Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2013

Polecane posty

@kjm Aha, tryb samoobrony - MODE ON czyli zrobiłem z siebie pośmiewisko, teraz będę rzucał jakimiś hasełkami "ąęż" i próbował kogoś wytrącić z równowagi. Pomyliłeś adresy.

Ażeby nie spamować:

- Anomaly -> z ciekawości może obadam wersję na PC, grałem na iPhonie kumpla i było zacnie smile_prosty.gif

- FME -> po obejrzeniu kilku gameplayów, utwierdzam się w przekonaniu, że mechy to coś za czym nie przepadam i podziękuję za tego pełniaka. Jakieś zbyt arcade'owe to jest tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anomaly Warzone Earth mam na telefonie z Androidem , więc nie widzę sensu by grać na PC. na razie bez szału

Ja widze, bo 24" cale sa wieksze niz 4 czy nawet 10. :)

Chociaż jedno. Ale słyszałem, że to nie będzie tylko jeden pełniak trollface.gif

No wiem, sam te scieme wymyslilem przeciez. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo... Gdyby nie CDA moja biblioteka liczyłaby tylko 4 tytuły (CS 1.6 i parę powiązanych). Nie mam nic przeciwko steamowi - bardzo fajna usługa, która zdecydowanie uprzyjemnia grę. No i ma funkcje społecznościowe i umożliwia łatwy kontakt pomiędzy graczami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gardiasz92 to nie posunięcie CDA, a wydawców.

Jak na razie dobrze, gry których bym w sklepie nie wziął, a w ramach dodatku do pisma przyjmę z chęcią. Więc gitarka. Czekam raczej na zapowiedź samego pisma, bo jakiś wielkich premier nie było ostatnio, więc o czym tu pisać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anomaly świetna gierka, grałem jakiś czas temu na Andku i polecam każdemu kto jeszcze nie miał okazji zagrać :D. A jako że wersja na smarta jest podobno okrojona więc przejdę grę jeszcze raz na piecu.

FMA gra wydaje się raczej mocno przeciętna może mechy to nie moje klimaty,

(odbiłem się ostro, zarówno od Hawken jaki i trochę starszego Gun Metal, może MechWarrior Online będzie lepsze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Front Mission Evolved

Prawdę mówiąc trudno w przypadku tej gry o optymizm - pecetowy debiut tej zasłużonej konsolowej serii, której korzenie sięgają kultowego PSXa wypadł niezbyt okazale, o czym świadczą niezbyt pochlebne recenzje w prasie branżowej. W CDA gra zasłużyła zaledwie na 5+, a Hut narzeka między innymi na monotonię poziomów, marną jakość konwersji, przeciętną oprawę audio-wideo i dorównującą jej poziomem fabułę. Jak na mój gust - szkoda czasu.

Anomaly Warzone Earth

Tu już jest znacznie lepiej - (kiedyś) grałem w demo, z pewnością dam szansę pełnej wersji. Dla fanów tower defence pozycja obowiązkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwie ujawnione do tej pory - nie moje klimaty. Ale w sumie dobrze, że w CDA są gry, których bym nigdy nie kupił. smile_prosty.gif Może będę miał dzięki temu co robić na studiach, he he.

No i szczerze, jak dla mnie te dwie pierwsze gry są słabe, co daje nadzieję na dobrego głównego pełniaka.

A CDA i tak kupię. smile_prosty.gif

@UP

O, toto. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kjm9

FME to nie jest taka zła gra jak ją opisują. W większości przypadków dostawało się jej za to że zerwała ze strategicznymi korzeniami na rzecz zręcznoścowego strzelania. Sama gra jest całkiem dobra, jakbym miał ją do czegoś porównać, to chyba do "robotowych" etapów z Lost Planet. Rozgrywka jest przyjemna a możliwości customizacji mecha duże (masa części, broni, kamuflaże, ręczne kolorowanie itd.). Fabuła jest sztampowa i naiwna (mechanik zostaje super pilotem i ratuje świat), ale na boga, toż to japońska gra o dużych robotach, czego się spodziewaliście tongue_prosty.gif. Jak dla mnie największe wady to słabe AI współtowarzyszy (czasem lepiej ich zabić, żeby nie przeszkadzali tongue_prosty.gif) i naprawdę daremne etapy poza mechem, kiedy biegamy ludzikiem strzelami do innych ludzików. Czasami warto olać recenzje i po prostu sprawdzić.

