Jump to content
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Recommended Posts

1 godzinę temu, Shael napisał:

Aloha, takie pytanie, gdzie szukacie przedstawicieli płci przeciwnej w celach matrymonialnym? (ale to brzmi :o) Mieszkam na zadupiu, kobiet tu brak (znaczy, jest ich sporo, ale celuję trochę wyżej niż w intelektualne ameby) a w portalach z których korzystam, też jakby mało ich jest ostatnimi czasy

czy ty na pewno trafiłeś na właściwe forume?

3 godziny temu, Shael napisał:

No w sumie fakt, ale nie wiedziałem, że aż tak źle tutaj ;D

Nie daj się złapać w sidła złej energii która się panoszy na tym forum. Oni wiedzą jak osiągnąć sukces, ale chronią tej wiedzy, aby mieć mniejszą konkurencję.
Na szczęście miałem szczęście brać nauki u szanowanego użytkownika tutaj, Darth_Metalusa, który niestety przez nawał obowiązków nie jest w stanie się udzielać dalej tutaj. A szkoda, ponieważ można się było od niego dowiedzieć wielu bardzo ciekawych rzeczy.

Po pierwsze, musisz być PEWNY SIEBIE. To jest połowa sukcesu i posiadając tę cechę, nawet nie za bardzo musisz się starać. 
I to jest najważniejsza rada, wiara w siebie, wiara w to, że możesz osiągnąć swój życiowy cel. A możesz go osiągnąć, tylko musisz wiedzieć, jaki cel jest dobry i jak go wyznaczyć. 

Więc pewnie teraz pytasz się w swojej głowie - "jak poznać że mój cel jest dobry?"
Otóż już Ci mówię.
Cel musi być:
- Sprecyzowany, znalezienie kobiety to za mało. Musisz wiedzieć więcej, niska, wysoka, gruba, chuda, blondynka, brunetka itd. Stwórz obraz swojej kobiety idealnej. I nie myśl że nie spełnisz jej wymagań, wiara w siebie to podstawa. 
- Cel musi mieć podstawione swoje ramy czasowe. To nie jest tak, że chcesz znaleźć kobietę, kiedy się ona znajdzie. Musisz stworzyć ramy czasowe. Zależy od Twojej wiary w siebie, ale może to być pół roku, ale może to też być tydzień. Wszystkie te cechy można sprawdzić w specjalnym badaniu, ale o tym będzie później. 
Teraz kwestia samych przygotowań do osiągnięcia celu. Po pierwsze, wybierasz duże miasto "na łowy". Nie musi to być Olsztyn, ale ważne aby miało hotele, co najmniej trzygwiazdkowe. Po drugie, weryfikujesz swój stylu. Z tego co widzę, zależy Ci na kobietach inteligentnych, dlatego musisz zdać się na styl, inteligencko - brutalny. Ponieważ jak wiadomo, każda mądra kobieta, skrycie marzy o "tym złym", który wciągnie ją w wir szaleństw. 
Bardzo dobrym przykładem jest ten artysta

avatars-000138955484-r3yxsu-t500x500.jpg

Upodabniając się do niego, pokazujesz że znasz się na wysublimowanej kulturze i jesteś osobą światową, lecz czarne kolory, a także kurtka moro pokazuje Twoją ciemniejszą stronę, o której marzą kobiety. Długie włosy nie są koniecznością, ale wygolony bok jest bardzo mocno zalecany.

Kiedy już będziesz przygotowany wizualnie, musisz wykupić pokój hotelowy, na minimum dwie doby. Później idziesz do jednego z najlepszych klubów w mieście(to można sprawdzić na FB) i wyszukujesz kobiety zgodnej z profilem który wcześniej stworzyłeś. Podchodzisz do niej i stawiasz jej drinka. Nie zważaj na to, że ona powie że nie chce go od Ciebie, to typowa zagrywka kobiet, ona chce się przekonać, czy dobrze znasz swój cel i czy jesteś wystarczająco męski, aby móc się jej postawić. To działa nawet na zdeklarowane feministki. 
Później, zapraszasz kobietę do tańca. To nie ważne czy umiesz tańczyć, czy nie, ważne aby ona widziała, że to co robisz, jest pewne. Możesz tańczyć tragicznie, lecz mieć minę zawodowca, to starczy. W międzyczasie opowiadasz oczywiście ciekawe historię, wcześniej wyuczone z Wikipedii z różnych dziedzin życia. 
Pod koniec proponujesz nocleg, oczywiście zaznaczając że nie chodzi Ci o przygodę na jedną noc. Druga doba hotelowa jest po to, aby nie myślała że zadaje się z biedakiem, który musi ją rano wyrzucić bo nie stać go na hotel.
Jeśli moje rady Ci się podobają, a wiem że tak jest, możesz się zgłosić po osobisty trening. Nie jestem z okolic warmińsko-mazurskiego, ale prowadzę także sesję internetowe. 
Mój profil na portalu DobryCouch - http://dobrycoach.pl/coach/szczepan-kowalewski - Link może przez dzień, lub dwa nie działać, ze względu na prace z administracją portalu celem ulepszenia profilu

• Upvote 2

5 godzin temu, Shael napisał:

Aloha, takie pytanie, gdzie szukacie przedstawicieli płci przeciwnej w celach matrymonialnym? (ale to brzmi :o) Mieszkam na zadupiu, kobiet tu brak (znaczy, jest ich sporo, ale celuję trochę wyżej niż w intelektualne ameby) a w portalach z których korzystam, też jakby mało ich jest ostatnimi czasy

W Luźnej Jeździe znalazłem miłość swojego życia. 

Jeśli ona nie odwdzięcza twoich uczuć, albo, o zgrozo, nawet o nich nie wie, to się nie liczy.

Pytanie: korzystał ktoś z płacenia za appki w Google Play przez dodanie do rachunku w Orange? Bo PowerAmp jest za 50 groszy i może bym kupił.

Naprawdę trzeba podawać te wszystkie dane? Czy to tylko Google trzyma u siebie i można podać cokolwiek?