Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2012

Polecane posty

Painkiller to chyba będzie moja druga gra po Saint's Row 2 którą zainstaluje przez Steam'a. Nie lubię go ale jak idę do szkoły to kompa zostawiam włączonego więc mi się ściąga, a na szczęście pobieranie się zatrzymuje i następnego dnia nie trzeba wszystkiego od nowa pobierać. Jeśli to trzeci pełniak to już nie mogę się doczekać co będzie pierwszym (choć to może być 1 pełniak i teraz od 3 do 2 rage.png).

ja mam pytanie co ty ściągasz tongue_prosty.gif jak instaluje sie z płyty, w 90% starsze gry nie dociągają nic z steama ( gry dawane do cda)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka nędza 7+ XD "wszyscy" myśleli ze pełniak nr jeden to minimum 10/10 bo jak ma niższa ocenę to nawet nie warto instalować buhaha.

Ja tym razem raczej spasuje nie dlatego ze słaba gra, ale w 99,9 % nie trawie szczelanek nie licząc sagi HL która uwielbiam. No chyba ze pełniaki 2 i 3 mnie bardzo zainteresują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce zadać jedno pytanie ludziom piszącym jaki STEM jest zły.

Ale krótkie słowo wstępu. Nie lubię dystrybucji elektronicznej, z każdą grą mam jakieś wspomnienia i cieszę się móc wspomnieć je, mając na półce w widocznym miejscu pudełko. Mało tego. Gry to moja pasja. Jak są u mnie znajomi chce aby widzieli że takowa jest. Więc mam specjalną półkę na ścianie z grami. Posiadam wiele tytułów. Skyrim, Całą serie Football Managera, Ostatnią i tegoroczną fifę, Całą serie Total wara itp. Wszystko w pudełkach. Wszystkie te tytuły wymagają Stema albo origina.

Teraz moje pytanie: Wielu z was uważa się za graczy, wypowiadacie się na temat różnych gier, gracie w nie ! To do cholery jasnej wyjaśnijcie mi jak to możliwe że nie posiadacie żadnej platformy typu Steam. ?????????

Ja ze Stemem mam do czynienia od 2008 roku gdy kupiłem Football Managera 2009. Steam Był wtedy tylko po angielsku, oraz wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj. Wtedy można było pisać że ten program jest nie przystępny !! Ale nie dzisiaj. Miałem wtedy internet 1MB/s i aktualizacje ściągały się w swoim tempie, ale bez przesady. Nikt nie wmówi mi że w dzisiejszych czach macie wolniejszy internet.

Mam wrażenie że wiele osób piszących jaki to STEM jest zły nigdy nie miała do czynienia z tą platformą ! Gre instalujesz z płytki ! Normalnie z płytki ! Obsługuje nią tylko program, co pomoga w grze przez sieć i np. w aktualizacjach. Jeśli macie tak słabe internety to pewnie przez sieć nie gracie... tak ? Bo jeśli gracie przez sieć to możecie i pobierać aktualizacje przez STEM.

Przepraszam ale mało mi. Więc twierdzicie że chcecie pograć w grę bez żadnych aktualizacji ? Bo taką tez musicie pobrać aby cieszyć się kompletną grą. Jak nie ze STEMA to z jakieś strony www. Zajmuje to więcej czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogles- obstawiam, że odpowiedź jest prosta- piraci.

Tu bym opisał pewną sytuację byłego kolegi, ale wolę nie, bo jeszcze mój post zostanie źle zinterpretowany i ja dostanę baniaka.

Gogles- i tu cię zaskoczę- mam badziewną radiówkę, która normalnie pobiera poniżej 150 kb/s (można się śmiać) Steam zaś, zależy od humoru, potrafi momentami ciągnąć nawet 700 kb/s. A przeważnie jest to prędkość dwukrotnie mniejsza. Dlatego jeśli widzę aktualizację, która zajmuje ponad 1 GB to wiem, ze chwile sobie nie pogram.

Ale skończmy ten offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam ostatnio jak aktualizuje Steam'a to mi trojany wykrywa. Nie wiem czy u was też tak jest czy może mam nadwrażliwego antyvirusa.

Tak, u mnie avast robi to samo.

(...) jak Painkiller jest pierwszym pełniakiem to nie ma co się spodziewać że dodadzą jakiegoś jeszcze dobre gry smile_prosty.gif

Dobra gra wcale nie musi oznaczać tytułu z pierwszych stron czasopism. CDA już nie raz i nie dwa zaskakiwało tytułami, o których prawie nikt nie słyszał, a które miały miodna grywalność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiegoś Painkillera grałem dawno temu u kuzyna i wtedy powiedziałem sobie że nigdy więcej w to nie zagram,ale coś mnie teraz kusi by spróbować jeszcze raz. Ale to dopiero pierwsza z gier w nowym numerze więc się dopiero zobaczy,a może spotka mnie miła niespodzianka i będzie jeszcze jedna fajna gra smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Megabit/s to zdajsie że 128 kilobajtów/s więć jak masz transfer 100KB/s to i tak nieźle. Ja mam radiowy net 1Mbit/s i przeważnie mniej niż 100KB/s uzyskuje.

