Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

Pod koniec instalacji Drivera wyskakuje błąd (brak danych/nośnika z danymi itd.) w efekcie czego gra nie zostaje zainstalowana, a przy kopiowaniu zawartości z płytki również przy pliku data2 wyskakuje błąd. Znając życie nie każdy tak ma, ale miło by było gdybyście testowali te swoje upychanie contentu na różnych napędach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dopiero po wyczerpującym przeczyszczeniu płytki nawilżaną ściereczką do monitora udało się skopiować data2 na dysk (wciąż nie było mowy o instalacji gry bezpośrednio z dvd) i zainstalować grę. Ponad godzina pierniczenia się z tymi Waszymi płytkami. Shame on you.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy zainstalowałem Splinter Cell-a Chaos Theory z Cd-a i jak w klikam na ikonke pojawia mi się komunikat o treści :System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku Możesz nie mieć uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu .

Co mam robic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejcie firmę, która Wam tłoczy/nagrywa/pakuje płyty. Poważnie, to jakaś masakra - gracze dostają brudne płytki, na mojej płytce z Driverem było parę czarnych kropek, które trzeba było szorować przez 10 minut zanim zniknęły. To nie zdarza się pierwszy raz, Saints Row 2 wolałem ściągać ze Steama, niż męczyć się z Waszą płytką...

A co do Drivera - świetna gra! Co prawda jest momentami dość banalna i powtarzalna, ale przypomina mi nieco ten specyficzny rodzaj grywalności towarzyszący mi przy GTA3. Motyw zbierania aut niczym pokemonów i dbania o nie, zarówno na zewnątrz jak i od środka jest bardzo przyjemny. Poziomy trudności dodatkowych zadań nieco rekompensują fakt, że zadania te są do bólu schematyczne. Ponadto są również potrzebne, bo na naprawy i modernizacje wozu trzeba dość sporo wydawać, to też jakiś dochód trzeba mieć. Misje są dość ciekawe, grafika znośna, muzyka świetna, jedyne co totalnie kuleje to polonizacja (literówki, strasznie sztuczne tłumaczenia dialogów - kwestie tego 'pimp nigga' wyglądają, jakby tłumaczył je ministrant). Ogólnie to takie GTA nastawione na jazdę samochodem. Jak dla mnie w pytkę gra, polecam sprawdzić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Driver to dla mnie kompletna lipa ! Model jazdy do bani, a najbardziej wkurza mnie bieganie bohatera. Po 15 minutach gra wyleciała z dysku.

Heroes over Europe jakoś średnio do mnie przemawia - chyba też wyleci z dysku.

Zostaje Splinter Cell. O dziwo spodobało mi się Brick Force.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę pograć w "Heroes over Europe". Gra przy uruchamianiu poza sama sobą, odpala ActiveMovie Window z logo Ubisoftu i twórców gry.. I od tej pory oba okienka działają równolegle. Gdy próbuję uruchomić kampanię, znów przeskakuje na ActveMovie Window, gdzie pokazuje się mapa globu i koniec.

Na YT widziałem, ze powinny się pojawić tam opcje do wyboru, jednak u mnie nic się nie pojawia. Jest po prostu mapa. A jak kliknę na ekran gry, to jest on czarny.

Szukałem w necie porad, ale jedyna jaką znalazłem to instalacja Windows Media Player 11...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja podsumuje ^^

HoE - W sumie przyjemna gra. Można chwilę polatać, ale żeby miała mnie przyciągnąć na dłużej to nie

SC - Wydaje się być porządną grą. Prawdopodobnie w wolnym czasie, gdy lista gier do przejścia mi się skróci do niej zasiądę.

Driver - Moim zdaniem "gra pomyłka". Dla mnie jest ona po prostu... irytująca. Dawno nie trafiłem na produkcję, gdzie byłbym w stanie wymienić tyle rzeczy, które mnie wkurzają. Już wolę po raz enty usiąść do GTA3.

Brick Force - Ciekawy pomysł, ale wymaga dopracowania.

Running Sheep Tiny Worlds - Na 5 min. wolnego czasu jak znalazł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...