Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2013

Polecane posty

Mi pełniaki pasują, szczególnie FME, co prawda nie jest to turowa strategia, tak jak jej chwalebne poprzedniczki, ale trudno. Nie lubię tylko jednego, skoro robią przecieki dotyczące pełnych wersji, czemu nie robią jakiś przecieków dotyczących publicystyki ? Znaczy się, jest to zdecydowanie najciekawszy dział CDA, przynajmniej dla mnie, rozumiem również, że pomysł mój jest dość kontrowersyjny, żeby nie powiedzieć głupi, ale co poradzę ? Czekam cały miesiąc, aby dowiedzieć się jakie będą artykuły, a tydzień wcześniej dowiaduję się jakie będą gry, które i tak leżą u mnie na półce nie ruszane... Nie żebym narzekał na darmowe gry, lepiej mieć coś niż nie mieć, ale miło by było dodawać do wiadomości o pełnej wersji dodatkowe info o publicystyce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ghost Toć bardzo dobry pomysł smile_prosty.gif Edukacja przez gry i media przestaną mówić, że gry to zło i zabawa dla gupich gupkuf smile_prosty.gif A tak już serio to Riddick będzie chyba pierwszą grą od dawien dawna, która odciągnie mnie na chwilę od Xboksa do czasu przybycia paczuszki z Gears of War 2 smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sagitarius587

Anomaly: Warzone Earth PL (Steam) - gra moim zdaniem taka sobie

Front Mission Evolved ENG (Steam) - gra dla nastolatków. Sam się w tym wieku intersowałem robotami, teraz jestem na to za stary.

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena ENG (zawiera Escape from Butcher Bay z poprawioną grafiką) - dobry pełniak. Taka ciekawostka:

W Escape from Butcher Bay wsiadało się do robota, który był identyczny w środku jak ten w Red Faction 2 (nie wiem jak to zrobili).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, wszystkie gry są rewelacyjne :) mam nawet już odłożoną kasę na kupienie nowego numeru cda :P jak zwykle cd action mile zaskakuje, bardzo dziękuje całej redakcji za pełne wersje gier załączone do nowego numeru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia pełna wersja wg mnie najlepsza z wszystkich .W tym numerze nie ma problemów z wyborem co jest pelniakiem nr 1.

Ogólnie- od dłuższego czasu pełniaki nie są dla mnie. Nie przypadły mi do gustu. Jak nie będzie ciekawych tekstów odpuszczę ten numer.

Plus za 2 pierwsze pełniaki- są mało znane i idealnie nadają się do czasopisma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anomaly - Mam wersję na iPhone i w sumie jest to jedna z nielicznych gier na smartfony/tablety, która jest dla mnie grywalna, a to spore wyzwanie. Grałem też w dema na konsolach i w sumie miałem brać grę jak była na cdp.pl za 5 złotych. Poskąpiłem i wygląda na to, że to dobra decyzja była. Z pewnością zagram.

Front Mission Evolved - Meh. Nie moje klimaty. Pewnie kiedyś przejdę single, ale mam milion zaległych gier, więc nie wiem kiedy będę miał czas na FME.

Riddick - Nie grałem, od dawna miałem ochotę. W dodatku to w zasadzie obie gry, więc dla mnie bomba. Btw. gra ma ten upierdliwy DRM Tages z trzema aktywacjami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Riddicka już w swojej kolekcji posiadam, a pozostałe gry sprawdzimy. Mimo wszystko ten numer do mojej kolekcji musi trafić i bez dyskusji.

Riddick- bardzo ciekawa gra i według mnie zasługuje na uwagę. Ja w każdym razie nie mogłem się oderwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dwa pierwsze pewniaki można było traktować jako poboczne to pierwsza cześć Kronik Riddika to dla mnie hit. Pamiętam jak swego czasu grałem w nią na xboxie wujka :) do tego dochodzi cześć druga. cześć druga. No CDA w tym miesiącu się postarało i to bardzo według mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...