Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 10/2012 zawartość

Polecane posty

Nie ma to jak wydać październikowy numer w sierpniu tongue_prosty.gif

Ale przecież od bieżącego roku nie ma już czegoś takiego jak, przykładowo: numer 2 = luty. Jest po prostu 13 numerów. Zauważ, że w numerach z tego roku nie ma już na okładkach nazw miesiąca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem jak to jest mieć antyfana (hi JasonMraz50 tongue_prosty.gif). To nieco dziwne jak ktoś w co drugim poście odnosi się do ciebie negatywnie. Jak ty to wytrzymałeś Smuggler? smile_prosty.gif

Po pierwszej setce zaczynają ci obojętnięć. :)

*SMG - Kiepska zawartosc? Coz, widze ze dogodzic wam by nie mogla nawet Sasha Grey, chocby nie wiem jak sie wysilala

Taaak, bo redaktor CDA Qn'ik może sobie napisać, że po JC2 "spodziewał się czegoś dużo lepszego" a zwykły czytelnik czegoś podobnego napisać o CDA już nie może.

Z tą subtelna roznica, ze redaktor Qn'ik pisze to po przetestowaniu gry, a anie PRZED, bo juz wie, nie musi w ogole w to grac itd. Ot, taki drobiazg.

*SMG - Na pocieszenie - Niemcy wbijaja 2-3x wiecej informacji na okladce, wiec w Polsce nie jest tak zle pod tym wzgledem (choc np. Turcy preferuja bardzo "czyste" okladki, zeby byla i z drugiej strony pokazana tendencja.).

Czy jeśli jesteście własnością niemieckiego wydawnictwa, musicie ciągle robić pismo na ich modłę??

Jakas niemiecka obsesja, czy co? Gdybysmy robili "na ich modle" tobys na okladce mial 3-4x wiecej tekstu. Robimy okladki takie, jakie w badaniach testowych wyszlo, ze powinnismy robic. Gdyby wiekszosc ludzi na pytanei w stylu "ktora okladka bardziej sklania was do zakupu pisma" wskazala taka, gdzie oprocz loga i grafiki tytulowej nie ma praktycznie nic wiecej, takie bysmy robili. A ze ich wybor poszedl w inna strone, to robimy takie, jakie wskazali. Wiec jesli ktos nam dyktuje jak wygladac ma okladka, to nie sa Niemcy tylko nasi polscy nabywcy.

Nie tylko Turcy stawiają na artyzm - Czesi, Węgrzy, Rumunii też tak mają.

Nie generealizowalbym, bo zasadniczo tylko Turcy ida w minimalizm. Poza tym - co kraj, to obyczaj, a w ogole to patrz wyzej.

Spróbujcie raz na jakiś czas "machnąć" taką okładkę.

Powiedz producentom Mercedesa zeby od czasu do czasu wypuszczali samochod na kwadratowych kolach albo z silnikiem o mocy 50 koni mechanicznych, bo w Pakistanie samochody z takim silnikiem swietnie sie sprzedaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Znowu wyolbrzymiasz i sprowadzasz mój post "ad absurdum". Ja tylko proszę o trochę mniejszą czcionkę na okładce (1-2 punkty) zwłaszcza gdy robicie folię zasłaniającą połowę okładki i nawet te duże napisy. A gdy folię się zdejmuje a później szuka się archiwalnych recenzji, liczy się grzbiet a nie okładka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Znowu wyolbrzymiasz i sprowadzasz mój post "ad absurdum". Ja tylko proszę o trochę mniejszą czcionkę na okładce (1-2 punkty)

No patrz pan, a na patrze i widze teksty w rodzaju "skoro jestescie w niemieckim wydawnictwie, to musicie robic taka okladke, jak wam rozkaza". Wychodzi na to, ze to ja sie musze leczyc, bo wszystko wyolbrzymiam, uogolniam i w ogole...

Wielkosc fontow nie jest zdefiniowana, a 1-2 pkt, przy foncie wielkosci np. 40, nie czynia zadnej roznicy, tak w ogole...

