Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Przeszedłem demo Inside. Całe 15 minut zabawy. Generalnie po mojemu jest to takie Limbo 2.0. Już widziałem kilka ciekawych konceptów, a i kilka wtórnych względem poprzedniej produkcji tego studia. Ogółem wydaje się spoko, ale tak jak za Limbo nie dałbym 20ojro, tak i za Inside tyle dam. Przejdę, jak trafi do jakiegoś bundla albo będzie w promocji za piątaka (fun fact - posiadam Limbo, nie posiadam Inside. Mogę więc kupić pakiet "Limbo+Inside" bez Limbo (bo posiadam) za 18euro. Samo Inside kosztuje 20euro. Lubię te steamowe pakiety, hehe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ZygfrydQ napisał:

Generalnie po mojemu jest to takie Limbo 2.0.

Wystarczy rzut okiem na jeden screen, żeby to stwierdzić... 

Ja poczekam aż będą rozdawali to za darmo albo inne 5 euro, bo te gry są akurat tyle warte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gralem sobie dzis w dark souls 3. przylaczylem sie do gry na obszarze dlc i pomagalem gospodarzowi i dwom gosciom. po drodze bylo kilka inwazji ale bez szczegolnego zagrozenia. jednej z inwazji dokonal koles z postacia o imieniu mercy. bylem nastawiony na atakowanie kazdego najezdzcy wiec nie przejalem sie tym, ze ten uzywal pierscienia do nadania swojej postaci bialego koloru. uznalem, ze jest przebiegly i liczy na atak z zaskoczenia. troche zaczalem sie dziwic, ze nie odpowiadal na moje ataki tylko sie wycofywal. zobaczylem, ze rzucil obszarowa regeneracje, ktora trwa jakis czas i stoi i leczy sie w slimaczym tempie. niewiele myslac znowu zaczalem go ciachac a kiedy uciekl dolaczylem spowrotem do ekspedycji. jakis czas pozniej znowu sie na niego natknalem ale juz dodalem fakty. jest bialy, nie atakuje, rzuca regeneracje obszarowa, ktora leczy mnie, gospodarza i innych gosci i ma postac imieniem mercy. ten maniak uzyl innwazji zeby leczyc najechanych i bratac sie z nimi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vigor napisał:

gralem sobie dzis w dark souls 3

takoż i ja. Niestety mam wrażenie, że ta część jest jakoś bardziej zamulasta niż poprzednie. No i każdy przeciwnik ma szybszą animację ataku niż ja, co mnie bardzo irytuje, bo zaczynam brać zamach, przeciwnik chwilę po mnie, a i tak uderza pierwszy. Nie wiem, może to kwestia miecza, którego używam, ale na razie nie znalazłem nic innego (dotarłem na razie do tego bossa co jest przy drzwiach, z których korzenie wyłażą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, ZygfrydQ said:

Niestety mam wrażenie, że ta część jest jakoś bardziej zamulasta niż poprzednie.

rozumiem kwestie gustu i subiektywne doswiadczenia ale nie jestem w stanie zgodzic sie z taka obserwacja. dark souls 2 ma najwolniejsze tempo walki. nie jestem pewien czy wynika to z dluzszych animacji czy z wolniejszego ich odtwarzania. podnoszenie i opuszczanie tarczy trwa dluzej i najlepiej na tym przykladzie zrobic sobie porownanie. ds2 jest najwolniejsze, ds1 jest szybsze a ds3 najszybsze. dotyczy to ruchow gracza i maszkaronow. dla mnie ds2 mialo to opoznienie do ktorego trzeba bylo sie przyzwyczaic. w ds3 tego nie ma, ruchy dzialaja od razu. naciskasz przycisk do podnoszenia tarczy i momentalnie jestes osloniety. trzeba wskoczyc w to dynamiczne tempo gry. nie chce sie do znudzednia powtarzac ale ds2 to dla mnie potkniecie w serii. moze sie podobac i byc ulubiona czescia serii ale gleboko wierze, ze jesli podawac by komus soulsy w chronologicznej kolejnosci to demon i pierwszy dark pozostawily by tak silne pozytywne wrazenia, ze ds2 utrzymal by sie na podium tylko do momentu poznania bloodborna i ds3. 

dobrze, ze juz grasz w trojke. to najwazniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, może kwestia przyzwyczajenia do DS2. Przykład z tarczą dla mnie nietrafiony, bo w ogóle jej nie używam :P nie zmienia to faktu, że animacja ataku przeciwników jest o wiele szybsza niż ta mojej postaci, co mnie strasznie irytuje, bo co chwilę mnie biją pomimo tego, ze pierwszy wykonuję 'ruch' ku atakowi. Mam wrażenie, że tempo ataku jest przybliżone temu, które osiągałem wielkimi mieczami w poprzednich częściach. Zobaczymy czy coś się zmieni jak zdobędę inny miecz, bo na razie mam długi/szeroki, a oba są de facto takie same, jeśli chodzi o kontrolę w walce i animacje ataku.

Tak czy siak przez tą zamulastość bohatera względem świata (bo takie wrażenie odnoszę TYLKO do postaci gracza), obecnie gra mnie wciągnęła o wiele mniej niż poprzednie części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.gog.com/news/upgrade_to_the_witcher_3_wild_hunt_game_of_the_year_edition?pp=ba5bfc9d29e57bda5c45cf82d9fff043329f313a

 

Jak masz Wiedźmina 3 i oba dodatki na gogu, to za friko dostaniesz wersję GOTY jako osobną grę na liście tytułów, które masz na gogu.

Cool.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOTY chyba pobierasz jako całość i masz wszystko, w wersji z osobno zakupionymi dodatkami trzeba te dodatki pobrać osobno. Chyba że na GOG Galaxy pobiera je automatycznie, to wtedy

3 minuty temu, 47 napisał:

a czym się różni wersja goty od postawki z zainstalowanymi dwoma dodatkami i wszystkimi dlc?

niczym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, 2real4game napisał:

 

10 minut temu, OnceAThief napisał:

polecam komentarze
ludzie piszą, że już anulują zamówienia

Yup, sprawdziłem maila - moje też anulowali. Generalnie załatwili sobie PRowy strzał w kolano, skoro nie zabezpieczyli się na ilość sztuk, które można zamówić z danym kodem promocyjnym. Nie wiem jak to tam z prawnego punktu widzenia, ale wydawało mi się, że handlowanie nieposiadanym towarem jest trochę nie teges... No nic, kolejny dowód na to, żeby nie kupować w komputroniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...