Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2013

Polecane posty

Ja chciałbym w następnym wydaniu Dead Island ... Prawdopodobnie jest tańszy od Call of Juarez The Cartel który był w poprzednim wydaniu ... To jest ta sama firma więc chciałbym o nią prosić smile_prosty.giftrollface.gif

Wlasciwy adres do takich prosb:

Sw. Mikolaj

Laponia

[smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym w następnym wydaniu Dead Island ... Prawdopodobnie jest tańszy od Call of Juarez The Cartel który był w poprzednim wydaniu ... To jest ta sama firma więc chciałbym o nią prosić smile_prosty.giftrollface.gif

Może się kiedyś doczekasz ale wątpię by trafiła ona szybko do cda... Poza tym co miesiąc padają nierealne prośby do redakcji by dawali gry wysoko półkowe, które ciągle się dobrze sprzedają, a do nich należy Dead Island. Dodatkowo mogę powiedzieć, że zwykle są trzy rzuty sprzedaży produktu: premierowy, sklepowy po przecenach i z czasopism dla tych, którzy do tej pory jeszcze nie przekonali się do produktu.

Mnie osobiście denerwują takie żądania (jest to moje osobiste zdanie) ponieważ od kilku lat kupuję cda i cierpliwie czekam na to co się pojawi. Nigdy nie wyskakiwałem ze stwierdzeniem jak Filip z Konopi żeby pojawiła się taka a taka gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym w następnym wydaniu Dead Island ... Prawdopodobnie jest tańszy od Call of Juarez The Cartel który był w poprzednim wydaniu ... To jest ta sama firma więc chciałbym o nią prosić smile_prosty.giftrollface.gif

Może się kiedyś doczekasz ale wątpię by trafiła ona szybko do cda... Poza tym co miesiąc padają nierealne prośby do redakcji by dawali gry wysoko półkowe, które ciągle się dobrze sprzedają, a do nich należy Dead Island. Dodatkowo mogę powiedzieć, że zwykle są trzy rzuty sprzedaży produktu: premierowy, sklepowy po przecenach i z czasopism dla tych, którzy do tej pory jeszcze nie przekonali się do produktu.

Mnie osobiście denerwują takie żądania (jest to moje osobiste zdanie) ponieważ od kilku lat kupuję cda i cierpliwie czekam na to co się pojawi. Nigdy nie wyskakiwałem ze stwierdzeniem jak Filip z Konopi żeby pojawiła się taka a taka gra.

Ale ona nie jest wysoko półkowa ... Gry takie należą od ceny 100 zł Dead Island jest warte max 35 zł więc powinna być w następnym magazynie cda .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DI oficjalnie jest nadal warte około 60-70zł.

Jak na razie za bardzo w prasie się nie pojawiło. Jak już to w okolicach premiery/po premierze drugiej części.

Prędzej bym obstawiał Deus Ex HR - też już jest tani i często do ku pinia za 2-3? na STEAM podstawka a do tego pojawił się już w prasie - Czesi go dostali. IMO gra też dobra a DI raczej zobaczymy za jakiś czas dopiero (o ile).

Generalnie złych pełnych wersji nie dają. Jak dla mnie nawet tytuły, które mam w kolekcji mogą być o ile będą w postaci STEAM bez blokady regionalne. Zawszę mogę się z kimś wymienić na coś innego (np FME mi nie podpasiło za bardzo, nie te lata już i dzięki temu mam Holine Miami xD które wymiata).

Jak by nie patrzeć konkurencji na rynku już nie mają a poziom nadal jest zachowany więc lepiej nie marudzić.

Z mojej perspektywy przydało by się albo więcej publicystyki albo osobny magazyn tylko jej poświęcony (ze świata gier i/lub sprzętu).

AVE

PS. Premiera Dead Island Riptide Jest przewidziana na kwiecień więc bym obstawiał raczej majowy numer jak już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra kosztuje 70 złotych w sklepach a na allegro zawsze można znaleźć produkty o niższej cenie niż w normalnych sklepach... Oprócz tego ciągle są wydawane do niej dodatki i dlc co przedłuża żywotność tytułu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dead Island? Już wyszło wydanie kompletne i od jakiegoś czasu nic nowego się nie pojawiło. Zwłaszcza że sequel przed nami za 2 miesiące.

Jak pisałem, szczerze wątpię w DI na cover-ku, prędzej Deus Ex nowy. Z resztą, co by nie było i tak kupię, od jakiegoś czasu kupuję praktycznie tylko dla tekstów do poczytania a gry faktycznie traktuję jako dodatek. Sporo tytułów leży i się kurzy, sporo na steam mam a i tak nie po kończne więc parcia nie ma ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ł Dead Island jest warte max 35 zł więc powinna być w następnym magazynie cda .

To kup licencje i nam daj. Biliard razy mowilismy, ze ceny w sklepie nijak sie maja do cen licencji za gry i czesto mniej placimy za cos, co w sklepiej jest po np. 70 niz za to, co kosztuje 30.

A posty "a ja bym chcial ZA MIESIAC" (juz pedze!) "to i tamto" to sie sle do sw. Mikolaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A posty "a ja bym chcial ZA MIESIAC" (juz pedze!) "to i tamto" to sie sle do sw. Mikolaja.

Smuggler, moze wydziel watek na forum pt. "Koncert zyczen" i niech tam kazdy sobie pisze, co by chcial, lacznie z zyczeniami Diablo 4. Nawet tego nie moderujcie, nie musicie przeciez tego w ogole czytac, bo przeciez wiadomo, ze to bedzie nierealne, a jak sie szybko zapcha to kasujcie calosc i od nowa. Po co uganiac sie po calym forum za ludzmi, ktorzy wszedzie wpisuja swoje cudowne zyczenia? Niech maja swoj watek i pisza zyczenia. Moze wtedy bedzie spokoj.

Voila, jest juz taki watek. :) [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, moze wydziel watek na forum pt. "Koncert zyczen" i niech tam kazdy sobie pisze, co by chcial, lacznie z zyczeniami Diablo 4. Nawet tego nie moderujcie, nie musicie przeciez tego w ogole czytac, bo przeciez wiadomo, ze to bedzie nierealne, a jak sie szybko zapcha to kasujcie calosc i od nowa. Po co uganiac sie po calym forum za ludzmi, ktorzy wszedzie wpisuja swoje cudowne zyczenia? Niech maja swoj watek i pisza zyczenia. Moze wtedy bedzie spokoj.

Popieram także ten pomysł!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CD-Action 03/2012 byla dodana gra "Company of Heroes: Tales of Valor", z kluczami dostepnymi na internecie dla polskich uzytkownikow (polske IP? proxy i po problemie).

Jest w tym jeden problem.

Gra jest troche znana od jakiegos czasu za tzw. "Drophacking" i inne przykre sprawy jak wylaczenie fog of war itp. To ze klucze sa dostepne na internecie nie poprawia sprawe i jest teraz jeszcze wiecej cheaterow. Proponuje zamkniecie wydawanie kluczow (w tych przypadkach gdzie sa klucze dostepne na na tych stronach) dla osob ktore nie sa zarejestrowane (zarejestrowana prenumerata, potwierdzenie przez forum, itp.) po dwoch miesiacach od wydaniu pisma. To powinno rozwiazac czesc problemu.

Przepraszam za brak polskich znakow i za ewentualne bledy (uff, to jest chyba najdluzszy tekst ktory napisalem po polsku od piecu lat.. wink_prosty.gif )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...