Jump to content

Ozma

Forumowicze
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-51 Fatalna

About Ozma

 • Rank
  Krasnolud

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Zależy, czy planujesz głównie konsumować media, do tego służy tablet. Inna sprawa, że za trochę więcej możesz kupić iPada, który jest lepszym tabletem, i nawet nie będziesz musiał się martwić premierami nowego sprzętu
 2. http://www.cdaction.pl/news-30334/star-wars-the-old-republic--dopieli-swego-beda-opcje-romansow-tej-samej-plci.html I nadejdzie sporo, sporo więcej.
 3. Inwazje na noobkach to najfajniejsza część gry. ^^ Na przykład można na SL1 przebiec się do Blighttown, zarazić się jajem, pofarmić troszkę, wykluć pasożyta, i zarażać jajem nowych graczy w Undead Burg, skąd mają jeszcze kilka godzin, żeby się tego pozbyć. >:] Grasz może na konsoli? Tam można było.
 4. Ha! Ha! Ha! A to zabawne Z drugiej strony język polski ma co najmniej 50 określeń na kradzież
 5. Ozma

  Unia Europejska

  Okej, racja, to ma sens. Nie pomyślałam o tym w taki sposób, dzięki. bluh Ile razy słyszałeś opinie oskarżające ofiarę z powodów chociażby takich jak "prowokujący ubiór"? Żadna z tych dwóch osób, najpewniej, ale tak naprawdę to nie wiem czemu nawet próbuję na to odpowiedzieć, skoro próbujesz wymyśleć jakiś skrajny przypadek który praktycznie nigdy się nie zdarza.
 6. Ozma

  Unia Europejska

  I to jest źle, że będzie ścigane z urzędu? Kiedy 75-95% gwałtów nie jest zgłaszana z powodu presji społecznych i tego, jak są odbierane ofiary gwałtu? Btw, to jest wprost niesamowite, jak bardzo ci ludzie są odsunięci od rzeczywistości. Tu zaś nie wiem, czy temu komicznemu niezrozumieniu określenia "niestereotypowa rola płci" zawinili biskupi czy GW. Pewnie oboje. To nie jest dobry artykuł wcale.
 7. Ozma

  Unia Europejska

  Wsadźcie nas wszystkich do rezerwatu, palacze to nie ludzie przecież. Do tego uważam, że na każdym piwie powinna być nalepiana rozwalona wątroba a na każdym komputerze pryszcze i przekreślone kobiety
 8. Myślisz że zabijanie jest łatwe, heh, wiem o tym wiele więcej, nauczyła mnie tego gra wideo, btw hitler jest moją tsundere boginią"
 9. Jesteś magiczny i nigdy nie przestawaj. e: b3rt: Gdybyś pisał dobre posty pewnie mogłabym to uznać za żart
 10. Ozma

  Zakłady bukmaherskie

  Bukmacherstwo to najfajniejsze nagłe źródło dochodów co dwa lata
 11. Jeżeli jesteś tak biedny, to dalsze 9 pkt% cię nie zbawi.
 12. Każdy dubbing jest tragiczny, nie lubię słuchać brzmienia polskiego języka. ???
 13. Nowy Spider-Man jest 1000 razy gorszy z powody braku Jamesona. C'mon
×
×
 • Create New...