Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

A ja bym chciał, aby był chociaż zamknięty temat, w którym byłoby konkretnie napisane o prawach autorskich. Konkretnie, na przykład mój problem, którego rozwiązania szukam na forum już od 2h i wreszce zdecydowałem się napisać tu. Otóż czy moge wykorzystać GamePlay Call of Juarez: Więzy Krwi do użytku własnego, nie rzopowszechniając go na wysoką skalę? Tzn. np. nie zamieszczając w Internecie, ale pokazać Nauczcielowi Informatyki, no nie wiem, przypadkowym kolegom, rodzinie, która być może podejrzy, o czym jest moja prezentacja? Czy to jakos narusza prawo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się. Kto skłonił moderatora do zrobienia nowego tematu o nazwie "Call of Duty: Modern Warfare 2"?

1. Nowa struktura forum.

2. Nowa część IW to prawdziwka perełka, która ma szanse stać się "spin-offem serii".

3. Zupa była zasłona/Stół był...brudny/itp.

Odnośnie nazwy to proszę przeczytać mój dopisek Ps2 w temacie o grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja: Downfall - polski horror prosto z Anglii

Czy słyszał ktoś z was o grze Downfall? Jest to przygodówkowy horror w psychodelicznych klimatach. Grę napisał samodzielnie 1 (słownie: jeden) Polak (Remigiusz Michalski), mieszkający obecnie w Anglii.

Gra zrobiła na mnie spore wrażenie, a to nie zdarza się zbyt często (ostatnimi laty prawie wcale). Polecam zapoznać się z tym tytułem - gra nie jest zbyt długa, ale dostarcza niezamowitych emocji i doświadczeń. Do tego ta klimatyczna muzyka. Wprawdzie gra chodzi na odrobinę oldskulowym silniku (w sensie odczuć, a nie techniki), ale moim zdaniem ("starego" gracza :laugh:) wychodzi jej to tylko na dobre. Niektórzy młodzi gracze mogą nie załapać o co w tym "beznadziejnym graficznie" i do tego "w 2D" tytule chodzi. Taka jest różnica pokoleń i dobrze - mogą nam ("starym graczom") tylko pozazdrościć, że kręcą nas takie gierki, może gdy sami dorosną zrozumieją "o co w tym biega". Aha, oficjalnie gra jest dla osób pełnoletnich.

Parę wartościowych informacji o grze:

Oficjalna strona gry

Krótkie info o autorze

Krótkie info ogrze

Recenzja na GC

I najlepsze na koniec:

Wywiad z autorem

Demo do ściągnięcia: tu lub tu.

Teraz pytanie do was - co sądzicie o tej grze? Miło byłoby ją zobaczyć kiedyś na coverze CDA, lub przynajmniej poczytać jej reckę w magazynie. Co o tym myślicie?

W tym temacie nie dyskutujemy o grach, tylko dajemy propozycje tematów które posłuża do dyskusji. Jeśli co najmniej dwie osoby wyrażą ochotę, żeby temat o tej grze powstał - to powstanie.

PS: mam dziwne wrażenie że to TY jesteś autorem tej gry :whistle: - Lord

Jasne, na przyszłość będę wiedział. Ta gierka jest dosyć świeża, a według mnie warto, aby młodzież (ta starsza oczywiście :laugh:) się z nią chociaż krótko zapoznała, zwłaszcza że to wyrób polski, tyle że w Anglii wyprodukowany :biggrin:.

PS Chciałbym... :blush: Zresztą, kto by nie chciał? :tongue:

Edytowano przez Dreadwock
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo iż w normalnych okolicznościach tematy założone przez forumowiczow w tym dziale bez uprzedniego uzgodnienia tego z moderacją lądują w koszu, tym razem z pewnych przyczyn zdecydowałem się zrobić inaczej. Powodem niewywalenia tematu jest fakt, że gra jest świeża, i prędzej czy później temat o niej pewnie by sie pojawił. Mianowicie chodzi o grę Ghostbusters: The videogame. Zakładający temat to jedna osoba. Jeśli jeszcze dwie osoby wypowiedzą się za tym, że chcą tego tematu, to sprawię że stanie się widoczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Why not... co prawda nie oczekuję tego tytułu jakoś z wypiekami na twarzy, ale sam film darzę sporym sentymentem. Drugi głos na tak :)

Z racji nadchodzącej premiery drugiej części gry Overlord proponuję przemianować istniejący temat na Overlord (seria) ;D Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantica Online;

Cabal Online

caly czas moderatorzy grożą warnami i banami za offtop w "gramy w sieci", odsylaja do komentarzy o grach, a tu co?

Nie ma chętnych do dyskusji - nie ma tematu. Wezwij "offtopiarzy" z GwS tutaj żeby wsparli pomysł powstania tych tematów, to je założymy. Standardowa procedura - minimum trzech chętnych, i temat powstaje. - Lord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantica Online;

Nie ma chętnych do dyskusji - nie ma tematu. Wezwij "offtopiarzy" z GwS tutaj żeby wsparli pomysł powstania tych tematów, to je założymy. Standardowa procedura - minimum trzech chętnych, i temat powstaje. - Lord

ponawiam :)

prosze o poparcie w temacie: "propozycje nowych tematow" (dzial: dyskusje o grach (komentarze). :)

przynajmniej 3 osoby musza wyrazic chęć wypowiadania sie na temat tej gry w tamtym dziale.

tu jest to niezgodne z regulaminem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...