Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Jakoś na razie nie chce mi się grać w tego Far Cry...

D:

nerv0

nie

przełam się

graj

już

wyłączaj anime jakie tam oglądasz i graj

teraz

nie pożałujesz

@Sztill

Grałem w Skyrima wiesz? Długo. Bardzo, bardzo długo. Takie misje i błądzenie po mapie to dla mnie bardzo spoko sprawa jest. :P Oslo, Far Cry wgrałem teraz tylko po to żeby zobaczyć jak to wygląda i z czym się je. Sorry, ale Pillars of Eternity jest obecnie nieskończenie bardziej ważne. :] Na FC też przyjdzie pora.

far cry 3 mnie nie przekonało do siebie więc wcale nie musisz grać

Edited by Kiicek

Oczywiście, że muszę, to dar od bielika!

O, który zresztą sam bardzo spontanicznie poprosiłem. :P

No i jednak lubię serię Far Cry.

Postal nigdy nie był szczególnie wyrafinowany jeśli chodzi o humor, ale w sumie wole to niż jakąś przesadną poprawność.

imo humor w dwójce się mocno stępił przez tą dekadę z okładem, a gameplay i technikalia są tak samo kiepskie jak były od samego początku (te puuuuuste, kiepsko oteksturowane mapy i absolutnie żenujące etapy strzelankowe). biorąc pod uwagę że poniższe shoty dotyczą w miarę świeżych wydarzeń, za najdalej pół roku nikt nie będzie pamiętał czego tyczyły.

duże ciacho (z małą pianką) za uwzględnienie (bez edycji) old man murray. teraz bardzo by się przydał taki trzeźwiący sajt, który czytała cała branża...

Edited by LaserGhost

Do czego to doszło...

Do tego doszło, że ludzie coraz bardziej hejtują dla samego bezsensownego hejtowania. Przecież te same fatality są normalnie w grze, normalnie można je wykonać każdą postacią, wykonuje się je po wygranej walce (czyli nie ma to wpływu na balans samej gry), efekt jest dokładnie taki sam. Jedyna różnica jest taka, że kiedyś coś takiego odblokowywałoby się kodami (w MK4 się odblokowywało), teraz wydaje się pakiet za 5 euro żeby żerować na młotkach którzy kupują wszystko co ma DLC w nazwie bez zastanowienia czy jest im to potrzebne. Ewentualnie dla ludzi których przerasta zapamiętanie kombinacji 4 klawiszy, ale po co tacy w ogóle siadają do Mortal Kombat?

Wracając do tematu, to ukończyłem wczoraj Resident Evil: Revelations 2, i trochę się zbulwersowałem na koniec. Bo pod koniec gry się dowiedziałem że gra ma dwa zakończenia, dobre i złe, i to na które trafimy zależy od jednego, małego, głupiutkiego QTE w trzecim epizodzie, o którym nawet bym nie pomyślał że może mieć wpływ na zakończenie. Oczywiście to QTE mi umknęło, ale że gra toczyła się normalnie dalej to w ogóle o nim zapomniałem i dostałem "złe" zakończenie. Chcąc dostać dobre, musiałbym w tym momencie zaczynać jeszcze raz od początku trzeciego epizodu, czyli jakby nie patrzeć pół gry przejść jeszcze raz. No nic, na razie obejrzę sobie to dobre na youtube, jak będę miał trochę więcej czasu to przerushuje sobie te dwa epizody na easy żeby samemu zakończenie zobaczyć. No i nie zmienia to faktu że gra jest świetna (chociaż coraz bardziej upieram się przy tym że serii przydałby się jakiś restart, albo konkretny, nowy main villain na kilka części, bo wprowadzanie do serii kolejnych sióstr, synów, wujków i ciotków Weskera zaczyna być trochę śmieszne IMO.).

• Upvote 2

Kupowanie Fatality to chyba najmniej inwazyjna mikrotranskcja w historii gier video. Oburzeni muszą sobie podcinać żyły na widok czapek w TF2.

@b3rt - dalej nie wiem co to dane QTE ma do zakończenia. Po prostu to była próba zadowolenia tłumu, według którego wybory i konsekwencje muszą być w każdej grze.

A propos durnych wyborów i bezsensownych konsekwencji. Powtarzam sobie pierwszy sezon TWD od Telltale i po raz pierwszy gram w drugi. O ile S1 to dalej jedna z moich ulubionych rzeczy od TT (razem z tasiemcem Sam&Max i Wolf Among Us) to S2 jest na przeciwległym końcu skali razem z Jurassic Park. Przegadany, rozciągnięty, okrojony z rodzajów interakcji i bez emocji. Eew.

Pobieram Dragon Age: Origins, więc jeśli ktoś chce wykrzyczeć, że to zły pomysł czy coś to teraz ostatnia szansa.

Edited by DarthMetalus

Pobiera Dragon Age: Origins, więc jeśli ktoś chce wykrzyczeć, że to zły pomysł czy coś to teraz ostatnia szansa.

kto pobiera?

Origins to nawet nie jest taki zły pomysł, ale pozostałe części. Cóż...

dalej nie wiem co to dane QTE ma do zakończenia. Po prostu to była próba zadowolenia tłumu, według którego wybory i konsekwencje muszą być w każdej grze.

Ja to interpretuję tak, że od tej decyzji zależą losy Moiry. Jeśli przełamie swoją fobię i zacznie korzystać z broni to w dalszej perspektywie umie o siebie zadbać i nie ginie przez te pół roku kiedy opiekuje się nią ten stary Rosjanin. Jeśli nie, to ten lęk zostaje jej do końca i w ciągu tego pół roku ginie, bo nie potrafi o siebie zadbać. Trochę naciągane, ale dla mnie to jedyne sensowne wytłumaczenie. Mnie wkurzył nie tyle fakt że te sceny są raczej średnio powiązane, co to, że od jednej pierdołki w połowie gry tak naprawdę zależy całe zakończenie. Pierdołki o której nawet nie pomyślałem, bo jakoś tak z automatu przełączyłem się na Claire i zabiłem Neila nożem.

To bardzo dobra gra, więc pobieraj dalej.

To bardzo dobra gra do momentu w którym zamienia się w hack and slasha, bo według nowożytnych graczy gra musi być długa, nawet jeśli 1/4 wątku głównego to wciśnięty na siłę filler w postaci biegania po jaskiniach i zabijania ilości mięsa armatniego którego nie powstydziłoby się Diablo 3.

Zagrajcie w Web of Shadows, bo gra jest bardzo dobra. A ostatni boss wcale nie jest trudny. :P