Painkiller jest kiepskim pełniakiem, rąbanka jak w Syrious Sam, aby przejść dalej musisz przeżyć w danym zamkniętym pomieszczeniu. Chyba że ten nowy painkiller jest na jakiś innych zasadach np. coś w stylu Borderlands czyli otwarty świat, a przeciwnik i tak nie odpuszcza, to z chęcią pogram. Miejmy nadzieje że to najgorszy z tych pełniaków co dali na dvd, liczę na coś lepszego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście też nie lubie steamu przede wszystkim dlatego że jestem studentem i mam internet mobilny z pakietem 7 GB limitu i niestety przez te wszystkie updatingi szlag trafia mój transfer i guzik potem mogę zrobić dlatego Painkillera napewno nie zainstaluje, niestety. ale licze na kolejne przecieki i lepsze wiesci z redakcji biggrin_prosty.gif

Ja go lubię i mam jak coś 3 GB limitu więc wiesz ;D

- A co do Painkiller'a to chętnie zagram, szczególnie na Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje pytanie: Wielu z was uważa się za graczy, wypowiadacie się na temat różnych gier, gracie w nie ! To do cholery jasnej wyjaśnijcie mi jak to możliwe że nie posiadacie żadnej platformy typu Steam. ?????????

Bardzo słuszna uwaga. Jakby tak się zastanowić, to spora część (żeby nie powiedzieć: większość) obecnie wydawanych gier wymaga posiadania i zainstalowania, jak nie Steama, to Origina, czy platformę cyfrową Ubisoftu.

Oczywiście jest duża grupa graczy, która się takimi DRM-ami nie przejmuje... Oni nawet mają swoją nazwę :trollface: .

A jak ktoś ma problemy z dostępem do Internetu, to wystarczy tego nowego Painkillera jednorazowo aktywować będąc "online", po czym od razu można przejść w tryb "offline" i grać do woli. Na wiosce, w mieście, w autobusie, na przystanku, w pociągu, na deptaku, przy kominku, a nawet... w piwnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na to właśnie czekałem, mam nadzieję że przez dodanie do CDA Painkilera będzie możliwość pogrania w multi z większą ilością graczy bo na chwilę obecną to polskich graczy grających regularnie wraz ze mną mógłbym wyliczyć na palcach dwuch dłoni ...albo nawet jednej.

Z niecierpliwością czekam na kolejny numer i nadal uważam że żadna kolejna gra (dodana do czasopisma) nie popsuję dobrego poziomu trzymanego od wielu lat smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obchodzi czy grę z płyty odpalę za 20 lat tak jak dziś odpalam z płyty Ultimę Underworld i mam gdzieś co się dzieje z producentem/dystrybutorem tejże bo gra działa. Ja o płyty dbam ale nie mam żadnej gwarancji że steam/origin itp/ będzie wciaż istnieć. Bo jest kuriozum, że kupując oryginały w zasadzie jestem zmuszony do ściągania cracków do oryginałów i zgrywania ich na specjalną płytę - nie dlatego bo jestem pirat, bo każdy wie jaką mam kolekcję - ale w ramach zabezpieczenia: przed upadkiem steama/origina/itp, producenta gry, mega światowej awarii internetu i po to żeby mój ojciec, który nie ma neta (bo prostu jest mu zbyteczny) mógł w razie czego pograć w oryginalną grę, choćby z CDA. Że to jest niby walka z piractwem? Bez jaj, znam ludzi, dla których moja kolekcja jest aberracją, bo wszystko i tak ściagają z neta a jak się pytam co ze steamowskimi zabezpieczeniami to pękają śmiechem. Może i jestem oldskulem, hipsterem czy jak tam chcecie, ale ja tego nigdy nie zaakceptuję. Po prostu przestane kupować gry w pewnym momencie. Bo uważam że jako człowiek, który niecierpi piractwa, kupujący tylko oryginały jestem robiony w bambuko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Otóż to, człowiek daje 120zł za Skyrim, a tu potrzebny STEAM ! I jaką ja mam gwarancję, że za 10 lat ta platforma będzie istnieć?

Oczywiście ma ona też zalety- można nabyć wszystkie GTA za 30zł, ale zmuszanie ludzi do rejestrowania tam gier - bo, tak i koniec, jest nie fair. I IMO ma to na celu tylko zapobieganie wtórnej sprzedaży gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...