Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 10/2012 zawartość

Polecane posty

Jeden z bossem walczy 5 minut inny godzine - jeden wiec skonczy x leveli w 10 godzin, drugi w 50. Kto z nich ma racje?

Nie o to chodzi, tylko redaktor napisał "przejście gry zajmuje 25h" czyli ja rozumiem to tak, że 25h to minimum dla gry, żeby ją ukonczyć(bo co jak co, ale redaktor pisma o grach na pewno wiele gier w życiu przeszedł i na pewno nie jest to jego pierwsza gra tego typu więc raczej przechodził ją sprawnie smile_prosty.gif ), gdyby napisał "mi przejście zajęło 25h" wtedy jasno widać, że jemu zajęło, a grę na pewno można skończyć znacznie szybciej. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariuszxg - gdybys chcial zaliczyc wszystko w Falloucie, to teoretycznie 800 godzin grania masz jak w morde. Ale pokaz mi jakikolwiek cytat, w ktorym mowilem, ze to standardowy czas przejscia.

Jeden z bossem walczy 5 minut inny godzine - jeden wiec skonczy x leveli w 10 godzin, drugi w 50. Kto z nich ma racje?

Nie o to chodzi, tylko redaktor napisał "przejście gry zajmuje 25h" czyli ja rozumiem to tak, że 25h to minimum dla gry, żeby ją ukonczyć(bo co jak co, ale redaktor pisma o grach na pewno wiele gier w życiu przeszedł i na pewno nie jest to jego pierwsza gra tego typu więc raczej przechodził ją sprawnie smile_prosty.gif ), gdyby napisał "mi przejście zajęło 25h" wtedy jasno widać, że jemu zajęło, a grę na pewno można skończyć znacznie szybciej. smile_prosty.gif

No OK, nie doprecyzowal, ale gdzie tu oszustwo widzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariuszxg - gdybys chcial zaliczyc wszystko w Falloucie, to teoretycznie 800 godzin grania masz jak w morde. Ale pokaz mi jakikolwiek cytat, w ktorym mowilem, ze to standardowy czas przejscia.

Jeden z bossem walczy 5 minut inny godzine - jeden wiec skonczy x leveli w 10 godzin, drugi w 50. Kto z nich ma racje?

Nie o to chodzi, tylko redaktor napisał "przejście gry zajmuje 25h" czyli ja rozumiem to tak, że 25h to minimum dla gry, żeby ją ukonczyć(bo co jak co, ale redaktor pisma o grach na pewno wiele gier w życiu przeszedł i na pewno nie jest to jego pierwsza gra tego typu więc raczej przechodził ją sprawnie smile_prosty.gif ), gdyby napisał "mi przejście zajęło 25h" wtedy jasno widać, że jemu zajęło, a grę na pewno można skończyć znacznie szybciej. smile_prosty.gif

No OK, nie doprecyzowal, ale gdzie tu oszustwo widzisz?

Jak nie doprecyzował, jak ta informacja pojawia się w zdaniu, że w ciągu 25 godzin gry ta zwiesiła mi się zaledwie raz, etc. To chyba oczywiste, że wypowiedź odnosi się do mojego czasu gry, nie odpowiadam za to, że Jasiek z Lublina zrobi to samo w czasie o połowę krótszym, a Tomek z Gliwic będzie się bawił 2 x tyle. Jeden gna na złamanie karku, inny zajrzy pod każdy kamień. Ja stoję gdzieś pośrodku - lubię pomyszkować, ale bez przesadyzmu (w każdym razie starałem się dostać do wszystkich skrzyń porozstawianych na mapach). Poza tym proszę nie patrzeć na czas gry z save'a, bo zapewne do tego czasu się Suteq odnosisz. Ten czas nie zlicza biegania po oknach ekwipunku, mapie, grzebania przy drzewkach rozwoju czy przedmiotach etc. Bardziej w tym względzie wiarygodny jest licznik ze steama, który pokazuje ogólny czas spędzony w grze. Sam zdziwiłem się, jak duża różnica była pomiędzy czasem z save'a a tym steamowym (dobre 2-3 godziny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariuszxg - gdybys chcial zaliczyc wszystko w Falloucie, to teoretycznie 800 godzin grania masz jak w morde. Ale pokaz mi jakikolwiek cytat, w ktorym mowilem, ze to standardowy czas przejscia.

No sorry ale nie wiem co ty chcesz w takim Falloucie robić przez 800 godzin, latami sobie łamię nad tym głowę. Załóżmy że ja przechodzę grę w 8 godzin bo wiem gdzie, co, jak i gdzie mam robić i robię wszystkie questy poboczne. Moge przejść grę raz jeszcze w trochę inny sposób i liznąć alternatywne rozwiązanie paru questów. Mogę grę przejść jeszcze z 3 razy dla pewności że widziałem wszystko, więc zastanawiam się co mam robić przez pozostałe 760godzin? Tym bardziej absurdalne wydaję mi się spędzenie 800 godzin na jednym podejściu. Naprawdę ciekawość mnie zżera bo na serio nie wyobrażam sobie co można w tej grze robić przez 800 godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem numer, JC2 zainstalowane, przy wybraniu polskiego języka steam dociąga jedynie 166mb, dla mnie to i tak dużo, to ok 1,5h-2h ściągania :)

Na pierwszy rzut oka, gazeta pełna ciekawej treści, ogólnie numer bardzo udany szczególnie dzięki dodaniu gry JC2..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ciekawość mnie zżera bo na serio nie wyobrażam sobie co można w tej grze robić przez 800 godzin.

