Jump to content
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Recommended Posts

Dla tych co nie ogarniają o co chodzi z tą nagłą popularnością "We Are Number One" - w skrócie to był globalny happening mający na celu zwrócenie uwagi na to, że u aktora wcielającego się w rolę Robbiego zdiagnozowano raka trzustki. Każdy filmik (a przynajmniej mam taką nadzieję) miał w opisie odnośnik do fundraisera założonego przez znajomych aktora, dzięki któremu udało się zebrać już blisko $90k na jego operację i rehabilitację.

tfw memy ratują życie

• Upvote 4

Instalnąłem se nowego antivirusa i nie pozwalał mi uruchomić Firefoksa z powodu "nieznane". To się z FF pożegnałem. Teraz mam Chrome'a, czyli chyba najczęściej wybieraną przeglądarkę w internetach. Na wstępie musiałem wiele pozmieniać, pododawać, ale już jest chyba ok.

54 minuty temu, SilentBob napisał:

Instalnąłem se nowego antivirusa i nie pozwalał mi uruchomić Firefoksa z powodu "nieznane". To się z FF pożegnałem. Teraz mam Chrome'a, czyli chyba najczęściej wybieraną przeglądarkę w internetach. Na wstępie musiałem wiele pozmieniać, pododawać, ale już jest chyba ok.

trzeba było wywalić antywirusa, a nie firefoksa

• Upvote 5

WLfAty3.png

@yojc

- Panie Prokurator Dziura w anusie, proszę wszcząć śledztwo w sprawie grupy na fejsbuku

• Upvote 5

Godzinę temu, Abyss napisał:

@yojc

- Panie Prokurator Dziura w anusie, proszę wszcząć śledztwo w sprawie grupy na fejsbuku

Mnie teraz zastanawia, co w takim razie z tymi co zostali zbanowani na forum za obrażanie Jezusa (pamiętam że było paru takich trolli), przecież też nie żyje

Nie dość, że nie żyje to jeszcze był Żydem skazanym prawomocnym wyrokiem sądu!

Z tego co czytam na forum, to jeden gostek z akademii CDA wysłał mejla do redakcji w sprawie tejże akademii i zaraz po tym na głównej pojawiło się wielkie zakończenie semestru.

@voda22 pisz do redakcji mejla w sprawie blogów.

:D

• Upvote 6

Dwa dni temu dowiedziałem się, że serial "Tajemnice Smallvile" opowiadał o losach młodego Supermana.

W sumie nigdy tego nie oglądałem, więc nie miałem za bardzo jak wiedzieć, ale zaskoczyła mnie ta wiadomość.

Zastanawiam się czy pisać maturę rozszerzoną z angielskiego, w sumie niby niezależnie jak napiszę przez sam wynik nic nie stracę, ale jednak jestem dość słaby i na dobry wynik się nie zapowiada. A rezygnując z rozszerzenia mógłbym zdecydowanie mniej pracować na lekcji.

4 minuty temu, MasterKondi napisał:

Zastanawiam się czy pisać maturę rozszerzoną z angielskiego, w sumie niby niezależnie jak napiszę przez sam wynik nic nie stracę, ale jednak jestem dość słaby i na dobry wynik się nie zapowiada. A rezygnując z rozszerzenia mógłbym zdecydowanie mniej pracować na lekcji.

>niepisanie rozszerzenia z angola
pls

I tak nie wiem jaki będzie sens jeśli napiszę beznadziejnie. Czekam jeszcze na sprawdzenie matury próbnej z angola, ale nie jestem pewien ja mi poszło. 

Ja tam maturę piszę z niemieckiego (a rozszerzenie tylko z geografii).

Z próbnej-próbnej diagnozy z angielskiego miałem 72%.

Jeśli ktoś ogarnia jakiś język i papierek by się przydał, to lepiej pozbierać kasę na C1 (w przypadku angielskiego CAE), spokojnie się przygotować, zdać i olać B2.

Albo olać papierki. 

2 godziny temu, MasterKondi napisał:

A rezygnując z rozszerzenia mógłbym zdecydowanie mniej pracować na lekcji.

nawet mi ciebie nie żal

9 minut temu, Sermaciej napisał:

nawet mi ciebie nie żal

pfff. Jak widać dalej krótkowzroczny. Mniej pracy na angielskim= brak materiału z rozszerzenia co daje zdecydowanie lepsze oceny, i więcej czasu na przedmioty, które bardziej mi się przydadzą. Zresztą o pracy na lekcji nawet nie mówię bo tam i tak nikt nic nie robi, oprócz spania i spisywania na inne lekcje.