Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2012

Polecane posty

@ Iselor Nie rozumiem Ciebie jak i innych użytkowników, którzy płaczą że gry wymagają podpięcia do steama. Zawadza Ci jakoś ten programik na komputerze? Łączysz się z internetem kręcąc korbką, i aby utrzymać połączenie to kręcisz dalej? Nie wiem, przeszkadza Ci cokolwiek? Co takiego Ci ten steam zrobił, że tak płaczesz o to że 3 gry wymagają wpisania kluczyka...

Nie rozumiem takich ludzi. Mieszkam na wsi i prędkość mojego internetu to 1mb/s, często pobieranie gier to czasochłonny proces ( np. takie Darksiders ~9GB to ok 9-10 godzin sciągania, ale tutaj pomijam fakt, że wszystkie pliki są na płycie , a ewentualna aktualizacja to nie więcej niż 500mb) ale nie narzekam z tego powodu , że gry są steamowe. Wręcz bardzo się cieszę z tego powodu i myślę że na płytki będzie dodawane coraz więcej gier z dołączonym kluczykiem do tej platformy.

Żeby nie było offtopu: pełniaki jedne z lepszych w tym roku. Zagram w 3 z 4 , gdyż przygodówki mnie nie interesują ;).

Pozostało jedynie poczekać na zapowiedź ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można przerzucać instalki gier ze steama, Przerzucasz, uruchamiasz steama czasem podczas ładowania wykryje nową zawartość, a jak nie to dajemy "sprawdź spójność plików" i po zabawie, można też wrzucić folder do steama dać instaluj i wykryje zawartość i "nic nie pobiera" - ja tak robię często, bo "wykorzystuję" kumpla który ma normalny internet.....

@BigToMo

Ty masz chociaż 1mb/s więc masz te chociaż 128kb pobieranie a popatrz na mój internet 20kb/s pobieranie do tego limit na miesiąc, żeby to było stałe 20kb a to często jest nawet i 4-6kb wszystko zależy od pogody i innych rzeczy które powodują że mobilny net zamula. A o necie z TP/Netia mogę zapomnieć bo nie mają "możliwości" podłączenia gniazdka w domu.

Dlatego steam mnie kosztuje grube pieniądze, prąd-pobieranie setki godzin, lub dojazd autobusem do kumpla jeśli ma czas i chęci ściągania co też mnie kosztuje więcej niż pismo.

Na pismo nigdy ie narzekam, zresztą ostatnie gry na steama w gazecie pobierały znikome ilości MB, ok 30-60min ale się pobrało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki naprawdę zacne (I tu mam pytanko,czy jest możliwość gdy steam wymaga ściągnięcia [np.tych kilku GB] ściągnąć na jednym komputerze,przerzucić na pendriva i później wgrać na drugi komputer?) Nie mogę się doczekać zapowiedzi smile_prosty.gif

Jest taka możliwość. W Steam robisz kopię zapasową i potem instalujesz w Steam na innym komputerze.

Wargame jest zacna gierka. Na pewno pogram. Co do Painkillera to kiedyś w to grałem i nie zrobił na mnie wrażenia, no i też nie wiem czy ta nowa wersja HD będzie mi dobrze chodzić na moim laptopku, ale zawsze można wypróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki naprawdę zacne (I tu mam pytanko,czy jest możliwość gdy steam wymaga ściągnięcia [np.tych kilku GB] ściągnąć na jednym komputerze,przerzucić na pendriva i później wgrać na drugi komputer?) Nie mogę się doczekać zapowiedzi smile_prosty.gif

Możesz ściągnąć całą grę, zrobić jej kopię zapasową (Steam ma odpowiednią funkcje), przenieść to pendrivem i odtworzyć na innym komputerze (oczywiście potrzebujesz steam do tego). Tak, żeby przenieść tylko niektóre pliki się nie da, ponieważ nie jesteś w stanie ich wyodrębnić.

To o tych 3 DLC to trochę chłyt małketingowy ze strony CDA, ponieważ wszystkie dodatki do Wargame są darmowe i były rozprowadzane jako patche, więc i tak każdemu by się ściągnęły i tak. A w ogóle to DLC są już cztery, dzisiaj wyszedł nowy. smile_prosty.gif

CO? WARGAME NA STEAM? O, kurka- chciałem zagrać.

Ta gra od dnia premiery wymagała Steama więc nie wiem skąd to zdziwienie. Przyzwyczajcie się i pogódźcie z tym, że co raz więcej pełniaków w CDA będzie chciała platformy Valve, bo tak po prostu jest. Chyba, że chcecie dostawać jakieś budżetówki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cover po prostu wymiata, bez wątpienia skorzystam z Leku przeciwbólowego, oraz wojennej gry ( black mesę już mam ). Biblioteka na Steam się powiększy. Dzięki CDA :), pozostaje jeszcze poczekać na zapowiedź numeru, i widzimy się we wtorek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painkiller to jedyna gra, w którą zagram. Chętnie powrócę do tego chorego klimatu z pierwowzoru i sprawdzę, czy takie koszenie typków nadal mnie jara smile_prosty.gif

Tym bardziej że gra posiada poziomy z Battle out of Hell, zapowiada się horrorowa łupanka w stylu ala Serious Sam :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 15.99 + pismo + 2 DVD + 3 inne gry gratis.

