Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2012

Polecane posty

Ja czekam na kolejną porcje "Klucz mi nie dzsiala zlodzieje jedne!!11" oraz "Mam blad pszy instalacji pomuszcie mi plosze i co to fogole znaczy "Wpisz poprawny klucz produktu" ?! bo tagi mam blad". Znowu będę miał dużo pracy na forum wink_prosty.gif

Od czego jest dział reklamacji. Ostatnio mi nie działał do supreme comander 2. Napisałem i podali dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, Black Mesa, panowie - pogratulować. Nie grałem jeszcze i dobrze, że się wstrzymałem. Potraficie zaskoczyć człowieka i poprawić mu humor dobrymi tytułami w następnym numerze.

Jolly Rover nawet nie znam, ale z tego co widzę jest grą przygodową - więc raczej sobie odpuszczę. Dziękuję za uzupełnienie biblioteki steam :) (oby było w waszym magazynie więcej gier na tę platformę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP... przestańcie im słodzić jeszcze się rozpuszczą jak dziadowski bicz i będą na kowerze same darmowe klienty do MMO biggrin_prosty.gif Więc panowie jak na razie tytuł najlepszego pisma o grach w kraju wystarczy biggrin_prosty.gif A co do tego point&click'a muszę zmienić zdanie po przeczytaniu recki... bo chyba się bliżej zapoznam z tą gierką tongue_prosty.gif

Ja bym chciał Scarface'a w końcu biggrin_prosty.gif

Po raz kolejny to nie koncert życzeń!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M895 A co za różnica czy będą dwa kody na płycie czy oba kody trzeba będzie ściągnąć ze stronki czy też jeden ściągnąć, a drugi znajdzie się na płycie? Ja nie widzę akurat w tym żadnej problematyki :/ Przeczytaj początek posta jeszcze raz, bo wydaje mi się, że druga jego edycja może się przydać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...