Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2013

Polecane posty

Tak btw- gdzie Kroniki mają savy (w moich dokumentach jest pusty folder Atari) Czy da się zmienić ręcznie rozdzielczość? Bo mojej gra nie wykrywa i muszę grać na niższej.

W Windows 7 są w katalogu Users, podkatalogu z nazwą konta, potem katalog AppData (ukryty) i w nim są 3 katalogi: Local, LocalLow, Roaming.

W Local/Atari/The Chronicles of Riddick - Assault on Dark Athena/

jest plik enviroment.cfg gdzie masz ustawienia, m.in. rozdzielczość. (parametr VID_MODE=1680 1050 32 59).

Pierwsze dwie cyfry to rozdzielczość (1680x1050), trzecia to wielkość tekstur (32 lub 16 bitowe), czwarta częstotliwość odświeżania ekranu (59Hz).

Z kolei w katalogu Roaming\Atari\The Chronicles of Riddick - Assault on Dark Athena\

masz savy z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mam problem z kodem. sad_prosty.gif Testowałem różne kombinacje. (oczywiście na nobox.pl) Ale najbardziej mnie zaciekawiły małe cyfry (LOL).Skoro wielkość znaków ma znaczenie ,a cyfra jest znakiem to jak mam wpisać małą cyfre. W moim przypadku to 9. Najgorsze jest to ,że nie wiem czy tej pomocy mi ktoś udzieli. Proszę o szybką pomoc.

Okazało sie ze to ja jestem głupi i mała 9-wiątka to "g" confused_prosty.gif Ah troche adrenaliny nie zaszkodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że dorzucacie do pisma tanio fajne gry, ale nie dość że się ze steamem trzeba użerać (uważam że powinno być tak jak kiedyś gdy gry łączyły się z netetm tylko przy multiplay) to jeszcze gnębicie nas jakimiś "noboxami" czy nie przeginacie za bardzo ???? Pewnie zaraz miłośnicy "przeglądania biblioteki mnie" mnie pogryzą, więc z góry odgryzę się pytaniem: co wy grać chcecie czy sobie oglądać bibliotekę ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thx1138 Tak lubię sobie pooglądać moją biblioteczkę gier. Jest to dla mnie pewnego rodzaju kolekcja, a skoro tak to lubię sobie je pooglądać, zobaczyć jakie osiągnięcia mi zostały do odblokowania itp. Teraz moja kolej. Masz pismo do którego dołączone zostaję CO MIESIĄC trzy gry. Łączna cena tych gier w sklepie >50 zł. Kupujesz pismo z tymi grami za cenę ~16 zł. Narzekasz że musisz wpisywać cd-keye na steamach itp. Pomyśl teraz czy gdybyś kupił którąkolwiek gre do której na CDA potrzebna jest usługa steam to czy przy zakupie tejże gry w sklepie obył byś się bez steam'owskiej operacji. Już dawno wydawcy zrezygnowali ze sposobu o którym ty mówisz.. Teraz większość wydawców decyduje się na współpracę z platformą cyfrową ponieważ dzięki temu oszczędzają dużą sumę. Mało tego firmy typu EA, CDP, Ubi same stworzyły sobie takie cyfrowe platformy.

Nie chcę żebyś poczuł się urażony chcę ci jedynie pokazać że marudzenie typu "eeee steam, ja nie chcę, kiedyś było lepiej jak go nie było" jest zbędne ponieważ wydawcy sami się na to decydują. Sądze nawet że CDA ma mały wpływ na to czy gra będzie wymagała rejestracji w platformie cyfrowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...