Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2013

Polecane posty

@Zolwik03 Najprawdopodobniej jest to dokładnie ta sama wersja, lecz posiadająca jedynie ulepszoną grafikę, w stosunku do tego, co było w oryginalne.

Ogólnie, co do pełniaków, jest naprawdę dobrze.

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena: Dobrze, że nie kupiłem, gdy był w przecenie po 15 zł. Teraz w tej samej cenie, będę mógł otrzymać również CDA. smile_prosty2.gif

Front Mission Evolved: Otrzymał 5+, lecz kto wie? Być może, multiplayer będzie interesujący.

Anomaly: Warzone Earth. Mam zamiar zagrać, jeżeli pójdzie na moim netbooku.

Podsumowując: Będzie co robić, podczas ferii. smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturzyn12

O toś mi ciśnienie podniósł. Pewnie pobrałeś załącznik o poprzednim pełniaku, nie wcisnąłeś zielonej strzałki a teraz się domagasz kolejnych skanów. Nieładnie - proszę nadrobić zaległości, bo nie lubię takich forumowiczów. A skany oczywiście wrzucę, bo zawsze już tak robię. Ale samo Escape zostawię już davowiNWN albo innym. Ode mnie macie reckę samej Atheny i niezwykle klimatyczną okładkę z Riddickiem z numeru 109. To naprawdę dobry FPS tylko czemu wcześniej redakcja nie poszła do producenta?? Jak tylko recka ukazała się w CDA to liczyłem na tą grę na coverze - dobrze że wreszcie jest.

A o tym, że Smuggler to stary zgred, bo rzuca gadki o rozwydrzonej młodzieży która narzeka np. na długi czas dojazdu gimbusa, podczas gdy on miał do szkoły 10 km piechotą i pod górkę, to mi się już dziś nie chce pisać. Ale gdy ja słusznie narzekam, że CDA kiedyś było lepsze, to SMG po mnie jeździ. Nieładnie tongue_prosty.gif.

Wybacz. A tak w ogóle- nie pobieram, tylko patrzę. Zaraz nadrobię zaległości. Skan utwierdził mnie w przekonaniu, że MUSZĘ w to zagrać. tongue_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się grało w Metal Gear Solid i Final Fantays VII nie znając angielskiego. Ba grało się do samego końca do napisów końcowych. Gry gdzie znajomość języka była wymagana aby przejść niektóre etapy a ludzie się burzą bo w FPSie nie ma polskich napisów :(

Pierwszy numer w roku i pełniaki zwyciężają nad zawartością czasopisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

French is strange :P

Również miałem w liceum język francuski (przez 3 lata) i doskonale pamiętam rewelacje typu "participe passe" :trollface: . Wystarczy dodać, że nasz podręcznik od gramatyki miał objętość około 3/4 encyklopedii jednotomowej...

Smuggler? O co chodziło z tym "wkroczeniem w nowy format CD-Action", co było wspominane kilka miesięcy temu z zastrzeżeniem, że "wkrótce się dowiemy" ;) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edwin20

Też mi było smutno gdy CDA nie dodało Immortal Throne, o czym kiedyś pisałem na FA. Na szczęście udało mi się kupić w Media Markcie ten sam dodatek (nie złotą edycję) za 10 zł. I już nie narzekam.

Nawet francuski łączy mnie ze SMG i davem. Też się "uczyłem" w podstawówce od 6 do 8 klasy. Metodą ściągania i ZZZ udało mi się to przeżyć. Nic już nie pamiętam, poza właśnie nazwą "passe compose" :P i słowa bym nie zrozumiał po francusku. Ale już to widzę jak Smuggler się dogaduje z Francuzem po angielsku :P. Przecież jeśli nawet jakieś tamte jednostki znają ten jezyk to się nie przyznają i udają niemowy :D.

Co do strzałek... TO PO CO WPROWADZILIŚCIE TEN SYSTEM REPUTACJI??? Ja to wymyśliłem?? Zlikwidujcie i już, nie bedę płakał. A skoro już są te buspasy to po nich jeżdżę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałabym wersję z językiem rosyjskim ;D

A na poważnie, dla mnie zawsze lepiej zacząć od orginalnego języka (czyli w tym przypadku angielskiego, jeśli się nie mylę).

Dobrze że jest taka możliwość, a nie trzeba tego szukać w ustawieniach gry w wersji polskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny numer, w którym jest gra z serii "nie kupiłbym, ale gdy jest w CD-A, to na pewno zagram". Riddick: Ucieczka z Butcher Bay to prawdopodobnie najlepsza filmówka (było to chyba podkreślone w piśmie właśnie) i chętnie zobaczę, co tam wykombinowano w następnej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka szybkich zdań

ludzie, mam tyle lat co stan wojenny - kiedys tylko były gry po angielsku!!! i co? grało się. a teraz - wy młodzi obywatele UE narzekacie ze cos jest nie po polsku kiedy ja sie uczyłem angielskiego z satelity? wy macie dostep do szkół, kursów, netu, cała europa przed wami otworem, no bez przesady...

gry w CDA - proste jak diabli, gry to tylko dodatek do pisma, podoba sie kupuj, nie podoba sie nie kupuj, nie mozna sprowadzic tego do postrzegania CDA jako dostawcy gier, no nie przeginajcie, chcecie najnowsze gry to iddzie do sklepu i wydajcie te 150 zł, prosze bardzo, jak bedziecie miec rodzine na głowie to zrozumiecie prawdziwą "cenę" CDA i zamieszczanych tam gier, to az obraza ludzi tworzacych to pismo, takie zale i marudzenia sa naprawdę dziecinne

pozdro dla całej ekipy CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czemu The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena nie jest po polsku.

