Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2013

Polecane posty

Jak na razie git, znam, nie grałem, a tytuł w miarę nowy. Czy w moim guście to się dowiem, gdyż w grę z takim konceptem (odwrotny tower defence) jeszcze nie grałem. A nie mam czasu na to by dniami i nocami polować, na kilkuzłotowe przeceny. Luzik. ;)

Jako, że jestem świeży na forum i wcześniej nie widziałem co się tutaj dzieje, to muszę powiedzieć, że poziom narzekań jest boski. :) Piękny w swoim absurdzie. I te argumentacje. :) Nic tylko brać wiaderko popcornu przy ujawnianiu każdego kolejnego tytułu. :)

A co Wy do tego steama macie to już w ogóle masakra. :) Przecież gry i tak można zainstalować z płyty. Skoro na forum jesteście, to wychodzę z założenia, że dostęp do neta by chociaż aktywować klucz macie.

Nie chcesz - nie kupuj, twoje gorzkie żale na nic się nie zdadzą. Niczego też "merytorycznego" na forum nie wnoszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Lubię gry typu tower defence i z chęcią zagram w odwróconą wersję. A co do steama, to bardzo fajnie przeglądać zapełnioną bibliotekę gier.

Ale i tak znajdą się antyparowcy,którzy oczekują nie wiadomo czego

możliwe że się czepiają z powodu tego całego regulaminu czy co...

smuggler...pomóż

-----

minus za prawde?fajnie smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc już nie raz przymierzałem się do kupna tej gry, teraz jednak dostaję ją za darmo razem z CDA, co dla mnie jest bardziej niż zadowalające.

@ Revy - masz ode mnie plusa, za mówienie prawdy :) A po drugie świetny nick i jeszcze lepsza sygnaturka, już myślałem, że ludzie zapomnieli o Black Lagoon, zwłaszcza, że autor zrobił sobie przerwę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera znowu ten steam....

Ja was nie rozumiem,piszecie normalnie tutaj na forum=macie internet

więc co tak narzekacie na tego steama?!

przyzwyczajcie sie do cholery!

albo smuggler zje wasze kompy biggrin_prosty.gif

Mam internet z 20kb download/ściągania = tak jakbym nie miał, bo steam wymaga już łącza minimum 10mb do ściągania setek gb danych, chyba że zostawiasz kompa na 24h.

Akurat na CDA nie narzekam, bo zawsze jest płytka i zawsze mniej ściągnie, np SR2 16mb lub jak Wargame 700mb- to akurat 2dni ściągania ^^

Czekam na wszystkie pełniaki i wtedy obczai się co i jak, czy super, czy słabe itp. Dodam że mam tego defendera na steamie .

edit:

Mamy 2013 i trzeba zainwestować w szybszy net [nie koniecznie 150 Mb/s a np: 5-10]

Tylko trzeba mieć dostęp do niego, takie gadanie....... , Jakbym mieszkał w mieście, czy w jakimś Wrocławiu pewnie byłby hiper-net, ale jak ktoś mieszka na odludziu, gdzie nikt nie podłączy światłowodów.....

Tu nie chodzi o kasę, a raczej o możliwości i dostęp do internetu- w moim przypadku. Co z tego że mamy rok 2013 tu trzeba inwestycji w lepsze możliwości takie jakie oferuje miasto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma internet szybki. Ja na ten przykład nadal mam net 1 mb/s i pobieranie wszelkich GB trwa dosyć długo co skutecznie zniechęca. Poza tym co to za polityka... płacić za płytkę z grą, która po 1 użyciu będzie kompletnie bezużyteczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma internet szybki. Ja na ten przykład nadal mam net 1 mb/s i pobieranie wszelkich GB trwa dosyć długo co skutecznie zniechęca. Poza tym co to za polityka... płacić za płytkę z grą, która po 1 użyciu będzie kompletnie bezużyteczna.

offtop/

Jak pojawiły sie płyty DVD zamiast CD to ludzie też płakali że nie mają napędu DVD :( Mamy 2013 i trzeba zainwestować w szybszy net [nie koniecznie 150 Mb/s a np: 5-10]

offtop/

Same Anomaly jest dobrą mała gierka i do tego Polska więc czego chcieć więcej ? ... kolejnych pełnych wersji :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma internet szybki. Ja na ten przykład nadal mam net 1 mb/s i pobieranie wszelkich GB trwa dosyć długo co skutecznie zniechęca. Poza tym co to za polityka... płacić za płytkę z grą, która po 1 użyciu będzie kompletnie bezużyteczna.

Na swoim koncie Steam możesz ją instalowac ile chcesz oraz usuwać.Według mnie Steam jest w porządku do czasu, gdy trzeba aktualizować gry :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Front Mission Evolved - IMO lepiej niż Anomaly, choć sam bym za Chiny nie kupił tego ani X360, ani tym bardziej na PC, choć wersję z CDA z ciekawości obadam, bo nie miałem jeszcze styczności z żadną grą o mechach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... jak narazie nie moje klimaty, może następny przeciek alfabetyczny (który powinien być antologią jeśli wierzyć zapowiedzią) coś zmieni in plus. No ale dla lubiących klimaty obu gierek jakie narazie odgadnięte to powinno być bardzo dobrze - patrząc na oceny społecznościowe obu gierek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Front Mission Evolved ENG (Steam)

Kolejna gra nie dla mnie. Nie mój klimat.

Tytuł wcześnie mi nieznany.

PS. Za chwilę będą kolejne narzekania na Steam smile_prosty2.gif

Wcale nie zdziwię jak jutro będzie jakaś antologia :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...