Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Nie mogę wgrać zdjęcia użytkownika z adresu URL - konkretnie z Imgura. Są w tej kwestii jakieś dodatkowe ograniczenia, czy opcja po prostu jest, ale nie działa?

Coś się zepsuło z przyznawianiem reputacji na telefonie. Klikam w strzałkę, ale po kilku sekundach pojawia się komunikat, że nie można przyznać reputacji temu użytkownikowi. Po odświeżeniu strony użytkownik ma od razu przyznaną reputację. 

Mi również nie działa wgrywanie zdjęć z URL, a miejsca na forum nie mam już za wiele. Coś z tym się da zrobić?

Tak. Użyj tagu [ img ]  albo przeciągnij obrazek z karty na kartę

Edytowano przez Stillborn

Tłumaczenie przy anulowaniu edycji postu szwankuje - dostałem komunikatem "Your changes have not been saved. Are you sure you want to cancel?".

Poza tym zastanawia mnie, czy powinienem mieć uprawnienie do ukrycia tego tematu ;-)

Edytowano przez wies.niak

Ja mam zawsze ten sam problem, za każdym razem jak chcę się zalogować muszę zmieniać hasło na nowe!! Po mimo zapisywania hasła w przeglądarce i uaktualniania go nowe za każdym razem podczas logowania muszę resetować hasło na nowo. nie wiem o co chodzi ale jest to naprawdę irytujące!!

Od wczoraj mam problem z blogiem - nie mogę zobaczyć komentarzy - pojawia mi się taki komunikat:

26oyeb.jpg

Pomocy :)

Czy jest jakakolwiek szansa na przywrócenie mojemu blogowi funkcjonalności? Pytam, bo wczoraj minęło jedenaście tygodni... 

• Thanks 1
  • Upvote 1

jak długo jeszcze zamierzacie mieć te "problemy techniczne" powodujące że najpierw trzeba się zalogować na forum a potem przejść na właściwą stronę cda ? po drugie teraz nawet to nie działa bo na forum jestem zalogowany ale jak przejdę na stronę cda to znowu nie jestem

3 godziny temu, Arturzyn napisał:

Sugerowałbym napisanie do Ghosta.

Już tego próbowałem, zaraz na początku problemów z blogiem. Ale w pon napiszę jeszcze raz - może tym razem się uda?

Jako, że wciąż nie mogę korzystać w pełni ze swojego bloga mam inne pytanie do adminów (moderatorzy mi nie odpowiedzieli, więc może tutaj się uda?) - czy istnieje możliwość przeniesienia istniejącego contentu na innego bloga na Forum Actionum? Czy muszę to zrobić ręcznie (choć szkoda mi tych wszystkich komentarzy...)?

Czy istnieje jakakolwiek szansa, by mój blog znów stał się w pełni funkcjonalny? Pytanie kieruję szczególnie do @Smuggler @Ghost. Wybaczcie, że Was taguję, ale brak jakiegokolwiek działania już skończył mnie frustrować ;).

• Upvote 2

Gdzieś wyczytałem, że przyczyną błędu EX0 (a taki wyskakuje przy próbie wejścia na Twoje wpisy) może być "przypisanie użytkownika do nieistniejącej grupy -1". Może mógłby ktoś, kto ma taką moc, sprawdzić to i tymczasowo przenieść Cię do innej?

Edytowano przez SerwusX
  • Upvote 1

12 minut temu, SerwusX napisał:

Gdzieś wyczytałem, że przyczyną błędu EX0 (a taki wyskakuje przy próbie wejścia na Twoje wpisy) może być "przypisanie użytkownika do nieistniejącej grupy -1". Może mógłby ktoś, kto ma taką moc, sprawdzić to i tymczasowo przenieść Cię do innej?

Ktoś, chyba, powinien mieć. Pytanie tylko - kiedy w końcu ktoś to naprawi?

15 godzin temu, yojc napisał:

Zajrzałem do Panelu Admina, i chyba nie w tym problem.

Przynajmniej coś się ruszyło :). Dostałem dzisiaj maila od administracji FA: "Przekazaliśmy sprawę twórcom skryptu formowego i oni zajmują się teraz analizą problemu.". Może do końca roku blog znów zacznie działać? :P W końcu czekam na to tylko od końca marca :D.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.