Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Ja proponuję grę Brutal Legend, twórcy Psychonauts. Nie mogłem znaleźć takiego tematu, a gra już od dłuższego czasu w produkcji.

Tej gry nie ma na PCty. Zwróć się z tą prośbą do działu konsolowego, a masz duże szanse, że Kagex jej wysłucha - Lord Nargogh :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ale takie cudo jak Half Life nie ma tutaj tematu. Proponuje założenie temat "Gry Source". Można będzie tam podyskutować o HL, HL2, HL2:EO, HL2:ET, CS, L4D, TF i TF2 (rozumiecie te skróty? :) ). Nie zapominajmy też o grze która jest w produkcji i nawiązuje do HL2, Black Mesa. Oto link do tej tejemniczej produkcji: http://www.blackmesasource.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ale takie cudo jak Half Life nie ma tutaj tematu.
Dam głowę, że taki temat jak Half Life 2 jest, ale czy o legendarnej, pierwszej części, już nie :tongue:

Tylko myślę teraz czy taki temat miałby sens. O CSS i HL2 topicy są, zresztą nawet o TF2 można znaleźć więc sensu robienia grupowego tematu... hem, na razie bym się wstrzymał i czekał na głos moderacji. Szczególnie w przypadku tego, że o TF2 jest strasznie mały ruch. Zresztą, o np. Portalu można gadać spokojnie w temacie o HL2, bo przecież Valve sprzedawał ten tytuł w Orange Box ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje założyć temat o grze "Call of Juarez - Więzy krwi". Chyba każdy wie co to za gra, premiera jest w czerwcu więc stosunkowo niedługo. Sądze, że warto o niej porozmawiać, bo zapowiada się na kolejny polski hit w branży gier komputerowych. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko "każualom", ale z racji tego, że nie muszą być aż tak popularne jak reszta komentowanych tutaj tytułów to może zamiast robić pojedyncze tematy np. Plants vs Zombies stworzyć jeden wielki, grupowy temat pt.

Casuale (albo Każuale) lub Casual ze Steam'a

Co wy na to? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...