Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Co do wyprzedaży - na razie kupiłem tylko Evil Defenders za eurasa. Poza tym kusi mnie jeszcze Solus Project za 7ojro i Helldivers w tej samej cenie. Reszta przecen raczej 'meh'.

Odnośnie Wieśka - jedynka mnie wynudziła niemiłosiernie, więc nawet nie przeszedłem do końca, dwójka z jakiegoś powodu do mnie nie przemówiła i grałem w nią chyba jeszcze mniej niż w jedynkę, a trójkę mam "w trakcie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Arturzyn said:

Binary Domain

bardzo dobra gierka. w zadnym innym shooterze nie ma tak fajnie zrealizowanych robotow.

gralem ostatnio w overwatcha jak byl darmowy weekend na ps4. wlasciwie to byl juz drugi darmowy weekend na jaki sie zalapalem i o ile opinie i recenzje mnie nie ruszaly to po zagraniu gra wciagnela mnie od razu. kiedys jak bedzie dobra cena to moze nawet kupie. roadhog jest dla mnie najlepszy. czasem gra supportem tez jest spoko.

wczoraj skonczylem heavy rain. gry-filmy to nie jest moj ulubiony gatunek ale ta byla bardzo przyjemna. dobry ciezki klimat i tajemnica, ktora chce sie rozwiazac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Vigor napisał:

wczoraj skonczylem heavy rain. gry-filmy to nie jest moj ulubiony gatunek ale ta byla bardzo przyjemna. dobry ciezki klimat i tajemnica, ktora chce sie rozwiazac.

Szkoda tylko że samo rozwiązanie tej tajemnicy jest tak idiotyczne że psuje wrażenie z całej gry. Nie jest to poziom absurdu Fahrenheita i latających robo kosmitów i seksu z zombie ale i tak byłem rozczarowany finałem. Ale klimat pierwszych 70% był genialny, nie powiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, zakonczenie fahrenheita to bylo niespodziewane s-f. przechodzilem to dwa albo trzy razy. to kto okazal sie zabojca origami w heavy rain zaskoczylo mnie i to bylo ok, bo obawialem sie, ze zabojca bedzie ktos oczywisty. moze przejde sobie jeszcze raz zeby dokonac innych wyborow ale to za jakis czas bo w pakiecie z heavy rain kupilem tez beyond two souls.

z takich gier przeszedlem tez untill dawn ale niestety gierka mnie troche wynudzila. mimo fajnej grafy nie byl to taki horror z glupimi nastolatkami na jaki liczylem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Vigor napisał:

z takich gier przeszedlem tez untill dawn ale niestety gierka mnie troche wynudzila.

To mi z tego typu gier Until Dawn najbardziej się podobał bo nie dość że genialnie odtworzono klimat krinczowych horrorów klasy B to jeszcze nasze wybory faktycznie miały wpływ na to co się dzieje i przy niekorzystnych decyzjach można nawet doprowadzić do śmierci całej ekipy i pozostawienia zagadki nierozwiązanej. 

Z innych rzeczy to zaczął się Black Friday Sale na PSN ale IMO nic ciekawego nie ma. Może kupiłbym Tales of Zestiria za 50 zł. jakby FF15 nie wychodził w przyszłym tygodniu ale poza tym to raczej bieda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vigor napisał:

gralem ostatnio w overwatcha [...] gra wciagnela mnie od razu. kiedys jak bedzie dobra cena to moze nawet kupie.

Mnie jak gra wciaga od razu, to znaczy ze jest naprawde dobra i warto ja jak najszybciej kupic. Skoro Overwatcha moze nawet kupisz, o ile kiedys bedzie w dobrej cenie, to znaczy, ze chyba jest tylko "ok", ale niewarty tych 150-170 zlotych pomimo oferowania kilkudziesieciu/kilkuset godzin zabawy?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, b3rt said:

przy niekorzystnych decyzjach można nawet doprowadzić do śmierci całej ekipy i pozostawienia zagadki nierozwiązanej. 

to bylo dobre. z tego co pamietam na koniec przezyla mi chyba jedna postac. zabijalem ich celowo zeby bylo bardziej jak w filmach tego typu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Tesu said:

Mnie jak gra wciaga od razu, to znaczy ze jest naprawde dobra i warto ja jak najszybciej kupic. Skoro Overwatcha moze nawet kupisz, o ile kiedys bedzie w dobrej cenie, to znaczy, ze chyba jest tylko "ok", ale niewarty tych 150-170 zlotych pomimo oferowania kilkudziesieciu/kilkuset godzin zabawy?

niestety gdybym kupowal kazda gre, ktora mi sie podoba szybko skonczyl bym splukany jak rynna. w takich przypadkach czas dziala zawsze na korzysc gracza, ceny stopniowo spadaja a w tym czasie gra sie w inne gry, ktore trzeba dokonczyc pomimo, ze minelo 5h wstepnego entuzjazmu. niemniej overwatch na pewno jest warty swojej ceny. myslalem, ze po pierwszym darmowym weekendzie sie przesyce a okazalo sie, ze gierka jest przyjemna, stylowa oraz bardzo taktyczna i wciaz chce sie sprobowac nowych pomyslow. poki co gralem raz z ziomkiem w druzynie pare meczow a poza tym caly czas cisnalem z nieznajomymi. o ile gra z nieznajomymi tez daje frajde i fajnie jest dopasowywac swoja postac do tego czego najbardziej brakuje w danej sytuacji to jak juz kupie ta gierke to bede musial znalezc druzyne. widzialem, ze jak druzyna jest dobrze zbudowana i zgrana to jedzie jak walec drogowy po oponentach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Vigor napisał:

niestety gdybym kupowal kazda gre, ktora mi sie podoba szybko skonczyl bym splukany jak rynna.

W takim razie zazdroszcze znajdywania dla siebie az tylu fajnych gier w ciagu roku. Ja w 2016 mialem tylko piec "must have": Overwatch, Battlefield 1, Stardew Valley, W3: Krew i Wino i DeusEx: MD. Wszystkie kupilem, dwie ostatnie wciaz nieruszone. Inne fajne tegoroczne tytuly czekaja albo na moment, w ktorym beda kompletne (Civ6, Hitman), albo w ktorym beda na sporej wyprzedazy (Titanfall 2, DOOM, Inside). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...