Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Okay, dziękuje za opinie :) Japońskie gry do mnie jakoś nie przemiawają :P A to by była moja pierwsza konsola z rodziny PlayStation ale widze, że panowie mi polecacie więc chyba to będzie bardzo dobry prezent na urodziny :) A na PS 4 poczkeam może z 2 - 3 lata :) Dziękuje za pomoc i do zobaczenia (mam nadzieje) w maju na PS 3 ! :);)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późno, ale GamePointsNow niby ma przeciek na kwiecień.

PS4: Mercenary Kings

PS3: PES 2014, Sly Cooper Thieves in Time

Vita: Hotline Miami, Moto GP13

Yay/nay?

IMO całkiem cool. Mercenary Kings interesuje mnie bardziej niż pierwotnie zapowiadane Secret Ponchos, w Sly 4 chciałem zagrać, a Moto GP13 na Vitę to ponoć kompetentny port. PES mnie nie interesuje w ogóle, a HM mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaglebialem sie w rynek gier konsolowych, do grania powaznego mam pieca z sygnatury psa chcialem glownie pod te jedną grę. Którą wersję psa3 byś polecił kupić? Zależy mi byle taniej, i tak jedną grę będę tylko katował na nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam 2 pytania. Chciałbym kupić sobie na pss Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3, ale w tym problem jest, że nie można i jest tylko do kupienia DLC czyli Full Burst i tu moje pytanie czy full burst to jest cała gra na pss czy wymaga podstawki i muszę kupić tą grę w pudełku ( bo mam full busta na pc, więc na konsole chciałem se kupić w cyfrowej edycji, ale teraz nie wiem jak to już wygląda.)

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się pojawiło w sklepie.

l45l0lJ.png

Lone Survivor jest cross-buy z Vitą, brakuje drugiej gry na Vitę.

W czerwcu wypada też XCOM:EU, Uncharted 3 i LBP Karting z rocznej rotacji. Get hype. Przyznam się, że nawet trudno jest mi pomyśleć o grach, które mogłyby to zastąpić. GT6 ma za długie nogi, żeby zabić sprzedaż gry. Beyond nie ma sensu, jeśli Director's Cut ma się pojawić na PS4. To samo z GoW:Ascension. Coś 3rd party? No idea. Nawet się nie będę bawił w typy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto woli, ja prawdopodobnie pierwszy raz kupię plusa od pół roku, NBA od 2K to świetna gra, jednak rozumiem, że dla tych, których koszykówką się nie interesują nawet w najmniejszy sposób to jest słabo. Mam nadzieję, że nie polecą w kulki z ofertą roczną i dadzą jakieś ex-y :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...