/misc-mods/1834

Rzucam linkiem w Twoją stronę :cool: Przy okazji: w starszych GTA też był taki mod, ale niestety jakość tekstur w środku auta była nie do zniesienia :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec roku pojawi się mod do GTA 4, który przeniesie nas do... A zresztą, sami zobaczcie :P
Fajna rzecz tyle, że w wyglądzie samego miasta nie widać aż takich wielkich zmian. Poza tym to beta więc może kiepsko chodzić albo być zabugowana :P Poza tym w newsie nie doczytałem, ale chyba wydana wersja nie będzie posiadać misji itd.? Przedsięwzięcie IMO zacne, ale wolałbym poczekać na kompletny produkt a jeszcze bardziej na zapowiedź oficjalnej, następnej części od R* ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV żre wszystko po kawałku. Sprzęt typu 4-rdzenie po 2.6-3.0 GHz, RAM 4 GB i jakaś szybka karta graficzna z 1 GB pamięci to mus dla tej gry, żeby można ją było pyknąć w full detalach. Odnośnie Mafii 2 wystarczy skromniejszy PC. 2 rdzenie, karta - najlepiej GeForce (obsługa Physx) no i te 4 GB dla Visty/7 powinno być, choć nie wiem jak ma się sprawa z włączonym Physx. Bez niego nawet o wiele słabsze komputery radzą sobie z Mafią 2 znakomicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: zna ktoś jakiś sprawdzony sposób, żeby poradzić sobie z bugiem ze wskakiwaniem do helikoptera przy użyciu spacji w ostatniej, bodaj, misji? Bo kurczę nie miałem z tym GTA żadnych problemów, a tu taki kwas już blisko końca... shame.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: zna ktoś jakiś sprawdzony sposób, żeby poradzić sobie z bugiem ze wskakiwaniem do helikoptera przy użyciu spacji w ostatniej, bodaj, misji? Bo kurczę nie miałem z tym GTA żadnych problemów, a tu taki kwas już blisko końca... shame.

@mark to nie jest bug. Ja musiałem cały dosłownie się spiąć aby osiągnąć częstotliwość naciskania spacji wymaganą przez grę.

To jest bug. U mnie zadziałało włączenie zaraz przed skokiem nagrywania we FRAPSie z ograniczeniem FPS do 30 (zaznaczone "Lock Framerate").

Edytowano przez alek2702
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedyś mieliście szansę to zobaczyć, ale jeżeli czujecie pociąg do sadomasochizmu to polecam spróbować przejść EFLC w

modzie :D Nazwa jest wielce wskazująca i jednoznaczna, a zalinkowany filmik tylko uświadczy was w tym przekonaniu. Osobiście nie zamierzam próbować, ale miałem wielkiego banana na twarzy oglądając filmik ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za nie długo będę miał nowy komp to też mam zamiar kupić GTA 4. Tak mi się spodobała że muszę mieć tą grę, bo już grałem ale u brata i mi się tak spodobała że muszę nie daruje sobie i koniec.

Muszę tą grę za wszelką cene kupić jest najlepszą grą z serii GTA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w twoim wypadku warto rozważyć promocję serii GTA, jaka jest teraz na Steamie. Z okazji 10 urodzin trzeciej odsłony wszystkie częśći tej serii można kupić za 40 zł. Warto poszukać na Allegro odpowiednich ofert.

A co do The Lost of Damned, wkrótce ma wyjść spolszczenie do tego DLC do GTA 4. Premiera już podobno 28 października.

Nie cytujemy postów nad swoim w całości - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie wiadomość odnośnie przybliżonej daty premiery polonizacji do The Lost and Damned. Przy podstawce odwalili kawał niezłej roboty, więc już nie mogę się doczekać momentu, kiedy pogram w TLaD po polsku. :) Chociaż myślę, że bez polskiej wersji językowej, też bym sobie poradził ze zrozumieniem fabuły, ale wolę nie wystawiać się na próbę do czasu kiedy w końcu zagram w Red Dead Redemption. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się ciągle zastanawiam czy warto kupować Episodes from Liberty City. Gdyby Cenega postarała się chociaż wydać łatkę polonizujacą.... a tu z ich strony zero inwencji. Trzeba czekać na fanowskie projekty. Jak gdzieś znajdę w dobrej cenie wersję pudełkową, to może się w końcu skuszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...