Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

To po prostu lustro.

No to jednak trochę więcej niż lustro - Jensen sobie nie radzi ze swoim życiem, zbliża się do jakiejś granicy, w końcu z jakiegoś powodu strzelił pięścią w to lustro. Szkoda ze nie wiadomo czy to się stało przed czy po ataku na Sarif Industries.

A email o psie jest trochę bardziej 'in your face', to wewnętrzne 'o cholera' jest dużo cichsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I put on my robe and

g13cYlb.jpg

Oslo dzisiaj po raz pierwszy trafiłem na goblinfest w rifcie i tylko dwóm zwykłym pozwoliłem zwiać

xTc3ebD.jpg

Wizard na razie zajmuje drugie miejsce w przyjemności z grania, zaraz za Barbem. Crusader jest nudny jak cholera, WD nie podchodzi bo poleganie na summonach odrzucało mnie już w D2, Monk jest ok-ish. DH zostawię chyba na Season 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta,

DH gra mi się tragicznie słabo... :/

BTW, używasz podwójnego promienia na dezintegracji? Ja brałem tą rozczepiającą się wiązkę, bo każda jedna "iskra" to jeden atak, więc krytyki lecą naprawdę gęsto. :P

Ta, bo trafił mi się Cindercoat i jakiś inny setowy item zwiększający obrażenia od ognia (Łącznie ponad 35%), a Convergence to jedyna runa która daje fire dmg, reszta to arcane :/ Ogólnie wszystkie skille zadające obrażenia mam ustawione na ogień - Meteor na Molten Impact, Hydra na 420Blazing Hydra, Disintegrate na Convergence.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...