Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Pobieram Dragon Age: Origins, więc jeśli ktoś chce wykrzyczeć, że to zły pomysł czy coś to teraz ostatnia szansa.

Pobieraj, pobieraj, nie będzie Cię na forum.

Cóż, ME faktycznie wywołało taki rezultat.

Ale może tobie też przydałaby się jakaś fajna gierka. :P

Origins to nawet nie jest taki zły pomysł, ale pozostałe części. Cóż...

Słyszałem dobre rzeczy o Inkwizycji. :|

Osobista misja Mordina to jedna z najlepszych rzeczy, jakie w ogóle przytrafiły się grom komputerowym. <3 Dość mocno kontrastuje z wieloma źle napisanymi dialogami (choć może to kwesta polonizacji).

I ogólnie jaka to jest fajna postać. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ME3, to najbardziej podobała mi się walka ze żniwiarzem.

To było bodaj że, na planecie Wrex-a, jak się walczyło pod żniwiarzem z przeciwnikami. To było super i wtenczas, jak samemu rozwalaliśmy żniwiarza w walce jeden na jeden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka to będzie bolesne rozczarowanie. Od głupiego początku aż po sam idiotyczny koniec.

Mam nadzieję że kochane EA w końcu zarżnie Bioware.

Nie przesadzasz? Nie było tak źle, a zwiastun (żniwiarz) całkiem fajny był. Co do końcówki, to nie narzekam.

@voda22 Może od braku grawitacji, botoks się zważył. :)

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jedynce ME, wkurzało mnie te ciągłe skanowanie, tu wchodzisz skanuje, tam wchodzisz skanuję i te jeżdżenie windą, to była masakra. Na domiar złego, kto wymyślił nie limitowana amunicje od samego początku gry i poziomowane rozszerzenia do broni i pancerza. A i jeszcze, trzeba było lądować na każdej planecie, po trochę złomu by zaliczyć grę na 100%

Dwójka była lepsza pod pewnymi względami. Nie było windy, doszły pochłaniacze ciepła i skanowanie planet oraz kilka ulepszeń. Samo skanowanie nie było złe, w porównaniu do łażenia po każdej planecie, choć na dłuższą chwile wkurzało i trzeba było wkoło latać po sondy.

W trójce bardzo dobrym pomysłem (wręcz można było by powiedzieć genialnym) było wysyłanie sygnału ze statku, bez konieczności sprawdzania każdej planety, by dowiedzieć się czy coś jest ciekawego w pobliżu i sama walka była zadowalająca, tylko te pancerze jakieś takie niezbyt dobre. Mała była możliwość kombinacji i łączenia rożnych pancerzy, a te kompletnie były słabe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

axIYoZq.png

RefleX zaliczony wreszcie na 1CC, i to z x4 na finalnym bossie, choć myślałem, że nie dam rady dotrwać do finalnego poziomu - Raiwat Virgo wyjątkowo świńsko ciska rakietami, które można tylko wyminąć, a zarówno Nadir, jak i Kaleidoscope są ekstremalnie chaotyczne i trudne do przetrwania. O dziwo, gra (w przeciwieństwie do Kamui) nagradza gracza za 1CC, nadając mu tytuł "Zodiac Master" (co prawda nie wiem, czy to się wyświetla gdziekolwiek poza outrem) i odblokowując bonusową ścieżkę dźwiękową rzekomo z wersji demonstracyjnej.

Finalna punktacja - 11 719 260 punktów i ciekaw jestem jak to się ma do perfekcyjnego przejścia (wiem że w Kamui rekord świata to 38 milionów punktów, ale nie zdołałem znaleźć nic na temat RefleX)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Skarb Sobieskiego (gra) to nawet ciekawa. Mamy cztery klasy do wyboru, w tym maga. Trochę drętwo biega ale ujdzie, lecz jedna rzecz mnie wkurza na maxa, to że gdy przestaniemy walczyć, nawet gdy przeciwnik zablokuję się na skrzyni, to odnawia nam się życie. Ale nie jest źle.

Po za tym, podczas rozmów padają śmieszna przysłowia.

Np. takie po co baka trzymać w ...... niech polata po chałupie.

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio gram w ME trójkę, renegatem. Może nie 100%, ale szkoda, że wcześniej tak nie grałem, bo trochę się zmienia i wcale nie traci się towarzyszy czy coś.

Najbardziej zaprzepaszczoną rzeczą w trójce jest dla mnie brak możliwości przyłączenia się do Cerberusa i przejęcia kontroli nad żniwiarzami. Jako Shepard przymierza moglibyśmy ich sobie zniszczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Skarb Sobieskiego (gra) to nawet ciekawa. Mamy cztery kasy do wyboru, w tym maga. Trochę drętwo biega ale ujdzie, lecz jedna rzecz mnie wkurza na maxa, to że gdy przestaniemy walczyć, nawet gdy przeciwnik zablokuję się na skrzyni, to odnawia nam się życie. Ale nie jest źle.

Po za tym, podczas rozmów padają śmieszna przysłowia.

Np. takie po co baka trzymać w ...... niech polata po chałupie.

Ten Skarb Sobieskiego (gra) to nawet ciekawa. Mamy cztery kasy do wyboru, w tym maga.
w tym maga.
maga

to nie miała być historyczna gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Skarb Sobieskiego (gra) to nawet ciekawa. Mamy cztery kasy do wyboru, w tym maga. Trochę drętwo biega ale ujdzie, lecz jedna rzecz mnie wkurza na maxa, to że gdy przestaniemy walczyć, nawet gdy przeciwnik zablokuję się na skrzyni, to odnawia nam się życie. Ale nie jest źle.

Po za tym, podczas rozmów padają śmieszna przysłowia.

Np. takie po co baka trzymać w ...... niech polata po chałupie.

Ten Skarb Sobieskiego (gra) to nawet ciekawa. Mamy cztery kasy do wyboru, w tym maga.
w tym maga.
maga

to nie miała być historyczna gra

Chodziło mi o tego mnicha czy księdza, którym możemy grać. To miał być żart. :D

Mnie bardziej zastanowiło

cztery kasy

Fiskalna, pancerna... jakie jeszcze? biggrin_prosty.gif

Chodziło mi o klasy i to klasy wojowników, a nie te w szkole. By potem ktoś nie napisał, że to symulator szkolnictwa czy coś. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie. sad_prosty.gif (serio)

Na Stimie dodała (czasowo) mi się gra, czy po instalacji jej będę mógł w nią dalej grać, jak się czas przydzielony na instalację skończy?

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o Fractured Space?

Wystarczy dodać do biblioteki.

Fractured space tak, czasem jednak są tzw darmowe weekendy, podczas których możesz pobrać grę i grać - a po weekendzie przestaje ona działać.

O to to, to nie warto pobierać skoro później ma nie działać.

Dzięki za info, uratowałeś moje gigabajty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...