Jump to content
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Recommended Posts

1 godzinę temu, Noobirus napisał:

Wszyscy moi lewicowi znajomi na FB płaczą za Fidelem Castro. ocb

Dla mnie całkiem ironiczne jest to, że Castro kopnął w kalendarz akurat w dniu amerykańskiego "święta" konsumpcjonizmu.

• Upvote 6

Jak wchodzę na fejsa i widzę, że ludzie potrafią poświęcać cenne minuty na wojny w komentarzach na fejsie na temat tego kto wygrał talent show, to nie wiem czy śmiać się czy płakać..

Ja w ogóle jak wchodzę na fejsa, to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nawet nie chce mi się wymieniać większości powodów, bo już chyba kilka razy to zrobiłem. 

Obecnie wszystkie social media jak facebook, instagram, snapchat czy inne badziewie to w 90% przypadków wylęgarnia ostatecznych kretynów, a na dodatek te strony generują teraz większość ruchu w internecie.

41 minut temu, nevya napisał:

Jak wchodzę na fejsa i widzę, że ludzie potrafią poświęcać cenne minuty na wojny w komentarzach na fejsie na temat tego kto wygrał talent show, to nie wiem czy śmiać się czy płakać..

Skoro poświęcają swój czas na oglądanie tych programów, to dlaczego mieliby później o nich nie dyskutować?

1 godzinę temu, nevya napisał:

Jeśli chodzi o Mam Talent...

Śpiewać każdy może, powinien wygrać ktoś, kto ma faktyczny talent. Jak zwycięzca chce śpiewać, niech idzie do Voice of Poland czy czego innego, proste.

;)

Edited by Arturzyn
  • Upvote 1

1 godzinę temu, Abyss napisał:

Ja w ogóle jak wchodzę na fejsa, to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nawet nie chce mi się wymieniać większości powodów, bo już chyba kilka razy to zrobiłem.

https://www.facebook.com/cubebrush/videos/905195796248683/

https://www.facebook.com/Stanleyartgermlau/posts/10154799667950159

Na mojej ścianie na facebooku można znaleźć tylko tego typu rzeczy. Da się.

• Upvote 2

Guest

orientuje się ktoś tutej czy w orange na kartę jest jakaś sensowna opcja z internetem za doładowania? jakieś większe pakiety itd? na rozmowach i smsach mi w ogóle nie zależy

Zadzwoń na infolinię to Ci nawet światłowód podłączą. 

Edited by deffik

52 minuty temu, deffik napisał:

Zadzwoń na infolinię to Ci nawet światłowód podłączą. 

To tak działa?

Bez przesady. Z Orange nie jest gorzej niż gdzie indziej. Tylko raczej bym unikał ich internetu mobilnego, bo zwykł co jakiś czas się rozłączać. Pod tym względem wolę Play. 

3 godziny temu, Arturzyn napisał:

Jeśli chodzi o Mam Talent...

Śpiewać każdy może, powinien wygrać ktoś, kto ma faktyczny talent. Jak zwycięzca chce śpiewać, niech idzie do Voice of Poland czy czego innego, proste.

;)

Mimo, że na początku show chciałam, żeby wygrała dziewczyna ode mnie ze szkoły, zgadzam się, jak ktoś ma talent do śpiewu, niech idzie do programu mu dedykowanemu.

• Upvote 1

mam pytanie. czy zna ktos jakis dobry i tani program graficzny pokroju photoshopa? nie musi miec wszystkich funkcj ps ale zeby byly maski i obiekty.

kiedys slyszalem o gimpie ale nie przygladalem sie z bliska. zbadam co to warte. a jak ktos ma inne propozycje to tez dawac.

edit: wyglada na to, ze te rzeczy ktorych potrzebuje sa w gimpie. bede musial sciagnac i dokladnie wyprobowac.

Edited by Vigor