Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2012

Polecane posty

jak są dwa gry ze steama to czy będą dwa kody na płytach.Bo w numerze 1/2012 gdy był Saint's Row 2 i Blood Bowl to był kod tylko do Saint's Row 2 a do Blood Bowl trzeba było ściągnąć z Cd-action seriale

Beda dwa kody na plycie - a dokladniej na kazdej plycie bedzie kod do tej gry, ktora jest na konkretnej plycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak są dwa gry ze steama to czy będą dwa kody na płytach.Bo w numerze 1/2012 gdy był Saint's Row 2 i Blood Bowl to był kod tylko do Saint's Row 2 a do Blood Bowl trzeba było ściągnąć z Cd-action seriale

Beda dwa kody na plycie - a dokladniej na kazdej plycie bedzie kod do tej gry, ktora jest na konkretnej plycie.

To do BM potrzebny jest klucz? Przecież to jest mod, a steamowe mody nie potrzebuja klucza. I jak w dzień premiery bm pobieralem to klucza nie potrzebowałem. Jakieś wyjaśnienie można prosić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy:

- Black Mesa - fajnie, że będę mógł sobie przypomnieć starego, dobrego Half-Life w świeżutkiej i chrupiącej panierce.

- Jolly Rover - zapowiada się to coś na humorystyczną i niezłą przygodówkę, którą obadam w wolnej chwili.

- WarGame: Zimna Wojna - pierwsze słyszę o tym tytule. RTS za którymi raczej nie przepadam - wyjątkiem jest seria Dawn of War oraz EndWar, więc raczej ta będzie się kurzyć w pudle na covery.

- Painkiller H&D - sprawa identyczna jak ta z Black Mesą :)

Do poczytania od wtorku, aye! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wargame: Zimna Wojna tak jak większość strategii w ogóle mnie nie interesuje, ale za to Jolly Rover wygląda na całkiem ciekawą przygodówkę (kiedyś nawet zastanawiałem się nad kupnem). Co do Black Mesy - nie miałem pojęcia, że ta gra w ogóle wyszła już na Steamie. Na pewno skorzystam z płytkowej wersji, chociaż tak naprawdę równie dobrze mógłbym ściągnąć grę z sieci, ale rozumiem, że to gest w stronę osób z wolnymi łączami :) Ogólnie pod względem pełniaków numer prezentuje się naprawdę dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Mesa - nie grałem w żadnego HL, i tym razem nie zagram bo wymaga 4GB ściągania, może kiedyś....

Painkiller - Nie grałem, w końcu będzie okazja, zobaczymy ile będzie trzeba ściągać patchów..... :P

Jolly Rover - Przygodówka, super że nie wymaga steama itp.

Wargame - RTS, superancko, kolejna gra na steama .....

Numer chyba jeden z lepszych w tym roku, gierki są na wysokim poziomie, nawet dając freeware BM . Bardzo udany numer na koniec roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Wargame to żart jest? Czy macie na myśli Wargame: European Escalation?

Przecież to jest gra wydana w lutym, w dodatku jest to całkiem porządny RTS.

Jeśli to nie jest żart, to pełniakami sprawiliście, że ten numer na pewno kupię.

SUPER!!!

To nie jest zart, to jest ta gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz daveNWN - ty też nie pamiętasz w którym CDA była recenzja WarGame :P:D. Z tego co widać na tych screenach i recenzji to jakaś naprawdę fajna giera http://www.gram.pl/art_9greJO6_Wargame_Zimna_Wojna_recenzja.html

Teraz to my jesteśmy Sprite a Niemcy są pragnienie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze wczoraj z tą grą w ręku byłem prawie przy kasie w media expert :D i pomyślałem że poczekam aż cena trochę spadnie 89,99

, a już dzisiaj w cd-action piszą że będzie :) już więcej chyba nie będę kupował gier w sklepach (tak wgl patrzałem w steamie ile kosztuje to 39,99? w przeliczeniu na nasze to około 170 zł a w cda za 18zł :Dklaszcze.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...