Jump to content
Ghost

Urlopy

Recommended Posts

Tu pojawią sie informacje o forumowiczach, którzy otrzymali ostrzeżenie wraz z czasową blokadą dostępu do forum, czasowym ograniczeniem możliwości pisania postów lub czasową moderacją wszystkich napisanych postów.

Link to comment
Share on other sites

Użytkownik pvo24 dostaje 500 dni urlopu za tekst następującej treści:

Mam gdzieś mniejszości seksualne,jak pedziom nie pasi jak się o nich pisze to na Marsie jest masa wolnego miejsca,niech sobie tam urządzą swoją popapraną planetę upośledzonych seksualnie i orientacyjnie pajaców.

Naprawdę starałem się wymyślić jakiś celny i inteligentny komentarz, ale ta głupota jest tak powalająca, że ostatecznie zwątpiłem. W życiu bym nie przypuszczał, że przyjdzie mi wysłać kogoś na zieloną trawkę za coś TAKIEGO.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

keeveek

dostaje skierowanie z Funduszu Wczasów Pracowniczych na dwutygodniowy urlop w celu uzmysłowienia sobie, że nie jest najważniejszy i najmądrzejszy na tym forum. Kilkukrotnie upominany przez moderatorów za spam, trlolling i niestosowne podejście do innych użytkowników nic sobie z tego nie robił. A nie, przepraszam, przejął się na tyle, żeby mi odpisać "daruj sobie". No to darowałem sobie... dalszą dyskusję z nim.

Link to comment
Share on other sites

Nasi sportowcy przyspieszają pod sam koniec igrzysk, to i niektórzy tutaj też pragną

Maxved508

kwalifikuje się do finału w konkurencjach "olewanie dobrych rad moderatorów" oraz "śmiecenie na forum". Za tak wspaniałą postawę otrzymuje jeden dzień na samotny trening w dyscyplinie "poprawne korzystanie z forum".

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...