Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2012

Polecane posty

I co z tego, że Black Mesa? Ludzie sobie jeszcze poczekają, bo pewnie na coverze nie dadzą moderowego pliku, który waży prawie 2 gb, co aby było można pozwolić sobie pograć w BM.. Tydzień temu to ściągałem - nic nowego w cda, trzeba czekać na 2 pełniaki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że Black Mesa? Ludzie sobie jeszcze poczekają, bo pewnie na coverze nie dadzą moderowego pliku, który waży prawie 2 gb, co aby było można pozwolić sobie pograć w BM.. Tydzień temu to ściągałem - nic nowego w cda, trzeba czekać na 2 pełniaki tongue_prosty.gif

Black Mesa waży 3,3 GB. Będzie na krążku. Do działania wymaga dodatkowo SDK Source. To niestety trzeba będzie sobie już ściągnąć ze Steama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrekpk19 - otóż to, lepiej dodatkowe 2gb wolne na płycie na inną zawartość, niż "element" do gry który można zedrzeć z neta:). Zresztą 2gb to nie żadna tragedia, postawcie sobie nową instalkę windy 7 z sp1 i zobaczycie ile update'ów odrazu będziecie mieli do zdarcia.... Kto będzie chciał zagrać ten zagra, 2gb ściąga się tylko raz i można grać dowoli, w najgorszym wypadku przy wolnym necie komp na noc załatwia sprawę. Jedyny problem to mobilny net z limitem ściągania, przy czymś takim grubo bym się zastanowił nad zdzieraniem pliku 2gb, no chyba że na koniec okresu rozliczeniowego bym sobie zostawił limit do wykorzystania. A ogólnie - narazie bardzo pozytywne pełniaki, czekam na dwa pozostałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat 2GB u mnie to ściąganie kilka dni lub kilka nocy, przez noc max 700-800mb ściągnę, więcej prądu mi komp zeżre niż to warte.

Mam neta z tamtej epoki, średnio 20kb down z iplus'a. No ale nie którzy będą mogli pograć bez problemu. Ja tam nie narzekam, najwyżej ktoś mi nagra i wyśle płytkę taniej wyjdzie i szybciej niż to ściąganie :P

Czekam na następne pełniaki, Painkiller jest taki sobie, da radę pograć o ile steam pozwoli i te durne ściąganie na przymus update'ów ^^. Nie grałem w niego nigdy, ale będzie okazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Czas nauczyć się czytać ze zrozumieniem

Myślałem że chodzi mu o to że powiększy swoją biblioteke Steam o jedną grę (a nie powiększy, bo Black Mesa nie dodaje się do Steam). Skoro nie o to chodziło to nieważne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawno marzyłem o tym, żeby w końcu Half Life 1 dostał się na cover CDA. No i w taki pokrętny sposób wreszcie go mamy - też dobrze. O Painkillerze wiemy już od miesiąca, więc nie ma się czym ekscytować. Porządny FPS dla fanów gatunku - ja wysiadam. Tylko pytanie - czy skoro PK (dobre inicjały :)) jest pierwszym pełniakiem, to czy jest szansa, że drugim mógłby być w końcu WH 40k Chaos Rising, skoro to tylko dodatek? Tak ciągle czekam na ten tytuł i dobrze by wszedł w końcu. Retribution już mam - tak by była już cała kolekcja Warhammera 40K w moich rękach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedEvil - To i tak nieźle. Ja sporo czasu spędzam w rodzinnym domu gdzie też zabieram ze sobą gry. Tam nie mam internetu w ogóle więc nawet nic wymagającego choćby na chwilę netu nie mogę instalować. Póki tam mieszkałem to na prawdę musiałem kombinować, bo na net szans nie było z braku dochodzącego kabla, a zasięg jest tam tak marny, że mobilny net (jeśli ktoś już z czymś takim mnie odwiedził) działał z ledwością i był okrutnie do bólu niestabilny. Pozostawały cracki gdzieś od znajomych a w przypadku steamowych rzeczy pirated edition, bo instalki nawet nie zrobisz. Do dziś mam pudełka, w których obok oryginalnej płyty jest koperta z dodatkową płytą i kopią nie wymagającą netu. Te utrudnienia zraziły mnie na dobre, mimo że sytuacja się zmieniła. Dodatkowo podkręcone to zostało tym, że ludzie tracą konta z całymi kolekcjami przez włamania, błędy i inne duperele, a tak co mam, to mam. Lubię mieć i móc skorzystać z tego co kupiłem zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji. Najchętniej bym widział to tak, że sieciowe konto służy za coś w rodzaju backupu niż że jest czymś koniecznym jeśli mamy wersję pudełkową. Tyle na ten temat. Więcej do tego nie wracam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekacie na ciągłe update'y n Steam, to jaki problem je wyłączyć? wtedy raczej nie pogracie w coś po multi, ale ich nie będzie; ja tam przestałem kupować gry w pudełku i kupuję gry na Steam; dobrze mi z tym i coraz więcej gier na Steam od CDA poproszę smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że chodzi mu o to że powiększy swoją biblioteke Steam o jedną grę (a nie powiększy, bo Black Mesa nie dodaje się do Steam). Skoro nie o to chodziło to nieważne...

Biblioteczka w rozumieniu ogólny zbiór gier, ale jak już słusznie zauważyłeś - to jest nieważne. Ważne jest to, że jest Jolly Rover czyli Piękny Rower w rozumieniu Francuzików ;) Gra dostała niezłą ocenę w piśmie i jeśli znajdę odrobinę czasu, to z chęcią ją obadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...