Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Szkoda, że nie ma tematu NHL. To bardzo ciekawa, szybka gra ze sporą ilością bramek i ostrą grą. Widowisko okraszone technicznymi zagraniami, pięknymi bramkami, a także brutalną grą dla facetów z jajami. Jest spore zainteresowanie tą grą o czym świadczą co raz to nowo powstałe ligi online. Dla chętnych zapraszam na najlepsza ligę NHL online na PC. Może wkrótce i na xbox360. http://www.iceishot.pl/

sh01.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ [dwa posty wyżej] Yo, czemu mam ten post zaraportowany? ;P

Czy mozna załozyc temat o grze Age of Conan ? Ciekawi mnie ta gra i chciałbym się o niej dowiedzieć cos więcej.
*bierze wdech* Opcja Szuuukkkaaajjj!!! :P Na rany gościa, szkoda gadać. Co prawda jak teraz próbowałem ten temat wyszukać to wyskoczył błąd, ale wystarczyło się wysilić i cofnąć się o 2, słowem - dwie strony tego podforum, żeby temat znaleźć a o to link do niego...

http://forum.cdaction.pl/Age-of-Conan-t23246.html

Update

^ Kolega był szybszy :) O minutę. W samo południe... no prawie xD

Edytowano przez Black Shadow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś Ty niecierpliwy... Daję głos na FUEL.

Ja dałem propozycję na White Gold i nie mam pretensji, bo nikt nie chce dać na nią głos.:smile:

Black Shadow: ja go zaraportowałem, ale wies.niak napisał do mnie na PW, że "autor chciał napisać, o którą grę mu chodzi". Także sorry.

Edytowano przez Reksio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein? Okej pod warunkiem że całą serie od Wolfensteina 3D, bo prawdę powiedziawszy Return to the Castle mocno tracił klimat w połowie gry, zaś najnowszy z tego co widać to już totalna ?japońszczyzna? będzie (patrz Red Alert 3 :wallbash: ).

Edytowano przez Sapiens
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...