Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Hmm. Nowy temat. Trudno wybrać bo o wszystkim można pisać i gadać. Ale nie zawsze chce się o tym czytać. Może warto pisać o, których mało się mówi lub są mało popularne wśród nas - graczy. :turned:

Może zrobić dział, w którym będą zamieszczane gry, które zachęciłyby do grania w konkretny gatunek gier np w RPGi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argh! Jak to możliwe? Nie ma tematu o Dark Messiah? Wnoszę o tworzenie takowego!

down: Ouch, no tak, po prostu wpisałem pełną nazwę... :whistling:

Edytowano przez Soutys
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie o Alien vs Predator. Temat 3 części jeszcze gorący a o Colonial Marines też warto by było porozmawiać, jak ten taktyczny shooter wpasuje się w kanon tego co już widzieliśmy w poprzednich grach. Czy będzie równie straszny jak pozostałe części skoro w Aliens Colonial Marines będziemy chodzić w grupie?! Ciekawi mnie to i czekam na założenie tematu

Dziwi mnie brak zainteresowania Bioshockiem. Warto by podyskutować o tej grze (bo jest o czym), warto też wspomnieć o zbliżającym się powoli Bioshocku 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie lenistwo niektórych forumowiczów. Oba tematy od dawna istnieją.

Zdziwiony bym był niezmiernie gdyby te tematy nie istniały. Chodzi mi o dyskusję na temat tychże gier która praktycznie zamarła. Ostatnie materiały na temat tych gier uważam że są warte wzmianki i skomentowania. A co do lenistwa to dzisiaj jest niedziela, to kiedy leniuchować jak nie w niedzielę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję stworzyć temat do rozmowy o grze rFactor. Pragnę to poprzeć tym iż ligi wyścigowe w Polsce powstają aktualnie jak grzyby po deszczu:)

rozumiecie? Taki miły temacik do rozmowy dla napaleńców takich jak ja - grzebiących godzinami w setupie na konkretny tor:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś temat o grach bardzo popularnych (kiedyś)

Np byłbym ciekaw co inni gracze myślą o grze pod tytułem Gorky 17

Bardzo fajna gra, kilkanaście razy ją przeszedłem , ostatnio tydzień temu :D

Fajnie by było jakby kiedyś powstał kinowy film na podstawie fabuły z Gorkyego .... ale to już chyba też inny temat ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...