Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

1 godzinę temu, voda22 napisał:

Ej, w sumie to powinni wprowadzić w sieciówkach sale dla osób, które nie będą jeść i pić.

To proponuję jeszcze takie, gdzie ludzie nie będą wychodzić na sranie i sikanie.

Mi z kolei szelest opakowań, szmer itp. w ogóle nie przeszkadzają w kinie. Inna sprawa, że jeszcze nie spotkałem się z naprawdę ordynarnym zachowaniem na sali. Natomiast wszelkie dźwięki, czy ruchy inne niż w filmie, traktuję po prostu jako część składową seansu kinowego. :P

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie ogarniają o co chodzi z tą nagłą popularnością "We Are Number One" - w skrócie to był globalny happening mający na celu zwrócenie uwagi na to, że u aktora wcielającego się w rolę Robbiego zdiagnozowano raka trzustki. Każdy filmik (a przynajmniej mam taką nadzieję) miał w opisie odnośnik do fundraisera założonego przez znajomych aktora, dzięki któremu udało się zebrać już blisko $90k na jego operację i rehabilitację.

tfw memy ratują życie

 

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalnąłem se nowego antivirusa i nie pozwalał mi uruchomić Firefoksa z powodu "nieznane". To się z FF pożegnałem. Teraz mam Chrome'a, czyli chyba najczęściej wybieraną przeglądarkę w internetach. Na wstępie musiałem wiele pozmieniać, pododawać, ale już jest chyba ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, SilentBob napisał:

Instalnąłem se nowego antivirusa i nie pozwalał mi uruchomić Firefoksa z powodu "nieznane". To się z FF pożegnałem. Teraz mam Chrome'a, czyli chyba najczęściej wybieraną przeglądarkę w internetach. Na wstępie musiałem wiele pozmieniać, pododawać, ale już jest chyba ok.

trzeba było wywalić antywirusa, a nie firefoksa

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Abyss napisał:

@yojc

- Panie Prokurator Dziura w anusie, proszę wszcząć śledztwo w sprawie grupy na fejsbuku

Mnie teraz zastanawia, co w takim razie z tymi co zostali zbanowani na forum za obrażanie Jezusa (pamiętam że było paru takich trolli), przecież też nie żyje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...