Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

@nervo

Tak to się powyżej 20 rangi gra tongue_prosty.gif Tego typu combosy za łatwo skontrować kontrolą stołu, wyciszeniem, Big game Hunterem, polimorfią, heksem... Czymkolwiek, naprawdę. Do tego muszą ci te wszystkie karty idealnie podejść. Coś jak ta talia wojownika, która wzmacnia worgena 3/3 z furią tak, że robi się jakieś 12/1 i atakuje dwa razy. Fajnie, jak wyjdzie... raz na 20 gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Postal 2 chyba nie był specjalnie "edgelord". Ja tam w tej grze widziałem bardzo dużo dystansu, nawet przez chwile nie próbowała traktować się poważnie, a że została zapamiętana tylko jako gra o odcinaniu głów i sikaniu na zwłoki to inna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo zmieniło trochę w systemie regionalnym i chyba przez przypadek(?) wyłączyli blokadę na uruchamianie. Więc jeśli zdarzyło wam się kiedyś kupić tanio klucz, aktywować (choćby i przez VPNa), ale już nie odpalić, to teraz nie ma problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była na poważnie, ale wtedy jeszcze w internetach nie spamowali słowem "le edgy xD".

Pierwsza część była na powaznie, ale w konwencji bardziej horroru (te screeny!) i lekkiego mindfcuku niż "łamiemy stereotypy zabijaniem kobiet" i "ten lewacki ucisk" prezentowany przez ludzików od Hatred.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postal 1 był praktycznie pozbawiony satyry i raczej przypominał thriller

fun fact: w japonii postal 1 miał dwa dodatkowe etapy, w osace i tokio

kinda pushing the envelope here

rws jeszcze kilka lat temu miało bardzo wesołą stronkę oficjalną, ze zdjęciami masakr w iraku itp., z hurramilitarystycznym przesłaniem i różnymi ciekawami komentarzami

@up

The Postal Dude was supposed to be African-American.

wow. just wow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...