Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

 

Dnia 10/12/2016 o 15:12, Sevard napisał:

Przypominam, że zgodnie z obecną polityką Google za tego typu działania można oberwać karę do rankingu Google'a, co może negatywnie przełożyć się na ilość odsłon. Z tego też powodu jeśli Google to odkryje (a wcześniej czy później odkryje, zwłaszcza jeśli dostaną odpowiednie zgłoszenie), to Wasz page rank poleci na pysk.

Google poszło za ciosem zmieniając algorytmy indeksujące. Teraz strony "mobile friendly" będą promowane. Na razie jest to w fazie eksperymentu, ale Google chce w przyszłości jeszcze bardziej iść w stronę promowania stron, które są przyjazne dla przeglądarek mobilnych - strony zarządzane przez Interię nie są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game Nie chodzi mi o problem ze znalezieniem (choć ten też miałem). W skrócie:

"Nie można pobrać rozmiaru obrazka w sygnaturce dla XXXXXXXXXXXX. Proszę spróbować z innym obrazkiem."

Dodam tylko, że problem dotyczy nie tylko nowej sygnaturki, ale również jest wypisany dla już istniejącej pod mymi postami. Teraz coś powiesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek irytujących reklam. Tym razem ta z logiem Microsoftu pt. "gratulacje użytkowniku" zastępuje kartę cdaction zamiast otwierać nową. Takie coś się znajduje na najmroczniejszych krańcach internetu. Od wczoraj wygrałem 4 Samsungi Galaxy S6.

 

EDIT: Tak wiem, "jak ci przeszkadza to polecam Adblocka". Tylko że to nie w tym rzecz, żeby w skrajny sposób unikać upierdliwych reklam.

Edytowano przez Ogoorek1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ogoorek1 napisał:

EDIT: Tak wiem, "jak ci przeszkadza to polecam Adblocka". Tylko że to nie w tym rzecz, żeby w skrajny sposób unikać upierdliwych reklam.

Skoro są upierdliwe, to po co się krępować? Skoro rozmowa i przedstawienie racjonalnych argumentów nie działa na Interię, to być może obcięcie zysków zadziała.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość dodania do ramki pisania postów buttona "Clear All"? Bo wyczyszczenie posta z cytatu oraz z @Stillborn jest w wersji mobilnej niemożliwe. Poza tym nie działa mi zapisywanie edytowanych postów. Nic się nie dzieje.

A, jeszcze jedno. Forum kilka tygodni temu zaczęło mi się rozjeżdżać i wygląda teraz tak:

Ad4cs1d.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikasz na nią PPM i wybierasz "Kopiuj obraz"/"Copy image". Wiem, głupie i chyba niewykonalne na urządzeniach mobilnych, ale tak to na razie będzie działać. Z tego co wiem, administratorzy z Interii kontaktują się z Invision Power celem rozwiązania problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tylko ja mam taki problem, ale ilekroć na stronie głównej www.cdaction.pl klikam jakiś wpis w bocznym panelu blogów, wyświetla się strona z błędem. Na blogi muszę wejść oddzielnie poprzez forum.

blad.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie na temat logowania - czy do logowania na stronie głównej i na stronie forum potrzebne są dwa różne konta? Zawsze loguję się przez forum, a pola formularza wypełnia mi KeePass, więc hasło jest sporawe. O ile na stronie z forum nie ma problemu, a potem jestem zalogowany w całym serwisie, to na stronie głównej hasło może mieć tylko 16 znaków. Tak się tylko pytam dla pewności, bo wg mnie to wygląda tak, jakby walidacja nie była konsekwentna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...