Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 10/2012 zawartość

Polecane posty

Witam. Dobry numer. Na pierwszy ogień poszła recka nowych Transformersów ( fan filmów i Wojny o Cybertron ) ocena 8/10, czyli bardzo dobrze, i w sumie jak patrzyłem na oceny na gram.pl, Upadek Cybertronu niżej nie dostał, więc kupię na pewno. Sleeping Dogs też zachęca, otwartym światem, i mechanizmem walki. Z zapowiedzi pierwsza poszła ta nowego NFS, w sumie mam podobne zdanie, i jestem chyba jednym z niewielu, który nie narzeka na brak tuningu, cóż...trzeba iść dalej, pierwszy Most Wanted był taką 'zajawką' twórców na filmy Szybcy i Wściekli, i tyle, wieści na temat nowego MW będę śledził na bieżąco. Far Cry 3 - wiadomo, jaram się, gra wygląda wspaniale. Na razie treści liznąłem tyle, plus jeszcze AR, dzisiaj postaram się wchłonąć publicystkę i recke Darsidersa II. Z coverka odpaliłem Just Cause 2, uwielbiam takie gry, i nie miałem problemów z kluczem, za pierwszym razem poszło, szybko się też zainstalowało, gra jest świetna, wielki świat, misje pełne akcji, jedynie do modelu jazdy pojazdami bym się przyczepił, echh to nie to samo co w GTA: SA, ale da się przyzwyczaić, ogólnie jest okej, numer bardzo dobry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie był to jeden z ciekawszych numerów w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Relacja z Gamescomu to klasa sama w sobie i zapewne na to czekało najwięcej osób - bardzo dobry pomysł z alfabetem, duża zawartość informacyjna napisana ciekawym językiem, czyli to, co cechuje CD Action od dawna.

Do tego bardzo udany materiał o Black Ops II i coroczny artykuł PES vs. FIFA. Na Black Opsa czekam, także chwała Wam za to, że poświęciliście temu tytułowi tyle miejsca. No i do tego recenzja Darksiders II, która przekonała mnie do inwestycji w ten tytuł.

Do tego Just Cause 2 to bardzo dobry pełniak - można za tą grą nie przepadać (różne są gusta), ale nie można odmówić, że to pełniak przez duże "P".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CD ACTION nr 10/2012 (208) - strona 96 w "Dziwne, ale prawdziwe" czytam:

"(...)W lipcu 2012 było 5 niedziel, 5 poniedziałków i 5 wtorków. Następny taki lipiec - za 823 lata(...)

Kompletna bzdura! Następny taki lipiec będzie w 2018 roku, a potem: w 2029, w 2035, w 2040...

Jeśli 1 lipiec przypadnie w niedzielę, to taki lipiec wtedy ma 5 niedziel, 5 poniedziałków, 5 wtorków.

Sprawdzcie zanim coś bzdurnego wydrukujecie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry numer... pełniaki idą na półkę, może kiedyś sięgnę po MDK II. Mi przypadła do gustu recenzja Darksiders II iiiiiii.... Transformersów najnowszych!

I miło było zobaczyć w publicystyce w Nawykach Graczy własną kwestię zacytowanąsmile_prosty.gif

Ale listy w AR dziiiiiwne... Paweł pisze, ze gry są tańsze niż kiedyś... może tak, ale wybulenie dla mnie 120zł na gierę ( Batman ArkhamCity), to bardzo duży wydatek. Mimo iż pracuję i zarabiam, jak każdy człowiek. Sytuację naprawdę ratują serie gier po 20/30 złsmile_prosty.gif

Co do piracenia nie ma rady - sam usłyszałem w pracy komentarz, jak oświadczyłem, że kupiłem Disciples III za 79zł : "Poje...o Cię? Nie lepiej zdoić z neta za darmo?" Ehhh...

NEY! - powiadam. Bo piratem nie pochwalisz się przed kumplami i nie postawisz elgancko na półeczce choćby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na stronie 66 (recenzja unmechanical) jest błąd w druku, czy tak miało być? tongue_prosty.gif

To ta sama maszyna drukarska, która w zeszłym miesiącu schrzaniła Inversion. Ale mogło być gorzej, raz przerobiła mi recenzję na grę planszową.

Pepperoni - Rosjanie nie mają tego problemu, chwalą się piratami wydanymi nie gorzej, niż oryginały u nas. ;) A co do cen... cóż - sam właśnie kupiłem na Allegro Uncharteda 2 za 2 dyszki, a zestaw: Prince of Persia i Ratchet & Clank kosztowały mnie (łącznie!) 30 złotych. Jeżeli tylko ktoś nie ma ciśnienia, żeby zagrać "już, natychmiast", to i na Steamie znajdzie czasem takie promocje, że głowa mała. Na letniej wyprzedaży wpadłem przez to w szał zakupowy, jakiego nie powstydziłaby się moja mama, przekraczająca próg obuwniczego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papkin - racja. Sam pluję sobie w brodę, ze nie kupiłem na Steamie "Shanka 1" w przecenie ( raptem dwa ojro! FUK!). I da się grać w oryginałki za niską cenę? Da:) A nie boisz się kupować gier z allegro? Ja mam nieco stracha, że kupię i nie będzie hulać (choć powinna).

Aaaa właśnie... był ktoś z redakcji na Polconie? Jesli tak to możemy się spodziewać jakiejś relacji?