Czy to tak trudno przeczytać kilka postów do tyłu żeby poznać odpowiedź? Na to pytanie była już udzielona odpowiedź wraz ze wskazówkami że jak ktoś tak bardzo nie chce grać po angielsku to ma możliwość poszukania i ściągnięcia spolszczenia, co nie jest takie trudne wcale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SOLOKO

Nie chodzi o to, że np ja nie umiem angielskiego, tylko, że właśnie mamy tą UE i jesteśmy na takim stopniu rozwoju, że w końcu jest też możliwość korzystać z polskich wersji czy to gier, czy to oprogramowania. A nie tak jak kiedyś, że wersja angielska była jedyną możliwą. Teraz mamy wybór i to właśnie jest najlepsze. Ktoś chce angielską, inny polską wersję, daveNWN włoską :D i każdy ma taką możliwość. A co do kwestii lenistwa - ludzie od zawsze byli leniwi. Wszystkie nasze wynalazki, postęp techniczny jest właśnie skutkiem kombinowania aby jak najmniej robić :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dokładnie, jeżeli gra została wydana w PL po polsku to ja taką wersję chciałbym widzieć w polskim miesięczniku o grach. Tu nie chodzi o znajomość języka, bo ja np. w miarę bieglę posługuję się angielskim, mimo iż go nie lubię, a jak mam możliwość odpalenia PL to odpalam PL. Dlatego będę narzekał w numerze na Riddicka, a nie będę na Front Mission Evolved, ponieważ ta gra w PL wydana była tylko ENG.

Mam nadzieję, że jak CDA kupi prawa do TDU od Atari to razem z polską wersją. Oby.

Ogólnie pełniaki [beeep] nie urywają, ale też nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Taki przeciętny standard CDA. Za pół roku nikt o nich pamiętał nie będzie. To nie Fallout 2 ani Devil May Cry ani Mass Effect, którego będziemy latami wspominać.

A co do języków to muszę przyznać, że ja tam bardzo dobrze trafiłem z niemieckim. Ten język jest tak perfekcyjnie logiczny i klarowny, że dziwię się ludziom, którzy go nie ogarniają. Ale co kto lubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PrezesSS

Scena z 13 Posterunku, odcinek o Wigilii, inspektor Pierzchała pyta Kasię czemu uczy się języka niemieckiego a Czarek opowiada: "Na wypadek wojny" (schyla się i przykłada sobie wąsiki pod nos) "Ale tym razem to my na nich napadniemy!" :D:)

To że Riddick na Athenie jest po angielsku absolutnie mi nie przeszkadza. Szkoda że musieliśmy na to czekać aż 3.5 roku. Skoro CDA i tak kupowała od producenta a nie CD Projektu, to czemu nie uderzali do nich już 2 lata po premierze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam Kroniki dali już wcześniej, ale nie te najnowsze. A pełniaki - no czemu nie. Od dawna chciałem zagrać w Anomaly.

PS. Już nigdy nie kupię gry ze sklepu. Czemu? Kupiłem Fable - 6 tygodni potem dali w CDA. Tak samo mam już 2 sztuki DMC3 i 4 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Riddick na Athenie jest po angielsku absolutnie mi nie przeszkadza. Szkoda że musieliśmy na to czekać aż 3.5 roku. Skoro CDA i tak kupowała od producenta a nie CD Projektu, to czemu nie uderzali do nich już 2 lata po premierze?

Widać Atari nas nie lubi, albo raczej naszych PLN. Zresztą Riddick 2 to gdzieś od roku zaczął się pojawiać za granicą, może we giochi il milo computer było wcześniej, więc aż tak strasznego opóźnienia to nie mają. Ten rok też nie przyniesie zaskoczeń w kwestii pełnych wersji. Zarówno zagranica jaki i nasze rodzime PKK mają mnóstwo tytułów którymi można obsadzić pozostałe 11 numerów. Bardziej kwestia jest czy po prostu ten cały stuff na płyty wejdzie. Taki Sacred 2 z dodatkiem to coś koło 15 GB, więc musieliby gry pokroju Anomaly wrzucać, jeżeli chcieli by upchnąć wszystko na 2 DVD. Ale od czego są numery kwietniowe (chociaż tutaj to prędzej będzie Deus Ex:HR z dodatkiem, ewentualnie Dungeon Siege 3 z dodatkiem), co można prorokować po przyjaźni wielkiej pomiędzy Eidosem/Square Enix a CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...