Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

Proszę o pomoc!

Przed sekundą chciałem poczytać sobie wpisy na Free Sesji i nie mogę. To nie jest pierwszy przypadek, wczoraj też takie coś miało miejsce. Po prostu na niektóre działy nie mogę wchodzić. Np. wczoraj nie mogłem wejść na dział, książki ogólnie,czy coś w ten deseń.

Proszę o pomoc, bo jeśli przyjdzie czas na odpisywanie na którejś z sesji, a ja nie będę mógł wejść to będzie lipa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na pierwszą stronę tematu? Obecnie mamy błąd który pokazuje się zawsze jak wchodzisz na pierwszą lub jedną z pierwszych stron tematu. Może jeśli wejdziesz na ostatnią to temat się wczyta. Oczywiście nadal nie będziesz miał dostępu do pierwszych stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast miałem problem z wejściem na ostatnią stronę tematu, a nie na pierwszą, na którą mogłem wejść. Jak już byłem w "temacie" to mogłem swobodnie już się przemieszczać między stronami bez żadnych problemów.

@edit. pojawił się też problem ze zmianą mojej sygnatury, udało mi się wrzucić jeden obrazek, a potem już nie mogłem jej zaktualizować, bo wyświetlił mi się błąd SQL o treści:

mySQL query error: SELECT pp_member_id FROM ibf_profile_portal WHERE pp_member_id=92107

Edytowano przez undeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem poważny i prosiłbym o rychłą odpowiedź. Co się dzieje z możliwością komentowania wpisów na blogach przez gości? Przed chwilą dostałem od kogoś pytanie, czemu wyłączyłem komentowanie niezalogowanym; sprawdziłem i okazuje się, że w opcjach wszystko dobrze. Mimo to gość nie może nic napisać, choć wcześniej była taka możliwość. To tłumaczy, dlaczego mimo 10 tyś. wyświetleń mojego artykułu nikt spoza forum nie wyraził swojej opinii.

Dla mnie to niezmiernie istotne i chciałbym wiedzieć kiedy opcja ta będzie dostępna.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale chciałem odkopać moje pytanie sprzed dwóch postów. Jak wspominałem, jest to dla mnie dość istotne i chciałbym wiedzieć czy goście będą kiedyś mogli komentować blogi.

Down: To rozumiem. Dlatego nie proszę o natychmiastowe załatwienie problemu, a jedynie odpowiedź =).

Edytowano przez ...AAA...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przy każdej próbie edycji / zmiany mojej sygnatury wyskakuje SQL error? Z tym błędem spotykam się od dobrych dwóch, trzech tygodni...

Cytuję:

An error occured with the SQL server:

mySQL query error: SELECT pp_member_id FROM ibf_profile_portal WHERE pp_member_id=84691

This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście dali...

Gdy chcę się zalogować na blogach wyskakuje okno logowania (takie jak zawsze). Jednak kiedy po wpisaniu logina dajemy tab, kursor zamiast na hasło przeskakuje do pola komentarza. Fajnie, nie?

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś szanse na powrót wyszukiwarki? W takich tematach, jak SPOILERY czy Pytania do... trochę przeszkadza jej brak.

Chyba, że już totalnie oślepłem i jest gdzieś sprytnie schowana...?

@down :P nie rzuciło mi się w oczy jakoś.

Edytowano przez Dawid2207
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy chcę zobaczyć jakiś temat to pojawia mi się to:

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php on line 1749

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php on line 1749

Catchable fatal error: Argument 1 passed to app_forums_classes_topics::parsePost() must be an array, null given, called in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php on line 400 and defined in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/topics.php on line 1914

Używam Opery. Jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...