Papkin, na fotce z Gamescomu widać, ze masz długie pióra - słuchasz jakichś szatanów:]? (Piszę, tu nie nie znalazłem wątku z Tobą w 'Pytaniach do Redaktorów")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - Przed kupnem na allegro trzeba zawsze posprawdzać komentarze sprzedawcy i jego ocenę. Ja kupiłem super zestaw 8 gier na PC za 80 zł (m.in. Mass Effect 2, Mafia, Fallout 3, Crysis) i wszystkie wyglądały jak one (pudełka jak i płyty). Oczywiście zdarzają się i naciągacze i oszuści, po prostu trzeba uważać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bodaj pisał o tym Qń, Allegro jakoś tam transakcje ubezpiecza, ale strzeżonego... i tak dalej.

Ja znalazłem fajny sposób, bo po prostu zawsze odbieram gry osobiście. Udaje się uniknąć płacenia za cegłówki i pocięte gazety

Pepperoni - słucham, ale zazwyczaj tych bardziej heavy, a nie industrial-thrash-vegetarian-vibre-gothic-folk-hardcore. Wątku nie ma, a ja na forum raczej bywam, niż jestem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje w numerze październikowym są naprawdę zacne - szczegołnie może się podobać danie Just Cause 2. Dla tego tytułu specjalnie zaopatrzyłem się w Windowsa 7. Zresztą, jeśli ktoś myśli o nadchodzących produkcja powinien nabyć siódemkę, bo liczba tytułow nie obsługujących poczciwego XP-eka bardzo szybko się wydłuża. Są to m.in. Hitman: Absolution, Call of Duty 2: Black Ops 2, najnowszy XCOM, czy też Dishonored. Zresztą ten wysłużony system operacyjny Microsoftu tak długo już wytrzymał, bo ma już grubo ponad 10 lat.

Z wiadomośći o grach - ja się nie dziwię, że Funcom myśli o F2P dla The Secret World; nie dość, że tytuł ten wymaga abonamentu to jeszcze wprowadzili mikrotransakcje! Trudno w taki układzie się dziwić, że produkt ten nabyło tylko 200 tysiecy, zważając na fakt, że gier opartych na dobrowolnych płatnościach i dobrych jakościowo jest coraz więcej.

Dział recenzji - widać po nich ewidetnie, kto spełnił pokładane w nim nadzieje. Nie byłem zaskoczony ocenami dla Darksiders 2 oraz Transformers: Fall of Cybetron. W każdym razie więcej się spodziewałem po pirackim dodatku do szóstki ,,Hirołsów" i Test Drive: Ferrari Racing Legends. Wydać po notach, że ci twórcy mają ewidetnie kryzys formy i to poważny.

Jak zwykle dosyć ciekawy dział z felietonami. Jeżeli chodzi o moje przywyczajenia z gier, to bardzo dokładnie obszukuję każdą lokację oraz lubię często zapisywać grę. Tego ostatnie nawyku nauczyła mnie seria Gothic, gdzie brak zapisu od dłuższego czasu potrafi zaboleć Ponadto, jak otwieram najnowsze CDA to lubie obwąchiwać płyty, nie ma to jak zapach świeżo tłoczony płytek ;). Co do problemów z tłumaczeniem gier, kiedy artykuł o tym pisał EGM, wyjaśniając czym to się różńi od przekładania książęk.

I na koniec, o grze z działu gry kontrowensyjne. Autor tej produkcji czytając czyiś doświadczeń związanych z fantazją seksualną musiał mieć późńiej trochę zachwianą psychikę. Po takiej dawce trudno się temu dziwić icon_mrgreen.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się najbardziej w oczy rzuca ten fail na stronie 66, gdzie w recenzji Unmechanical ktoś zapomnaił usuąć tych niebieskich "ściągawek dla autorów". Nie przeszkadza to w czytaniu, ale jak fail, to fail smile_prosty.gif

Poważnie myślisz, że ktoś zapomniał usunąć tych "ściągawek dla autorów", a potem nie zauważyło tego kilka kolejnych osób po kilka razy oglądających i sprawdzających każdą stronę idącą do druku? No więc nie używamy takich "ściągawek" - w recenzji Unmechanical te tagi zostaly dodane celowo, bo tak wymyślił sobie autor tekstu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście świetny pomysł ze Szpilami- ilekroć na nie nie spojrzę, i tak się uśmiechnęlol.gif

Tam jest okładka listopadowego numeru Cd-action 11/2012. Pełne wersje megafajne.

HAHAHAHA!!!icon_lol.gif Dead Space w cda?Dobry dowcipbrawa.gif

Okładka wiarygodna, nie zwracam uwagi na kod kreskowy, tym niemniej grafik odwalił świetną robotę.brawa.gifbrawa.gifbrawa.gif

Ale ded spejs?Magicka i Amnesia- jak najbardziej, al na Spejsa nie ma szans- chyba że EA zacznie dawać licencje, a w to wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się najbardziej w oczy rzuca ten fail na stronie 66, gdzie w recenzji Unmechanical ktoś zapomnaił usuąć tych niebieskich "ściągawek dla autorów". Nie przeszkadza to w czytaniu, ale jak fail, to fail smile_prosty.gif

Czyżby jakiś żart/trolling?. Nie wiem, kto by się nie połapał, że te niebieskie tagi są tam umieszczone celowo.

Zresztą: w czym miałyby one pomagać recenzentom i czemu służyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście świetny pomysł ze Szpilami- ilekroć na nie nie spojrzę, i tak się uśmiechnęlol.gif

+1

Szpile są teraz tym, od czego zaczynam czytanie numeru. Nie ma czasem tego typu newsów tyle, by poszerzyć tę rubrykę na dwie strony? Coś takiego jest moim zdaniem bardzo ciekawe.

ps: Fake'owa okładka ma fajny art. :] Możecie wziąć podobny na numer z recenzją RE6. ok.gifI Magicke też przy okazji. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...