Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość o tym, że Grand Theft Auto IV będzie w tym roku i na dodatek już w listopadzie bardzo mnie ucieszyła. Jej...rok 2008 zaprawdę będę mógł uznać pod względem gier za udany. We wrześniu Spore, w październiku TES V: Fallout, a w listopadzie GTA IV. Mam tylko nadzieje, że wymagania gry nie będą zbytnio ogromne i że panowie z R* zoptymalizują bardzo dobrze silnik gry...no i żeby gra nie wymagała obowiązkowo Visty...bo wtedy to byłaby ogromna tragedia dla graczy.

Mam tylko nadzieje, że przez tą grę nie obleje matury...chociaż do grudnia pewno zdążę się nagrać wystarczająco, żeby potem skupić się na nauce...lub może nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra jest już zapowiedziana, teraz jedną z większych niewiadomych (o ile nie najwiekszą) jest kwestia multiplayera. Bedzie, a jeśli tak, to jaki? Super byłoby móc zagrac razem w konsolowcami, ale to mimo wszystko chyba melodia przyszłości. Chociaż w sumie może Rockstar z Microsoftem zrobią Sony małe kuku i pozwolą grac pecetowcom i xboxowcom razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico Bellic na blaszakach...Aż chcę zaśpiewać hymn ZSRR :P.

Dołączam się do Osła...Zero Visty,rozsądne wymagania i co najważniejsze Rozsądna cena...Czyli do 130* złotych.

Nowy Stalker EK- 160 złotych.

Hells Highway ok. 120 złotych.

GTA IV ??

I tak między nami-> Dobrze będzie ,jak nie zrobią na razie Spolszczenia...albo,żeby zrobili 2 wersję gier.

GTA nie wymaga jakoś wybitnie dobrej znajomości angielskiego,a klimat będzie niezniszczalny.

Mam na myśli GTA :SA. Same literki zniszczyły klimat (przynajmnie ja tak sądzę).

czekamy...oj czekamy :).

* DAj nam panie Boże...bo jak trzepną cene konsolową,to do 2010 nie kupię 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO bedzie trzeba miec dobry sprzecior by na highu w IV pograc.. o rozsadnych wymaganiach sprzetowych raczej nie ma co marzyc.. jeszcze zalezy co dla kogo oznacza 'rozsadne wymagania'

bez 2-3gb ddrow, grafika 1024 mb min., no i proc wiadomo porzadny dual czy inna fuzja ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra jest już zapowiedziana, teraz jedną z większych niewiadomych (o ile nie najwiekszą) jest kwestia multiplayera. Bedzie, a jeśli tak, to jaki? Super byłoby móc zagrac razem w konsolowcami, ale to mimo wszystko chyba melodia przyszłości.

Dla mnie tam może nie być multiplayera. Rozgrywka w poprzednich częściach w pełni mnie satysfakcjonowała i nie musiałem ściągać żadnych modów. Tak czy inaczej też się bardzo cieszę, że nowe GTA będzie wydane również na moją ukochaną maszynę. O ile co do nowego Fallouta mam pewne wątpliwości (duże), to w tym przypadku jestem pewny, zę gra będzie wymiatała, tak jak na PS3 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja również się cieszę, że GTA IV wychodzi na blaszaki. Tym bardziej, że ostatnio swój egzemplarz czwórki sprzedałem, po w miarę znośnej cenie (i nic na tym nie tracąc :P ). Teraz pewnie konsolowe wersje stanieją (oczywiście mówię o używkach).

Natomiast samo ogłoszenie, że GTA IV będzie na PC nie było dla mnie żadnym zaskoczeniem. Już bardziej to, że nastąpiło ono tak szybko i jeszcze szybciej wyjdzie.

pozwolą grac pecetowcom i xboxowcom razem.
Przecież to by była rzeź niewiniątek. Coby nie mówić o Xboxowym padzie i jego genialności w 'strzelankach', to i tak z tandemem klawiatura-myszka nie ma się co równać. Ja tam bardziej zastanawiam się, czy na PC będą osiągnięcia do odblokowania.

.no i żeby gra nie wymagała obowiązkowo Visty.
O tak, jeśli Vista byłaby wymagana to byłoby baaardzo źle. Tym bardziej, że i tak większość graczy raczej by nie zmieniło systemu dla jednej GTA, sprzedaż dzieła R by była niska i znów by wszyscy brechtali się z blaszaków, że na tej platformie gry kupuje tylko główny projektant tytułu i jego chłopak.
bo jak trzepną cene konsolową,to do 2010 nie kupię 4.
Nie trzepną, nie trzepną nie bójcie się. Na konsolach ceny na poziomie ~200 zł są z innych powodów. GTA IV będzie pewnie kosztować ok. 130.
nie no, panowie, nie róbcie jaj - GTA4 zapewne pod Viste będzie.
Kwestia czy 'only Vista' jak H2, czy też do wyboru do koloru, jak Crysis czy inny STALKER CS.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie był takim entuzjastą co do daty wydania wszyscy chyba pamiętamy że wersja konsolowa bardzo się spóżniła, a co do wymagań pewnie będą jak Crysis lub wyższe.

Może i się spóźniła, ale wtedy robili całą grę. Teraz gra jest gotowa i nawet poprawiona i muszą zrobić tylko port. A ten zrobią wprost z klocka, który chodzi na DX9.0c, więc programistycznie nie jest to problem z kosmosu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gra będzie doładowywac sie gdzieś między miastami jak w Vice City, to w sumie byłoby chyba dobre rozwiązanie. Takie kilkusekundowe loadingi moga byc denerwujące, ale pewno drastycznie odciążyłyby RAM, a przez to przyspieszyły działanie gry. No chyba, że Rockstar okaże się geniuszem konwersji i "upcha" całe miasto w RAMie przy jednym załadowaniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie najlepsza gra od czasów... GTA San Andreas :P

Tegoroczny listopad zapowiada się ciekawie - jedenastego Mirror's Edge, prawie dwa tygodnie później GTA IV...

Chyba już dzisiaj muszę zacząć oszczędzać (a miałem kupić Assassin's Creed...).

Mam nadzieję, że wymaganiom będzie bliżej do Gears of War niż Assassin's Creed...

I z ceną nie będzie tak, jak z San Andreas (pierwszy miesiąc - "kolekcjonerka" za ponad dwie stówy)...

I żeby było mniej zabugowane od San Andreas :P

Mniejsza z marudzeniem - ważne, że będzie (a miało być inaczej? ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gra będzie doładowywac sie gdzieś między miastami jak w Vice City, to w sumie byłoby chyba dobre rozwiązanie. Takie kilkusekundowe loadingi moga byc denerwujące, ale pewno drastycznie odciążyłyby RAM, a przez to przyspieszyły działanie gry. No chyba, że Rockstar okaże się geniuszem konwersji i "upcha" całe miasto w RAMie przy jednym załadowaniu ;)

Czytałem że loading się pojawi ale będzie krótki(nie wiem co rozumieją oni przez słowo krótki)więc jakaś nadzieja będzie ze lokacje nie będą się wczytywać tak długo jak np: w Wiedzminie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taką informację tylko czekałem. Liczę na 10 stronnicową reckę GTA IV na PC w CDA : ). Oczywiście przed premierą.

Nie za wiele oczekujesz? Może ma ją jeszcze napisac Smuggler? :P Ale tak na poważnie to wielka presja musi ciążyc na recenzencie w przypadku gry tego kalibru, co GTA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...