Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 10/2012 zawartość

Polecane posty

Gorzej wypadły Test Drive: Ferrari Racing Legends

To zdanie włączyło u mnie wszystkie mechanizmy obronne. Jako fanboj Slightly Mad już teraz daję znać, że po przeczytaniu obalę tezy postawione w tej recenzji. Jeśli była ona pisana tak jak inne recenzje w sieci to będę miał wyjątkowo proste zadanie.

Swoją drogą niezły numer. Co prawda w Just Cause 2 grałem już na wszystkich trzech platformach, a podciągnięcie rozdziałki raczej mnie nie zachęci do MDK2. W Majesty 2 jednak nie miałem przyjemności pograć, a wygląda zachęcająco. No i w publicystyce całkiem sporo ciekawie zapowiadających się tekstów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko wskazuje na to, że pierwszy raz od dawna kupię CDA w normalnym kiosku. Ostatnim argumentem przeciw miało być, że znowu dają okładkę z mięśniakiem z gunem. Ale skoro się postarali i dają coś oryginalniejszego, nie pozostaje nic innego jak w ten wtorek kupić ten numer - w sam raz na długą podróż w środę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyliszek no Ja myślałem, że dadzą okładkę z Fify z piłkarzami Wisły Kraków, ale nie zmienia faktu, że podoba mi się, a Bazyliszku bo nie napisałeś zagrasz w jakąś grę podziel się ze mną tą informacją, bo Sam oprócz Slendera zastanawiałem się nad Majesty i myślałem, że może ty grałeś już w tą grę wcześniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam kończą się wakacje (*)

Dobrze, że jest jeszcze ten miesiąc wolnego... trollface.gif

Ciekawe gry w recenzjach, w końcu zbliża się koniec sezonu ogórkowego... A i pełniaki na płycie zacne, w końcu "zła passa" zostaje przerwana (przynajmniej jak na mój gust, bo poprzednie numery mialy IMO gorsze pełniaki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne dzięki za Slendera wreszcie w to zagram ok.gif . Zawartość też genialna warto wydać na CD-Action chociaż nie mam takiej wielkiej satysfakcji bo nie ma Ded Spejs i Wisła nie grała w Europejskich Pucharach...

DED SPEJSA NIE BĘDZIE NIGDY BO JEST OD EA POGÓDŻCIE SIĘ Z TYM!klnie.gif

A tak z innej beczki-okładka przypomina mi okładkę z nr 3/12-czyli jest bardzo fajna.

Naprawdę szkoda, że 3 września czas do szkołysad_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny znakomicie zapowiadający się numer. Okładka fantastyczna (tak, jestem fanem jedynki i w dwójkę oczywiście zagram), przegląd gier z Gamescomu, teksty o nowej Fifie i "starym" Most Wanted (jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier); bardzo miodnie i ostro zapowiadają się teksty publicystyczne, wszystkie pełniaki trafią na dysk, do tego jeszcze pozostała zawartość covera. Za takie rzeczy szanuje i podziwiam Was (redaktorów). Dzięki i do zobaczenia we wtorek.ok.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka świetna, zawartość też daje radę (tekst o Slenderze i o "nawykach graczy" - te dwa przeczytam w pierwszej kolejności, oczywiście po AR tongue_prosty.gif), ale dla mnie i tak największym atutem numeru jest MDK 2 na płycie. Czekam na numer z niecierpliwością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej wypadły Test Drive: Ferrari Racing Legends

To zdanie włączyło u mnie wszystkie mechanizmy obronne. Jako fanboj Slightly Mad już teraz daję znać, że po przeczytaniu obalę tezy postawione w tej recenzji.

Powodzenia :) Ja po prostu czuję, że ta gra śmierdzi totalnym przeciętniakiem, a zdanie w zapowiedzi tylko potwierdza moje przypuszczenia. Ale poczekam do ukazania się numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość kiepska, ale pełniaki miażdżą! Pierwszy od dawna numer, w którym nie mogę powiedzieć złego słowa o pełniakach.

Shut up and take my money!

EDIT: Dostałem ujemny punkt reputacji, bo nie interesuje mnie zawartość w tym numerze? LOL o CDA nie można już złego słowa powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do okładki nie mam zastrzeżeń, jest nawet fajna. Natomiast jak zwykle poczytam o sprzęcie i przeglądnę filmiki z gier. Pełne wersje gier są dobre, więc dla tych co nie grali jeszcze te tytuły na pewno się przydadzą. W szczególności do gry Just Cause 2 PL :wink:

Pozostaje tylko kupić numer jak zawsze co miesiąc :)

Pozdrawiam wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu czuję, że ta gra śmierdzi totalnym przeciętniakiem

Zadam zasadnicze pytanie. Czy miałeś okazję, że tak powiem... zagrać? Ja owszem i po przeczytaniu kilku recenzji widzę w nich totalne bzdury, olewanie zalet i wyolbrzymianie wad (nr1 pojawiający się w 90% tekstów - wysoki poziom trudności). Gra faktycznie nie powala oprawą, fizyka jazdy w bolidach F1 jest dosyć dziwna, a początkujący gracze nie mają tu czego szukac, ale jest to fantastyczny przekrój przez historię Ferrari podany w wysoce grywalnej formie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się nieźle, całkiem ciekawa zawartość samego pisma- interesują mnie głównie teksty o Fifie 13 i PESie 13 i może zagram w demko PESa, niestety mam Winde XP więc w JC2 raczej nie pogram :( Reszta raczej mnie nie interesuje ale generalnie jest nieźle i okładka fajna :) Macie moje 16 złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna zawartość covera - to po pierwsze. Dwa - recenzje Sleeping Dogs, Darksiders i TDu które mnie interesują, no i oczywiście publicystyka, która zapowiada się ciekawie. Teraz czekać do wtorku i znaleźć jakiś kiosk (ten, do którego uczęszczałem regularnie został brzydko zamknięty :[).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tłusty numer ze świetnymi zapowiedziami, z wreszcie jakąś oryginalną okładką i tekstem Huta (Szpile) które część wcześniejszą bardzo fajnie się czytało.

Tekst o przyzwyczajeniach może być ciekawy, a jak jeszcze będą rysunki Otisa to już jest idealnie.

No i nie ma nareszcie tekstu o RE 6!tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...