I nie wiem jak wygląda w tym momencie multi, ale ostatnio jak sprawdzałem to serwery świeciły pustkami. Głównie przez DLC które wprowadzało do gry w sieci uber-roboty których gracz bez DLC nie mógł za bardzo nawet ruszyć. Teraz nie wiem jak to wygląda.

Co do pełniaków, to fajnie, ale obie gry mam. Czekam na ostatni tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Revolvero

Tylko pewna część gier z CDA np ma blokadę regionu.

Z drugiej strony dobry pomysł podsówasz xD choć ja wolę jakieś trade zrobić. Ot coś taniego za coś innego taniego tongue_prosty.gif

W sumie też dobry pomysł. Ostatnio wymieniłem Wargejma na Prototype (jedynka oczywiście) :D

Drugi pełniak też ciekawy, za mechami nie przepadam aczkolwiek spóbuję. Ogólnie jest bardzo ok :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no drugi pełniak mnie zaciekawił.Może buć ciekawa fabuła w nim a prucz tego to proste chodzisz mechem a jedyną grę którągrałem mechami to warhammer 40 000 Dawn od War II ale to co innego.Może będzie ciekawą grą ale liczyłem na coś co mnie porwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak Batman Arkham Asylum??

Nie, bo jak widzisz mamy tutaj alfabetycznie tytuły, a już na A i na F mieliśmy, więc na B tym bardziej odpada. Pozostaje tylko zakres gier od G do Z(no chyba, że były jakieś jeszcze na Ż, Ź).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nieźle was załatwili. Nie macie już prawa "prosić" o Asasyna, Batmana i Bioschocka. Nie martwcie się jednak. Wciąż pozostaje Oblivion i Wiedźmin :trollface:

Mam nadzieje, że wśród tych dwóch gier nie było produkcji, która "normalnie" byłaby finalnym pełniakiem :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale oczekiwałem czegoś innego :( Jakoś nigdy nie umiałem się przekonać do mechów :( A co do Steama to ludzie, to jest przyszłość! Użalajcie się nad sobą, ale musiał wreszcie przyjść na to czas. Jeżeli coś idzie do przodu, to trzeba isć z duchem czasu, a nie stać w miejscu jak te klocki. Poza tym nie spinajcie się tak na te pełniaki, bo jutro będzie ostatni przeciek. I co by nie było: CD-Action kupię na 100% :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nieźle was załatwili. Nie macie już prawa "prosić" o Asasyna, Batmana i Bioschocka. Nie martwcie się jednak. Wciąż pozostaje Oblivion i Wiedźmin trollface.gif

Mam nadzieje, że wśród tych dwóch gier nie było produkcji, która "normalnie" byłaby finalnym pełniakiem cheesy.gif

Błagam tylko nie wiedzmin!orginałka kupilem w wersji kolekcjonerskiej no..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... nie jest to dla mnie NA tak dobra gra, abym męczył mój internet przez Steama. Oddam to też na konkurs, mam nadzieję iż nic z tego nie było tym głównym pełniakiem (wiem że alfabetyczne :P) bo na razie jest dla mnie tak

1. ...

2. Front Mission Evolved

3. Anomaly Warzone Earth

No, ale cóż CD-A tych gier za darmo nie dostaje i musi też spełniać ,,zachcianki'' wydawców (czy tam kogoś innego). W każdym razie macie moje pieniądze :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...