To co powiesz na gracza, który w The Elder Scrolls V: Skyrim spędził dokładnie 1555 godzin :trollface: ?

Żródło: Raptr.com

Możemy w tym przypadku mówić o tak zwanej "mocy tytułu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiesz na gracza, który w The Elder Scrolls V: Skyrim spędził dokładnie 1555 godzin :trollface: ?

Możemy w tym przypadku mówić o tak zwanej "mocy tytułu".

Ciekawe.Dla mnie Skyrim jest odpychający i nudny (pod tym względem wygrywa jednak ze Stalkerem); już po paru godzinach nie miałem ochoty więcej w to grać, w przeciwieństwie do Obliviona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że mamy taki kontrast w porównaniu do poprzednich zapowiedzi. Teraz jakby ludzie... stali się bardziej dojrzali i zaczęli twardo stąpać po ziemi.

Oczywiście nie mówię, że to źle - wprost przeciwnie- to bardzo dobry syndrom smile_prosty.gif .

Jak jest dobra zawartość, dobra publicystyka, fajna okładka i świetne pełniaki to trudno znaleźć coś do czego można się doczepić.

Tutaj jest szerokie pole do narzekania na jakość płytek i czytelności kodu do JC2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jak numer nie wyróżnia sie specjalnie wśród innych , a to oznacza że jest bardzo dobry gdyż taki jest Wasz średni poziom:)

Zauwazyłem , że coraz więcej publicystyki sie pojawia - to dobrze , na to jakie gry recenzujecie nie macie wpływu , a w przypadku braku ciekawych gier do recenzowania dobra publicystyka świetnie zapełnia lukę. Wielkie dzieki za duzy tekst o smartfonach - przyda mi się bardzo, wśród czytelników CDA jest troche takich starych zgredów jak ja dla których smartfony czy tablety mają jeszcze dużo tajemnic. W końcu też ustaliłem , którego redaktora CDA nie lubię najbardziej , po odejściu Elda miejsce to przez długi czas nie miało kandydata , w przeciwieństwie do obsady fotela najbardziej ulubionego . Tak więc zero zaskoczenia w tym miesiącu i dobrze , lubię CDA takie jakie jest .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusxq - jesli chodzi o Fallouta , a domyslam się że Smuggler mówi o jedynce , to 800 godzin jest do przyjęcia. Wogóle przejście tej gry w 8 godzin za pierwszym razem wydaje mi się niemożliwe, ja po odpaleniu gry ( w 1999 roku ) po 5 godzinach dalej wałęsałem sie koło pierwszej osady - gra porażała ogromem mapy i ilością możliwości, przejście jej zajeło mi około 100 godzin a nie miałem odkrytej całej mapy. Wiem , że teraz się to w głowie nie mieści ale były kiedys gry , w które grało się i 200 godzin , ja sam spędziłem przy BG 2 kilkaset godzin , oczywiście nie pod rząd ale do gry wracałem przez pare lat co jakis czas przeżywając przygodę na nowo - inną postacią, podobnie miałem z Falloutem 2 , który dzięki braku ograniczeń czasowych dawałm możliwośc spenetrowania świata dogłębnie. Tak więc gracze , którzy bawią sie grami od kilkunastu lat , mają zupełnie inny pogląd na temat czasu jaki można przy grze spędzic niż osoby , które takich dłuuugich doświadczeń nie mają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer całkiem fajny, dużo dobrych tekstów w publicystyce, wypróbuję parę programików z tekstu o aplikacjach w nowoczesnych telefonach (:)). W reckach też jest troszkę lepiej. Troszkę nudnawe teksty z gamescomu. Czekam na następny numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer, jak numer, dzień po dniu znów czytania w bród.biggrin_prosty.gif Pokłony, pokłony.uklon.gif Oczywiście dobry numer, publicystyka smakowita do tego Action Redaction i Na luzie A' la Smuggler jak zwykle na pierwszy ogień. Recenzje również niezłe, już na pierwszy rzut oka.wink_prosty2.gif Pełniaki mnie zachwycają , chyba od razu wrzucę na dysk wszystkie na raz.

Tak, dokładam swoje pieniążki, na pohybel!chytry_prosty.gif

Życzę wszystkim miłego czytania... tylko PeCI nie podniecaj się tak bo nie dasz rady przeczytać pisma, już nie mówię o przejściu gry.

trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...