Jump to content

Valdor

Forumowicze
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Valdor

 • Rank
  Ork
 • Birthday 08/30/1988

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Ja myślę, że tu chyba nie tyle chodzi o "koniec czasu dobrobytu w CDA", co MOŻE raczej o fakt, że konkurencja dla CD-Action w postaci Playa praktycznie przestała istnieć, na rynku wytrwał już tylko, oprócz CDA, "Komputer Świat Gry", ale to tak naprawdę żadna konkurencja - w dodatku też ma chyba pewne problemy ostatnio.... A gdy brak konkurencji, to i starać się mniej chce człowiekowi, stąd moim zdaniem w ostatnich numerach (8/2012 i 9/2012) dwie słabe gry jako główne pełniaki (ale to tylko moje prywatne zdanie i spodziewam się gromów od Smugglera, że się nie znam na tym biznesie i żebym nie plótł głupot - na pewno tak powie, ale ja mam prawo do własnej opinii) - ocena tego Drivera na Gry-Online 7.0 nie świadczy zbyt dobrze o jakości tej gry, a w CDA też dostał niską notę, podobnie jak ten katastrofalny Afterfall sprzed miesiąca... Ciekawe, że ten główny pełniak drugi raz pod rząd okazuje się najsłabszym w zestawieniu. Może czas zmienić hierarchię dodawanych pełniaków i od razu uprzedzać co miesiąc w trakcie przecieków, że np. najlepszą z odgadywanych gier (chodzi mi tu o ocenę z CDA i średnią ocen z portali branżowych A NIE O SUBIEKTYWNE ODCZUCIE GRACZA) jest ta środkowa albo ta pierwsza? Oczywiście numer kupię jak co miesiąc, ale z gier może tylko tą samolotówkę sprawdzę - SC: CHT daaawno kupione i ukończone kilka razy (uwielbiam ją, najlepsza cześć z trzech pierwszych), Driver to crap bez wątpienia, co widać po ocenach - a takie gry mnie nie interesują. Cóż, jeżeli chodzi o pełniaki, teraz jest niestety wyraźna zadyszka CD-Action, ale jako wierny czytelnik liczę, że będzie już tylko lepiej z każdym miesiącem!
 2. To zaskakujące! Ta gra dostaje straszliwie słabe oceny, m.in. Gry-Online oceniło ją na 5.0, co jest bardzo słabym wynikiem. Rozumiem, że jest to, słuszne skądinąd, wspieranie polskiego przemysłu growego i pewnie też próba ratowania marnych wyników sprzedaży tej gry przez CD-Action. Chyba już dawno jako główny pełniak nie było w CD-Action tak nisko ocenianej gry...Zobaczymy, ale jest to na pewno zaskoczenie...
 3. Najgorsze CDA w historii , jakieś bajeczki dają . kolega mówił że w takie gry grało sie w 1997 , i to była racja w 97 a nie 2012 r , jednak nie kupie tego "URODZINOWEGO" numeru , taki kicz . w tamtym roku to był coś ! ' Call of Juarez: Więzy Krwi Bionic Commando Shaun White Snowboarding a teraz latanie jaszczurkami Biedne rozpieszczone dziecko! Z całego serca współczuję temu rozpuszczonemu dzieciakowi w wieku gimnazjalnym, który pewnie dopiero zaczynał chodzić i jojczeć o cumelek, gdy w tym samym czasie młode nastolatki z 1988 r. zagrywały się W TĘ KULTOWĄ i LEGENDARNĄ GRĘ! Wielkie dzięki CD-Action za tak piękną nostalgię marcowo/kwietniowo/urodzinową!!! Oczywiście, jak co miesiąc...już od ponad 12 lat!
 4. Moim zdaniem, sprawa wygląda następująco: "jedynka" ma lepszy klimat, także z uwagi na fakt, że zachwyt nią w Polsce, poczucie dumy z polskich twórców gry, euforia fanów i doskonałe spełnienie przez CDP Red oczekiwań polskich graczy to zjawiska niepowtarzalne. Była to bowiem pierwsza tak doskonała polska gra. Druga część jest moim zdaniem słabsza pod względem trzymania klimatu,n ale równie mocno grywalna, silnie wciągająca, no i stanowi popis możliwości graficznych autorskiego silnika CDP Red - a o to prawdopodobnie twórcom najbardziej chodziło, dlatego też tak podkreślają, że to ich własny silnik i