Skocz do zawartości
Ghost

Urlopy

Polecane posty

@Coenn

Nie dotarło. Kolejne 7 dni za robienie syfu na forum i ignorowanie uwag moderatora.

 

Napiszę to tutaj, gdyż widzę że masz problemy ze znalezieniem właściwego tematu.

Do Twojej wiadomości:

Moderatorzy nie latają po forum jak kot z pęcherzem szukając okazji do wystawienia ostrzeżenia. Reagują na naruszenia regulaminu i zgłoszenia użytkowników. Smutna prawda jest taka, że:

- nie pojąłeś aluzji Redaktora

- zignorowałeś prośby innych użytkowników

- zignorowałeś moją uwagę.

Sam swoim zachowaniem doprowadziłeś do zasłużenia sobie na opinię trolla (i nie jest to tylko moja opinia). Skoro inni użytkownicy raportują mi Twoje posty, to nie mogę nie zareagować. Veni, vidi, iudicati. A jeszcze smutniejsza (dla Ciebie) prawda jest taka, że moderatorzy kierują się przede wszystkim dobrem forum i jego użytkowników. Skoro więc inni użytkownicy zgłaszają problem z jednym użytkownikiem, to powinieneś się nad tym zastanowić. I postąpić zgodnie ze starym przysłowiem: jeśli jedna osoba mówi Ci, że jesteś pijany, olej to. Jeśli mówi Ci to kilka, idź spać. O jednym mogę Cię zapewnić - to jest ostatnie Twoje ostrzeżenie za tego typu zachowanie. Następny będzie ban.

  • Haha 1
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...