Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2013

Polecane posty

z językiem większych problemów nie mam, z ciekawości zapytałem, ale już na poprzednim poście sie doczytałem że u producenta często łatwiej grę kupić i taniej niż u polskiego dystrybutora. Trochę dziwaczne i bezsensu no ale cóż ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z językiem większych problemów nie mam, z ciekawości zapytałem, ale już na poprzednim poście sie doczytałem że u producenta często łatwiej grę kupić i taniej niż u polskiego dystrybutora. Trochę dziwaczne i bezsensu no ale cóż wink_prosty.gif

Wbrew pozorom - niekoniecznie, poniewaz:

1. Jak sprzedaje polski dystrybutor, to dzieli sie kasa z producentem, wiec dorzuca swoja dzialke (np. + 20% do ceny), a czasem trzeba tez dorzucic dzialke dla tworcow polonizacji.

2. W Polsce dystrybutor sobie planuje, ze jeszcze wczesniej pusci ja w Taniej Serii, Tanszej Serii i Najtanszej Serii, wiec prawa na cover da np. na druga polowe 2014. A na zachodzie im wszystko jedno... "a dajcie chocby jutro, byle kasa wplynela wczesniej na nasze konto".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawsze cieszę z pełniaków w formie klucza do steama, bo nawet jeśli w nie długo nie zagram, to ładnie się prezentują w kolekcji.

Ja to nazywam "syndromem chomika" - zeby gromadzic duzo zapasow, nawet jesli wiesz, ze nie bedziesz w stanie tyle zjesc. Tak mam z ksiazkami, a ostatnio tez z zawartoscia barku - wiecej kupuje niz konsumuje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nazywam "syndromem chomika" - zeby gromadzic duzo zapasow, nawet jesli wiesz, ze nie bedziesz w stanie tyle zjesc. Tak mam z ksiazkami, a ostatnio tez z zawartoscia barku - wiecej kupuje niz konsumuje. smile_prosty.gif

Każdy chomikuje jakieś rzeczy, np mój brat jest molem książkowym i uwielbia powiększać swoją kolekcję, tak samo jest z jego dziewczyną, która jest jedną z tych osób, która każdą książkę jaką kupi musi niuchnąć tongue_prosty.gif ja sam mam problem z opamiętaniem się z kupowaniem gier smile_prosty.gif jak patrze na moją kolekcję (zarówno pudełkową jak i elektroniczną) to aż mi się uśmiech sam na twarzy pojawia, może nie wszystkie tytuły to był strzał w dziesiątkę, ale moje doświadczenia jako gracza były by uboższe o tą grę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimś cudem jak do tej pory zagrałem tylko w demo pierwszego Riddicka, więc pojawienie się obu części Kronik na cover powitam z otwartymi ramionami smile_prosty.gif. Mam nadzieję, że czytelnicy przestaną w końcu narzekać na brak polskich wersji językowych (albo, że grupa ta zmniejszy się do mikroskopijnych rozmiarów) - skoro w ten sposób do pisma trafiać miałyby lepsze gry (bo licencja tańsza niż od polskiego dystrybutora), a do tego szybciej, niż wersje spolszczone, to chyba warto się poświęcić i zainwestować w naukę angielskiego? Gwarantuję, że przyda się w przyszłości.

Podsumowując:

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena ENG ok.gifok.gifbrawa.gif

Anomaly: Warzone Earth PL ok.gif

Front Mission Evolved ENG dobani.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierki porządne jak w każdym CD-Action więc kupie ten numer jak tylko zobaczę w kiosku.Trochę zawodzi że Kroniki Riddicka po angielsku,ale można podszkolić angielski przy okazji dobrze się bawiąc,a pozostałe 2 gry zapewne wypróbuję na multiplayer gdyż ciężko znaleźć grę z dobrym multiplayerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w grach akcji dialogow za wiele nie ma, a i za bardzo skomplikowane nie sa (aaargh!) wiec dacie rade, jesli tylko odrozniacie "yes" od "no way!". Kiedys w ogole nie bylo polskich wersji i sie gralo w przygodowki i RPGi ze slownikiem w reku i dalo rade...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś tak bardzo przeszkadza angielska wersja językowa zawsze może poszukać w internecie spolszczenia, więc tak na dobrą sprawę to problem nie istnieje. Dodatkowo większość graczy na co dzień ma do czynienia z angielskim z powodu gier mmo, w których jest on powszechnie stosowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidny zestaw pełniaków, ale bez rewelacji. Anomaly: Warzone Earth na pewno jest świetną grą, ale kiedy już gram, wolę poświęcić czas na "pełnowymiarowe" produkcje - toto na pewno sprawdziłoby się na starym sprzęcie lub laptopie, ale na stacjonarnym komputerze, jak dla mnie, już nie za bardzo. Front Mission Evolved nigdy mnie nie interesowało, ale być może kiedyś to uruchomię, gdy nie będę miał w co grać i zechcę się przyjemnie odmóżdżyć... Co do Riddica - nie mam pojęcia, dlaczego, ale tym też nigdy specjalnie się nie jarałem. Może po obejrzeniu filmu (którego wciąż nie widziałem...) zmienię zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie przeszkadza, że gra po angielsku. Przecież to gra akcji(shooter), więc w zasadzie mało do rozumienia, ważniejszy gameplay tutaj.

@Smuggler ja jak jeszcze chodziłem do podstawówki i zagrywałem się w gierki na PSX to nie przeszkadzało mi, że gry były po angielsku, nawet jak go ledwie znałem to miałem okazję się go nauczyć. Na początku było tak, że brało się co niektóre słowa które się znało i starało w kontekst dopasować, czasem się sięgało po słownik lub starszego brata pytało. Pamiętam jak męczyłem na tej konsoli głównie Final Fantasy VII, Front Mission 3, Metal Gear Solid. Takie 3 tytuły gdzie można było liczyć w setkach godzin spędzonych przy nich. Przechodziło się je wielokrotnie, mimo że po angielsku. To nie rozumiem tego narzekania innych, że gra nie jest po polsku(tutaj FME i Riddick), żyjemy przecież w czasach gdzie chociaż podstawy angielskiego powinno się jako tako znać, ale rozumiem wygodniej się gra jak gra jest w rodzimym języku(mowa o napisach, dubbing pozostawia często wiele do życzenia).

Co do pełniaków, jak znajdzie się kasa to się wyposażę w ten numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw pełniaków jest bardzo dobry i teoretycznie prawie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Cieszę się zwłaszcza z Anomaly, bo już od jakiegoś czasu chciałem ją obadać. Riddick jest świetną propozycją dla fanów skradanek, zwłaszcza część pierwsza. Front Mission mnie nie ciekawi, ale może w przyszłości ją sprawdzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki jak zawsze na plus thumbsup.gif

Anomaly: Warzone Earth PL - O tej grze słyszałem same dobre żeczy mimo iż nie przepadam za grami strategicznymi to zagram

Front Mission Evolved ENG - Fajna gra z robotami szkoda że nie w języku polskim ( bo chyba na gry steamowe nie można pobierać spolszczenia )

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena ENG - Dla mnie pełniak numer 1 bardzo ciekawa gra FPP z dobrą grafiką. Już zasysam spolszczenie chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, numer kupię ze względu na Riddicka, w którego miałem chcęć zagrać już dawno temu.

Mam pytanko: Jeśli Escape from Butcher Bay to pełna wersja gry, to dlaczego nie podaliście jej osobno, tylko w formie: Gra X, zawiera grę Y? Nie czepiam się, po prostu ciekawość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...