Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

Same pełniaki na plus w tym miesiącu, wg. mnie nawet Driver daje radę, ale ja mam schizę na punkcie samochodówek, tutaj troszkę inaczej, ale zawsze :).

Do tego wszystko co było wydane w Polsce w polskiej wersji językowej, w takowej również znajduje się na płycie. Chociaż to standard powinien być, ale Afterfall pokazał, że od każdego mogą być wyjątki. Było nie było - plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nigdy nie wkładam płyt do napędów, jednak są osoby które tak robią, a pismo wrzucają do półki. To smutne, ale prawdziwe.

Powiem Ci, że są tu nawet takie osoby, które po otwarciu foliowego worka, czasopismo od razu wrzucają na półkę (bez jego chociażby otwarcia) i pudełko z płytkami również (nie wyciągając ich z kartonika).

Serio :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gierki raczej nie pogram (może skuszę się na na Splinter Cella, jeśli starczy czasu). Z zawartością pisma jest już lepiej - czekam na garść informacji o Amnezji i Borderlandsie, jednak najbardziej wyczekuję Tipsomaniaka :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej cos o mnie przestaliscie nawijac a szczegolnie ten lizodup Wuwu smile_prosty.gif

Chłopie cienki jestes w tym co starasz się robić. Piszę starasz bo Ci to nie wychodzi. Weź odpuść tak będzie lepiej dla wszystkich. To forum trzyma pewien poziom i raczej w ten sposób uwagi na sobie nie skupisz. Idź już na kolację i raz dwa spać bo już po 20-tej jest. Papa i buziak na dobranoc od taty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne pełniaki w tym numerze! Jako fan GTA bardzo się cieszę z Drivera. Chaos Theory - cóż, grałem w Double Agent z Waszej poprzedniej płyty i gra wyraźnie gryzła się z moją kartą graficzną, mam nadzieję, że chociaż w tę część będę mógł spokojnie pograć. Heroes Over Europe także spróbuję, głównie ze względu na zamiłowanie do lotnictwa ;) Dlatego wielkie dzięki CDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A nie jest tak, że masz jeden dom w latach 70-tych a potem jedną kryjówkę we współczesności i tyle? I jakim cudem może pomieścić wszystkie samochody? Garaż jest nieskończony czy jak? I za zarobioną kasę nie można kupować nic istotnego - ani nowych domów/kryjówek ani fajnych ubrań

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaż nie jest nieskończony, po prostu w garażach możesz mieć jedną sztukę każdego pojazdu. Kasa jest tylko do tuningu aut i chyba zakupu amunicji i broni. Dokładnie już nie pamiętam. A kryjówki zawsze są trzy- po jednej na każdej wyspie. Na Manhattanie masz mieszkanie a na pozostałych dwóch są warsztaty.

Ogólnie gra nie jest zła, jeździ się całkiem fajnie. Misje chodzone są słabsze, ale to już. norma w serii. Szczególnie fajnie jest w latach 70'. (A Harry Callaham to mój ojciecjezyk1.gif ) Pograć można bez zgrzytania zębów, jeśli przełknie się grafikę. Gdyby wyglądało to jak w przerywnikach, byłoby o wiele lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Czyli tak jak w GTA 4 - zero finezji i wolności wyboru :/ A to było właśnie fajne w GTA VC i SA - człowiek miał na co wydawać kasę. Można było mieć domy i kryjówki w całym mieście o interesach nie wspominając. Mam nadzieję, że w GTA V wrócą posiadłości. Dzieki za info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi dal chwile zagrac i pamietam jedna rzecz z tej gry. Bardzo dobra muzyka w radiach tongue_prosty.gif .

To prawda. Ja również zapamiętałem ten klimatyczny element. Jakby się oglądało amerykańskie filmy z przełomu lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaos Theory od lat gości u mnie w kolekcji, ale "płyta bezpieczeństwa" zawsze przydatna:)

No i mam nadzieję, że wzrośnie liczba graczy z którymi będzie można w coopa pociąć!

(i tak btw, w chaosie w trybie versus na nowych kompach jest pewien problem-u najemników latarka "nie działa"- tu jest fix jak coś

http://forums.ubi.com/showthread.php/425715-SPLINTER-CELL-CHAOS-THEORY-VERSUS-FLASHLIGHT-FIX-Forums)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...