są, słusznie, bardzo z niego dumni. Jednak fabuła nadal stoi na bardzo wysokim, prawie doskonałym poziomie, choć brakuje wątków detektywistycznych śledztw - klimat słabszy od poprzednika, poza tym jest bardzo dobrze. Gra jest świetna i godna polecenia. Niekorzystny dla Wieśka drugiego jest fakt, że w roku jego premiery, wszedł na rynek też Skyrim, który z pewnością zgarnie mu sprzed nosa wszystkie możliwe nagrody dla najlepszego erpega 2011 r. Pamiętajmy, że pierwszy Wiedźmin dostał mnóstwo tego typu nagród, ale nie miał tak silnego rywala w 2007 roku. Ale przegrać z grą z legendarnej serii The Elder Scrolls to żaden wstyd dla studia, które zrobiło dopiero swoją drugą grę i ma kilkakrotnie mniejsze doświadczenie od Bethesdy. To znaczy, że CDP Red coraz szybciej goni weteranów gatunku, a to dobrze wróży na przyszłość.
 5. No i dobrze, ja się bardzo cieszę z Supreme Commander, bo moja wersja z Biedronki za dychę niestety jest uszkodzona i nie byłem w stanie jej zainstalować na żadnym komputerze, a bardzo chcę w to zagrać. O to chodzi, CDA! Czekamy na najmocniejszego pełniaka!
 6. Hurra, dyskobol wrócił! Stęskniłem się... Bardzo dobra zawartość pisma. Cieszę się, że jest recka Deus Exa, którego kupuję sobie na urodziny w przyszłym tygodniu. Wielkie dzięki za płytę ratunkową i tipsomaniak, mogą się przydać w razie kłopotów...
 7. Nie jest źle. Co prawda SC Double Agent nie jest już niestety skradanką, więc kilka lat temu w czasie jej premiery zrezygnowałem z zakupu rozczarowany "udynamicznieniem" rozgrywki, ale byłem ciekaw, jak mocno zmienili tą grę w porównaniu do poprzednich odsłon. Teraz dzięki CDA dowiem się tego. Również dzięki CDA do mojej kolekcji gier z Samem Fisherem dołączyła IV część, brakuje mi jeszcze tylko Pandory i Conviction. Pandory już raczej nie dadzą, skoro dali 4. część, ale na Conviction chyba w związku z tym można liczyć za jakiś czas... W całym numerze wrześniowym najbardziej cieszy mnie tipsomaniak!
 8. Z kalendarzem wszystko jest OK. Po prostu każdy tydzień zaczyna się od niedzieli
 9. WIELKIE GRATULACJE dla ekipy Cd-Action za nowy numer magazynu! Jesteście świetni! Pierwsza na świecie recka Wiedźmina 2, plakat z nim i bardzo dobre pełne wersje! Muszę wreszcie zagrać w Sam & Max, a przecież RE5 jest kolejną bardzo udaną odsłoną serii. I wreszcie mamy bardziej znane od jakichś Fordów wyścigi samochodowe! OGROMNE BRAWA! Czekam z niecierpliwością na 10 maja i...na odbiór mojej kolekcjonerki Wieśka 2 trzy dni później
 10. OMG! Aż 26 recenzji usmażyliście! Dawno nie było tak dobrze jeśli chodzi o ilość...Mam nadzieję, że gry pecetowe stanowią w tym zestawie przynajmniej 50% (w końcu od konsol powinien teraz być Playbox, nie?). Z pewnością będzie co czytać do następnego numeru.
 11. Torchlight!!! Kurka wodna! CD-Action zmiażdżyło system tym pełniakiem! Moim zdaniem lepszy od CoJ:WK. Wielkie BRAWA DLA CDA!
 12. Wielka szkoda, a ja już miałem nadzieję...
 13. Błagam, nie zmieniajcie LOGO CD-Action! Gdzie jest złoty dyskobol? Nie ma go na folii z numerem urodzinowym. Czy od teraz nie będzie go w logo? Odpowiedz Smugglerze, co się stało ze złotym dyskobolem i czy powróci?
 14. Takie pełniaki bardzo cieszą mą duszę i ciało Za 17 zł otrzymuję 2 bardzo dobre gry, z których obecnie BC kosztuje 30 zł w pomarańczowej a CoJ: WK w ogóle nie jest dostępne w sprzedaży (przynajmniej w empiku w Krakowie go nie znalazłem), ale też by pewnie kosztowała 30, jeśli nie więcej! Opłaca się bardzo! Dziękujemy redakcji za świetne fulle na 15. urodziny! Gratulacje! No i ta kasa oczywiście...wypas!
×
×
 • Create New...