Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2013

Polecane posty

Steam, czy nie Steam, ale jak na razie to słabo z pełniakami. I co z tego jeśli nawet będzie jutro jakiś hit, jak pewnie znowu będą problemy z odpaleniem - do dzisiaj nie pograłem w tego CoJ :/ Na szczęście ze stronami w CDA JESZCZE nie ma żadnych problemów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giera wygląda fajnie, ale na mojej maszynie parowej(:trollface:) nie pójdzie. Anomaly na razie prezentuje się najlepiej :D

ostatnia gra NIE wymaga Steama.

To teras bende marucił! Hciałem koleiny kluczyk na steam, a tu pupa! Teraz bende się bulfersował żucał i kszyczał jak dziedzko!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie słabo .Oba pełniaki nie w moim guście .Do tego steam wallbash.gif . Z moim internetem który ściąga 8-10 kb/s granie na steam jest praktycznie niemożliwe . Niestety mieszkam na wsi , nie ma tu światłowodów i nie ma innego internetu .. Czekam na 3 pełniak .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł pełniak z mechami ? Nigdy bym się nie spodziewał. Dzięki CDA moja biblioteka Steam szybko się rozrasta. Choć to nie moje klimaty to z chęcią sprawdzę. Anomaly mam z bundle i grałem, ale gra zacna;)

Oj tam. CDA daje mało gier na Steam, żebyś miał dużo pozycji w bibliotece. I tak pewnie jak ja, kupujesz gry aby podczas promocji biggrin_prosty.gif

ma ktos link na spolszczenie do tego pełniaka

Front Mission Evolved

Spolszczenia nie znalazł. Więc raczej nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co zostanie ujawnione jutro, ale nie podoba mi się, że będzie powiązane z Originem

!? Gdzie ty takie bzdury i głupoty wyczytałeś? Prędzej kometa z krainy Muminków piźnie w mój dom, niż CDA dorzuci grę, która wiąże się z Originem wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co zostanie ujawnione jutro, ale nie podoba mi się, że będzie powiązane z Originem

!? Gdzie ty taki bzdury i głupoty wyczytałeś? Prędzej kometa z krainy Muminków piźnie w mój dom, niż CDA dorzuci grę, która wiąże się z Originem wink_prosty.gif

tak?

pewny?

ostatnia gra NIE wymaga Steama.

Wymaga Origina/Uplay trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...