Otóż to, otóż to panowie :)

Wargame to świetna gra mnóstwo jednostek, działania na terytorium Polski, ciekawa historia alternatywna, Muszę mieć ten nr, na tą gre miałem ochote już w dniu premiery, potem na Steamie brakło mi kasy podczas letniej wyprzedaży. Teraz to strach nawet grę na steamie kupić, bo może za jakiś czas będzie w CDA ;) (tak miałem z JustCause 2).

Reasumując jak ktoś nie wie co to jest Wargame, a lubi militaria i dobre RTSy to szczerze polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Wargame! W sumie nie wiem czy Painkillera zamierzałem sprawdzić, ale tą inną i chyba niedocenianą strategię na pewno :D Połączenie ze Steamem mi nie przeszkadza, bo jest to platforma kilka razy lepsza niż Origin (działania, wyglądu), daje dostęp do regularnych patchy oraz DLC w tym wypadku ;] Nie jest źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 15.99 + pismo + 2 DVD + 3 inne gry gratis.

Otóż to, otóż to panowie smile_prosty.gif

Wargame to świetna gra mnóstwo jednostek, działania na terytorium Polski, ciekawa historia alternatywna, Muszę mieć ten nr, na tą gre miałem ochote już w dniu premiery, potem na Steamie brakło mi kasy podczas letniej wyprzedaży. Teraz to strach nawet grę na steamie kupić, bo może za jakiś czas będzie w CDA wink_prosty.gif (tak miałem z JustCause 2).

Reasumując jak ktoś nie wie co to jest Wargame, a lubi militaria i dobre RTSy to szczerze polecam.

Heh zdanie co do Wargame podzielam. Co więcej miałem podobnie jak ty z Just Cause 2, tyle że z Men of War. Było tak:

Oooo, mam 7 dych! moge sobie kupić Men of war: Trylogia! Ale chwila, chwila... może będzie w następnym CDAction? Nieee mało prawdopodobne.... a potem wyszło jak wyszło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie ze Steamem mi nie przeszkadza, bo jest to platforma kilka razy lepsza niż Origin (działania, wyglądu), daje dostęp do regularnych patchy oraz DLC w tym wypadku ;] Nie jest źle.

Gorzej tylko ja steam rwie połączenie, szczególnie podczas ściągania gry. No i potrafi nieraz zamulić jednak, podczas ściągania aktualek. Oprócz tego co całkiem wygodny jest.

Z pełniaków sprawdzę pewnie tylko Black Mesę(o ile się uruchomi), jako że w starego HL kiedyś tam się grało. Takie strategie są nie dla mnie, a Painkiller pewnie i tak nie pójdzie. Z przygodówką też jakoś mi teraz nie po drodze. Ale nie narzekam, bo gierki i tak niezłe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy mają się tak- masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem brawa.gif.

Napisałem, że Steam jest OK, ale nie jest OK obowiązkowe rejestrowanie w nim fizycznych kopii gier.

Z mojej strony EOT, bo nie lubię jałowych rozmów.

Sprawy maja się tak, że moim zdaniem należysz do tej części, której nigdy nie dogodzisz. Ot smętni narzekacze. Obowiązkowe rejestrowanie gier wynika z polityki zabezpieczania gier przed nielegalną dystrybucją/obrotem wtórnym i tyle. Póki co niczego lepszego nie wymyślono. Pozostaje ci zaakceptować rzeczywistość albo dać sobie spokój z graniem. a .. przepraszam.. możesz jeszcze sobie ponarzekać na swoje łącze, producentów, steam i bóg wie kogo jeszcze.icon_cool.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Iselor Nie rozumiem Ciebie jak i innych użytkowników, którzy płaczą że gry wymagają podpięcia do steama.

Ty nie rozumiesz prawda? Ja mam do gier inne podejście. Jeżeli gra normalnie instaluje się z płyty i do uruchomienia wymaga połączenia z netem - z Bogiem sprawa, bo wtedy crackuję oryginał żeby owe połączenie olać (nigdy nie myślałem że będę crackować własne oryginały bo zmuszą mnie do tego sami producenci/dystrybutorzy). Gorzej gdy gra po prostu ściaga się ze steama: wtedy kaplica. Ale znając życie nie wiesz po co crackuje oryginały i po zgrywam cracki na specjalna wysokiej jakości płytę z patchami,polonizacjami i innymi dos boxami. Dla bezpieczeństwa. O swoje płyty się nie martwię bo wiem jak o nie dbam i w jakim są stanie. Ale nie ufam ani steamowi, ani originowi, ani GFWL ani samej sieci internet. Uważam zaś konieczność połączenia z netem za szantaż: to nie służy "walce z piractwem" (kto ma piracić - piracić będzie) tylko walce z wtórnym handlem. Na moje szczęście coraz mniej gier mnie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...