Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika - dyskusje

Polecane posty

14 minut temu, Sermaciej napisał:

jedyna z piosenek okołowiedźminowych, która nie jest kupą, 6-/10

całe szczęście, że wyręczyłeś mnie w ocenianiu tego utworu, bo po powrocie z pracy miałem napisać ze trzy akapity na temat tego dlaczego nienawidzę tej piosenki
na oko zaoszczędziłeś mi jakichś 30 minut cierpienia

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, OnceAThief napisał:

Lajoie na poważnie? 5/10, bo kawałek się niczym nie wyróżnia i nie tego się po nim spodziewałem

 

Bo tutaj o tekst chodzi akurat :P tak jak w innych jego utworach w sumie, tylko tutaj już linia melodyczna bardziej sugeruje właśnie 'coś poważnego'. Dopóki nie wsłuchasz się w tekst i nie zrozumiesz, że jest durny jak jasny gwint :D

16 godzin temu, kiceg napisał:

słyszałem to gdzieś i całkiem zapomniałem żeby obadać wincy, 8/10 bardzo ładne

 

 

ja to gdzieś wrzucałem, polecam więcej utworów tego wykonawcy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vigor napisał:

ich troje, co? 1/10

 

Powalająca argumentacja. :biggrin:

A wystarczyło napisać, że np. nie podoba się tobie głos Michała, który jest (aż za) bardzo charakterystyczny. Ty jednak wolałeś iść owczym pędem i skrytykować, żeby skrytykować. Innymi słowy - nawet przy ocenie 1/10 wypadałoby podać jakikolwiek powód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

... Co do stylu, to nie mogę pozbyć się wrażenia, że zespół stara się za bardzo wzorować na jakimś innym, starszym zespole. Nie potrafię sobie tylko tego nigdzie umiejscowić...

 

Wydaje mi się, że może chodzić o Def Leppard. Choć mi osobiście styl zespołu H.e.a.t bardziej przypomina styl Stana Busha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 15.12.2016 at 8:00 PM, KlaudiuszDruzus said:

A wystarczyło napisać, że np. nie podoba się tobie głos Michała, który jest (aż za) bardzo charakterystyczny. Ty jednak wolałeś iść owczym pędem i skrytykować, żeby skrytykować. Innymi słowy - nawet przy ocenie 1/10 wypadałoby podać jakikolwiek powód.

nie lubie ich troje za to jak brzmia, od melodii, przez infantylne teksty po klimat za mocno zakrapianej libacji. brzmia dla mnie tylko troche lepiej od regularnego disco polo, rozni ich troche lepszy warsztat ale ambicje sa te same. lubie prosta i pogodna muzyke ale po pewnym punkcie zaczyna sie obszar kiczu.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...