Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Hej,

czy u was też nie działa prawidłowo opcja "szukaj"  i wywala błąd serwera, że nie może obsłużyć? żądania? (error 500). Chciałem tutaj poszukać czy jest jakiś wątek zrzeszający graczy VR do wspólnej gry, ale widzę że ciężko cokolwiek znaleźć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów wracam do problemu botów. Wczoraj napisałem wpis bloga, dziś chciałem go otworzyć, ale pierwszych kilka stron znowu jest zawalone śmieciami. To jest niezmiernie uciążliwe.

I jeszcze pytanie techniczne - możecie powiększyć limit przesyłanych plików na wpis? Często muszę się gimnastykować ze wstawianiem grafik z adresu URL zamiast zwyczajnie przenosić je z dysku na wpis. Ostatecznie i tak udaje mi się (jak dotąd) przypiąć zadowalającą mnie ilość obrazków do wpisu bloga, ale irytuje mnie, gdy muszę kombinować powyżej jednego czy dwóch, które mieszczą się w zakładce "Przeciągnij pliki do przesłania..."

 

[EDIT] Widzę, że na ten moment batalia wygrana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to prawda, o ile na samym forum jest jeszcze spokój to coś się uwzięli na blogi. Może warto rozważyć taką opcję, że nowi użytkownicy do pół roku muszą czekać na zatwierdzenie bloga, tak jak jest to z komentarzami do newsów na stronie CD Action?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum albo moje konto sie zepsulo. Kiedy klikam na "Nieprzeczytana zawartosc" na telefonie (Safari), jedyne co mi sie wyswietla, to pusta, biala strona. Kiedy robie to samo na komputerze (Chrome/IE), otrzymuje komunikat "This page isn’t working  forum.cdaction.pl is currently unable to handle this request.  HTTP ERROR 500". Co ciekawe, kiedy sie wyloguje i klikne na przycisk "All activity", to strona z nowymi postami na forum wyswietla sie normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa. :( Już piszę do kogo trzeba, dzięki.

EDIT: Jest sposób na ukrycie wpisu. Trzeba kliknąć "edytuj", odznaczyć switcha "publikuj" na dole i zapisać. Efekt dokładnie taki sam, jaki powinno mieć ukrywanie. W przypadku ponownej publikacji wpis pojawi się dokładnie z taką samą datą i miejscem na liście wpisów, jak przedtem.

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś problem z wątkiem dotyczącym Red Dead Redemption. W inne wątki mogę bez problemu wejść i dodawać wiadomości a gdy klikam w ten to wyskakuje mi błąd zabezpieczeń i że wchodzę na stronę wprowadzającą w błąd. Jest to jedyny wątek przy wchodzeniu na który wyskakuje taki błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień w ustawieniach, żeby ci sygnaturek nie pokazywało - ignorowanie sygnaturek czy jak to się nazywa.

Strona raptr upadła i teraz wszystkie odnośniki do niej są uznawane przez przeglądarkę za niebezpieczne. A właśnie takie odnośniki ma w sygnaturkach wielu użytkowników tego przestarzałego forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...