. A gdy folię się zdejmuje a później szuka się archiwalnych recenzji, liczy się grzbiet a nie okładka.

To naturalnie wynik wieloletnich badan po wspolpracy z agencja BMSTW (Bo Mi Sie Tak Wydaje)? Bez urazy ale ty masz tylko owe "przekonanie graniczace z pewnoscia" a my wyniki rozmaitych badan. Komu uwierzyc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie napisałem "rozkażą" tylko bardziej "za często w ich stylu". I nie chcę cię złościć. Jak się ma 200 numerów CDA ciasno upakowanych na półce, to męczące jest wyciąganie kilku z danego roku (bo na grzbiecie są tylko ok 3-5 tytułów). A potem i tak trzeba iść do spisu treści, bo zwykle na okładce i tak nie ma tego tytułu którego szukam. Ja wiem, że piszę z perspektywy starego czytelnika, który kupi każdy numer, a wydawnictwu nie chodzi o takich, bo "nas" mają za pewnik i próbują łowić "przygodnych" i "casuali". Ale i tak proszę o nieco mniejsze napisy na samej okładce. Na folię dawajcie nawet setki. Jasne, gdy drukujecie folię, nie znacie całej zawartości. Ale parę pewniaków chyba macie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy Was za to nie chwaliłem, nigdy też nie krytykowałem, szczerze mówiąc zawsze miałem to w (_|_) ale okładka nadchodzącego numeru jest po prostu REWELACYJNA. Prostota idealnie zharmonizowana z siłą przyciągania. Coś pięknego brawa.gif

Zawartość standardowo zachęca do poczytania - no ale o banałach się nie dyskutuje jezyk1.gif

Najbardziej jestem ciekaw co tam Martin wysmarował na temat Endless Space.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le i tak proszę o nieco mniejsze napisy na samej okładce. Na folię dawajcie nawet setki. Jasne, gdy drukujecie folię, nie znacie całej zawartości. Ale parę pewniaków chyba macie...

Tak kombinujemy ale "wyzej tyllka nie podskoczysz".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w jutrzejszym dniu jest to, że jak kupię nowe CDA w dniu premiery, będę mógł znowu "na szybko" rzucić na forum moje światłe uwagi tongue_prosty.gif a Smuggler się do nich ustosunkuje biggrin_prosty.gif (zwykle tak robi, bo mądre rzeczy gadam tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gifsmile_prosty.gif). Nie przeczytam całości, gdyż w środę wyjeżdżam i CDA będzie w sam raz na długą podróż. Przed 12 wrócę z miasta, więc oczekujcie mojego szybkiego komentarza tuż po hejnale.

P.S. Wyjeżdżam na miesiąc, więc nie będzie moich postów od środy. Hejterzy mogą się cieszyć smile_prosty.gif. Niestety podobno SMG wyjeżdża jeszcze dalej, więc nie ma aż takiej satysfakcji :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Wiem, że "jaja" sobie robicie ale miło poczytać takie słowa.

A tak mało ludzi walczy o "prawdziwe CDA" bo wraz z wzrostem dostępności internetu, spadła ważność pisma. Niektórzy fani powyrastali z czytania CDA, antyfani wymarli, a trole internetowe mają masę tematów do hejtowania na onetach i wp, gdzie nie ma takiej moderacji jak tu. Zresztą "kto dzisiaj ma czas na czytanie" i "kogo obchodzi CDA na poważnie"? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jak ktoś kupuje CD-Action dla płyt

Część osób kupuje dla samej gazety.

A jeśli chodzi o zawartość CDA - pełniaki bardzo dobre, lecz niestety dla mnie wakacje już się kończą :( Przynajmniej zdążę przeczytać, granie odłoży się na późniejszy moment :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ozma

Nie obchodzi cię CD-Action, a jednak pojawiasz się na forum pisma, w wątku poświęconym nowemu numerowi. Nie możesz tracić czasu gdzieś indziej?

Będę traciła czas gdzie i jak tylko chcę 8) Poza tym i tak pewnie przeczytam ten numer, więc ehhh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...