Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2012

Polecane posty

osobiście też nie lubie steamu przede wszystkim dlatego że jestem studentem i mam internet mobilny z pakietem 7 GB limitu i niestety przez te wszystkie updatingi szlag trafia mój transfer i guzik potem mogę zrobić dlatego Painkillera napewno nie zainstaluje, niestety. ale licze na kolejne przecieki i lepsze wiesci z redakcji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie jest zachwycająco bo ze steam a ostatnio jak był Juste Claus w to kod nie działał przynajmniej mi i nie pograłem sad_prosty.gif

Ale może będzie jakaś fajna gra jak Prototype 1 albo coś jak Gothic biggrin_prosty.gif

Mam nadzieje że nie będzie więcej Steam smile_prosty.gif

A ja mam nadzieje na więcej gier ze Steam'a. BTW Painkiller H&D to świetny początek. Tak trzymać wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler? Zdradzisz, czy w nadchodzącym numerze będą recenzje Symulatora Farmy 2013 (Farming Simulator 2013) oraz Euro Truck Simulator 2? Jeżeli to przemilczysz - zrozumiem aluzję i cierpliwie poczekam do oficjalnego ujawnienia zawartości w przeznaczonym do tego wątku :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię. Mam oryginalną czarną edycję Painkillera, bardzo fajnie się grało, choć nie miałem okazji pograć sieciowo (problemy z updatami czy coś tam). Na szczęście to wersja Steam, więc nie będzie problemów z aktualizacjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...