Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

4 godziny temu, 2real4game napisał:

sezon w Overwatchu rozpocząłem od serii porażek

kiepski moment na rozpoczęcie sezonu - zostały chyba jakieś dwa czy trzy dni do końca, więc pewnie teraz wszelkie pleby tryhardzą, żeby wbić chociaż złoto albo platynę. Sam to widziałem po ludzich na jakich trafiałem :/ instalock 3dps, jedyny tank to reinhardt, który na domiar złego biega tylko za killami. Generalnie pogodziłem się, że w tym sezonie diamentu nie wbiję, chociaż boli mnie to niemiłosiernie.

10 godzin temu, Rankin napisał:

Dead Space 3

chyba jedyny DS, którego nie przeszedłem. Nie pamiętam tylko czy tak mnie wynudził czy był jakiś problem z save.

10 godzin temu, Rankin napisał:

i Awakening

w sensie, że Dead Space Awakening? A cóż to za twór?

A ja sobie zainstalowałem Bloons TD Battles. Kiedyś sporo grałem chyba w dwójkę, więc multi tej gry mi sie nawet podoba. Szkoda tylko, że wydaje się być mocno P2W :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVE jest naprawdę bardzo ładnym symulatorem Excella

THL7tEN.png

Bt3faT8.png

EsY3D2T.png

Szkoda tylko, że modele "pomniejszych obiektów", jak stacje kosmiczne, czy asteroidy i inne kosmiczne duperele trącą już starością. Modele statków też zresztą na dużych zbliżeniach oczu nie pieszczą, przede wszystkim za sprawą tekstur. Chciałoby się też aby wokół planet więcej się działo, było więcej stacji kosmicznych, ruchu statków, jakieś asteroidy i duperele. Może jednak jeszcze za mało zwiedziłem i znajdą się nieco bardziej urozmaicone miejscówki? A może jednak nie tego powinienem po tym tytule oczekiwać i lepiej żebym wrócił do śledzenia stanu swojego portfela i słupków na rynku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

w sensie, że Dead Space Awakening? A cóż to za twór?

Epilog do DS3 wydany w formie DLC. Nie grałem jeszcze, ale podobno mocno horrorowy w przeciwieństwie do podstawki.

3 godziny temu, nerf0 napisał:

EVE jest naprawdę bardzo ładnym symulatorem Excella

 

3 godziny temu, nerf0 napisał:

A może jednak nie tego powinienem po tym tytule oczekiwać i lepiej żebym wrócił do śledzenia stanu swojego portfela i słupków na rynku?

To już raczej pograj sobie w Gwiezdne Wilki 1/3, albo któreś z X3, widoki takie same (jeśli nie lepsze, a Wilki często naprawdę szaleją z tłami), a gameplay jakoś bardziej angażujący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lordeon napisał:

3 razy podchodziłem do pierwszej części i 3 razy się odbijałem ze względu na losowość walk.

221.gif

Nie, poważnie. Zmiana taktyki na mniej debilną rozwiązuje 100% problemów w Space Wolves. Źródło: dopiero co kończyłem piąte czy szóste przejście obu wymienionych części.

A Nexus to taki ułomny kuzyn Sinsów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lordeon napisał:

To istnieje jakaś lepsza taktyka niż "skoncentruj ogień na tego najsilniejszego i dobij resztki"?

Na każdą sytuację jest kilka dobrych taktyk. Czy ty w ogóle korzystasz ze skrzydeł? Dajesz kogoś na obronę, na AMS, na naprawę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game Nawet mnie nie denerwuj. Sam nie wygram gry. Nie jestem jakimś słabym graczem, jak gram np. 1v1, to wygrywam jakieś 90% starć. Niestety gdy przychodzi do drużyny, trafiam na instalockerów i osoby nieogarniające teamplayu. Co z tego, że grając w ataku na Drodze66 biorę Lucio (bo mamy 0 supportów) gdy pozostali sojusznicy biorą: McCree, Wdowa, Genji, Reinhardt, Junkrat. Reinhardt biega za killami, tak samo jak cała reszta. Nikt nie próbuje nawet pchać wózeczka, a mimo to, przeciwnicy umierają na tyle rzadko, że bez problemu ciągle ktoś 'contestuje' ładunek i zabija supporta (mnie), którego nikt nawet nie próbuje osłaniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak odpuściłem Wiedzmina 3, nie dlatego że gra jest słaba tylko dlatego że połowy postaci nie znam/ nie znam wcześniejszych wydarzeń. Zacząłem także zapierdzielać przez grę żeby ją szybko skończyć żeby zacząć jedynkę, niestety za dużo tracę przez to. Teraz kupiłem W1 i od jutra zaczynam serie od początku na spokojnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 47 napisał:

W1 jest beznadziejne.

Ale plebs.

Wracając do tematu - zacząłem Binary Domain. Zapowiada się ciekawie. Kiedy gra kazała mi mówić komendy do mikrofonu, bałem się, że nie ma manualnego wyboru komend, ale na szczęście jest taka możliwość. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, OnceAThief napisał:

#nikogo, ale ruszyła wyprzedaż na Steam

standardowo gry, które mnie interesują są przecenione o mniej niż 50%

kupiłbym kilka gierek, ale wydałem hajsy na komiksy i pozostało mi tylko podziwianie odjętych procentów od cen. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...