Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 10/2012 zawartość

Polecane posty

304899_10151200080986203_847968086_n.jpg

Na profilu, FB "Społeczność Need for Speed" umoszczono tekst z CD-A. Ciekawe jest to, że wycieli taki fragment, który im pasował, ale samej puenty tekstu już nie. Swoją drogą, dlaczego EA PL tak was kocha, że aż cytuje a licencji na gry nie da co.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

304899_10151200080986203_847968086_n.jpg

Na profilu, FB "Społeczność Need for Speed" umoszczono tekst z CD-A. Ciekawe jest to, że wycieli taki fragment, który im pasował, ale samej puenty tekstu już nie. Swoją drogą, dlaczego EA PL tak was kocha, że aż cytuje a licencji na gry nie da co.gif

Że niby nawiązuje to "coś" do oryginału z 2005 r. Toż to świętokradztwo. Jak ja nienawidzę tej nowomowy.

Z drugiej strony po pierwszym przeczytaniu wydawało mi się, że jak chcesz grać w tego most wanted, to lepiej wróć do oryginału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

304899_10151200080986203_847968086_n.jpg

Na profilu, FB "Społeczność Need for Speed" umoszczono tekst z CD-A. Ciekawe jest to, że wycieli taki fragment, który im pasował, ale samej puenty tekstu już nie. Swoją drogą, dlaczego EA PL tak was kocha, że aż cytuje a licencji na gry nie da co.gif

Że niby nawiązuje to "coś" do oryginału z 2005 r. Toż to świętokradztwo. Jak ja nienawidzę tej nowomowy.

Z drugiej strony po pierwszym przeczytaniu wydawało mi się, że jak chcesz grać w tego most wanted, to lepiej wróć do oryginału.

To jest coś w stylu "ma pani cerę idealnie brązową jak odchody pawiana" a Pani ustawia na FB cytat: stylista powiedział że "ma pani cerę idealnie brązową..." jezyk2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podobaly opisy gier z Gamesconu Berlina i Papkina. "Nowi" byli bardziej krytyczni i realistyczni w stosunku do zapowiedzi tworcow. Natomiast Hut i pozostali z dluzszym stazem prawie wszystko "lykali" co im podsuwali dystrybutorzy. Nie wszedzie, ale w wiekszosci nie ma zadnych refleksji przy zapowiadanej "swietnej" fabule, grafice czy tam mechanizmom rozgrywki, jak to jest przy notkach Berlina i Papkina.

@DOWN: "A jak Smuggler nie ma kontrargumentu to czepia sie glupich bledow ortograficznych" :P z listu "Wkurzuny i znuzony" z ktoregos AR z 2000 roku :):P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podobaly opisy gier z Gamesconu Berlina i Papkina. "Nowi" byli bardziej krytyczni i realistyczni w stosunku do zapowiedzi tworcow. Natomiast Hut i pozostali z dluzszym stazem prawie wszystko "lykali" co im podsuwali dystrybutorzy. Nie wszedzie, ale w wiekszosci nie ma zadnych refleksji przy zapowiadanej "swietnej" fabule, grafice czy tam mechanizmom rozgrywki, jak to jest przy notkach Berlina i Papkina.

@DOWN: "A jak Smuggler nie ma kontrargumentu to czepia sie glupich bledow ortograficznych" tongue_prosty.gif z listu "Wkurzuny i znuzony" z ktoregos AR z 2000 roku smile_prosty.giftongue_prosty.gif.

Papkin, słyszysz toooo? Twoje cierpienia o 5 rano nad Star Warsami nie poszły na marne! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...