Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Droga Ylfin, w języku polskim akcent kładzie się na sylaby, a nie litery (a na pewno nie na spółgłoski) :P

Nie, żeby niektórzy forumowicze potrzebowali zachęty, żeby rzucać sucharami i żartami tak nieśmiesznymi, że nawet nie zdają sobie z tego sprawy, ale będzie ciekawiej ;]

Ja sobie żadnych sucharów nie przypominam na zjedzie. No moze poza tymi stefana, no ale z tego wszyscy sie musieli śmiać, więc były tym bardziej suche :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo w wypadku gdyby ktorys z panow chcial zglebic tajniki patelni, no to trzeba widziec ruch kazdego sciegna czy miesnia, zeby w przyszlosci nie popelnic ewentualnej pomylki smile_prosty.gif

Internet chyba zrobił coś złego z moim mózgiem, bo od razu skojarzyło mi się z czym, o czym zdecydowanie nie mogę napisać. biggrin_prosty.gif

Panie Mavericku, pierwszą częścią swojego posta łamiesz nieco regulamin Zjazdów tongue_prosty.gif Mianowicie sugerujesz co się NAPRAWDĘ dzieje na Zjazdach.

Nie rozumiem który punkt regulaminu łamie mycie samochodów przez Browara. Mimo ewidentnego zmęczenia całodniowych zwiedzaniem Wrocławia wykrzesał z siebie resztę energii by umyć sąsiadom z niższego piętra maski ich aut. Podobnie postąpił Obi, który widząc w jak fatalnym stanie są drzwi do hotelowych pokojów wyręczył obsługę i w akcie wielkiego miłosierdzia wszystkie wyszorował. cool_prosty.gif

Widzę, że tu się pozmieniały zasady - za moich czasów jak jeden kolega chciał, żeby pisać jego ksywkę przez DUŻE E na końcu, to został gremialnie wyśmiany (dlaczego ja pamiętam takie rzeczy?) tongue_prosty.gif

FirE

?

Ile ja walczyłem, żeby was nauczyć, że "A.L." to nie to samo co "AL" czy nie daj boże "AI" wink_prosty.gif

Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi -> no wiesz, teraz bede z nieukrywana groza i obawa spogladal na kazdego gimnazjaliste trzymajacego w reku jakies owoce egzotyczne.

Wysmiewanie ludzi za sugerowanie jak nalezy czytac ich nicki tez jeszcze pamietam (za moich czasow to ofiara zostal jakis koles nalegajacy by przepisywac jakies cyferki itp.), podejrzewam, ze obecna sytuacja z Ilcia jest w jakis sposob powiazana z rownouprawnieniem, ale mimo to pozwole sobie postapic niepolitycznie poprawnie i jednak bede nazywal ja "Ilcia", jesli urocza dziewczyna ma sile przebicia zblizona do Golden Lorda to skutecznie uda sie jej zasugerowac mi poprawna wymowe.

Swoja droga czuje sie niedoceniony - pierwsza emota po 5 latach bytnosci na forum i nikt nie zauwazyl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maverick undead - Ja zauważyłem i wyczułem zakłócenia w Mroku. Kto cię podmienił, bracie mój?

Jest mi niezmiernie przykro, ale ksywy nie zmienię. I nie wymawiać mi tu "Ylfin", bo pożyczę od kumpla glany i będę gonić. W angielszczyźnie "TH" ma inną wymowę od "PH".

Po takim traktowaniu przynajmniej będą poprawnie wymawiać: "Yyyyyyy...", konając na betonowym podłożu. Poza tym myślałem, że między nami zjazdowiczami porozumiewamy się jednak po polsku?

Edytowano przez Holy.Death
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - dobrze, że Ilfin nam wszystko wyjaśniła, teraz już wszyscy chyba wiedzą, jaka jest jedyna poprawna forma jej ksywki ;]

Po drugie, kilka informacji:

Po przeanalizowaniu wszystkich zadów i waletów zdecydowaliśmy się na Cinnamon. Wiem, że niektórych wyższy koszt może uderzyć po kieszeniach, te osoby po pierwsze pocieszę - ostateczna cena to 40 zł, czyli udało mi się nieco niższą wynegocjować niż początkowo sugerowałem. Po drugie kogo nie stać niech się zgłasza do Hrabuli.

Kolejna kwestia to opłaty. Kto może zapłacić już teraz (tj. zrobić przelew asap) niech to zrobi, bo nie bardzo mam kasę na zaliczkę. Dane konta będą wysyłane dziś i/lub jutro przez PW. Prosiłbym również, by dokonać opłaty do pierwszego lipca. Jeśli ktoś nie może z jakichś powodów zapłacić musi wysłać PW DO MNIE z deklaracją na ile dni jedzie. Kto tego nie zrobi nie będzie miał zarezerwowanego łóżka. Będę pociągał do odpowiedzialności finansowej na bazie tego co napiszecie w PW (żeby nie było jak rok temu, kiedy dopiero po przyjeździe Oś łaskawie poinformowała, że się wnoszą wcześniej :P ) Ponadto, nie gwarantuję, że zgodzę się na każdą prośbę opóźnienia opłaty - to duże ryzyko finansowe i dużo stresu dla mnie (znów, przypominam zeszły rok). Dlatego naprawdę proszę ułatwić życie mi i sobie i po prostu zapłacić z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Holy - Chodzi o ogólną wymowę. Ksywa ma pisownię i wymowę angielską. Czy coś.

Co do wpłat - przelew będzie najpóźniej 8.07, przyjazd planuję na 3.08. Przepraszam za opóźnienie, ale negocjacje z rodzicami mogą niestety potrwać, a sama przelewu nie zrobię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam, że na pewno będę ale:

1. z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę - dłużej nie dam rady. Proszę również wziąć pod uwagę, że w piątek będę jechał albo samochodem albo pociągiem i dopiero po 17, po pracy, ruszam z Warszawy.

2. Poproszę o dane do wpłaty...przelew zrobię 10go po pensji, teraz nie mam już ani grosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraven - srsly? Spodziewasz się, że będę pamiętał tą informację za dwa tygodnie jak ten temat będzie zaspamowany kolejnymi dwiema stronami postów? Opłata do 1.07 albo PW do mnie z informacją! Kto się nie zastosuje nie będzie liczony :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptopy...? Passe...? No co Ty - ja z Behemortem się szykujemy na rozegranie partyjki w Hirołsów Numero Secundo. Próbowaliśmy przez net, lecz wsparcie Hamachi nic nie zdziałało - nie daliśmy rady. Wniosek prosty: jedyna szansa, żeby pograć, to zjazd.

Kto Ci dziś używa jakiegoś Hamachi? Dziś ludzie grają na GameRanger. Więc zjazd nie jest jedyną szansą.

Ja wiem

.

Miałem się z tym powstrzymać do zjazdu. Ale skoro już jesteśmy przy klimatach mojej ulubionej gry, to stwierdziłem, że najprościej będzie jak naszą koleżankę będziemy nazywać Ilidan. Chyba najłatwiejsze do zapamiętania, no i przynajmniej fajnie się kojarzy. Rok temu przykładowo na Alaknara (musiałem, aż przelecieć archiwalne posty z zeszłorocznego zjazdu, bo nie byłem pewien jak się pisze to pseudo) wołałem Ala'Kir, a ten w zemście nazywał mnie Józef, czy Nowak...nie pamiętam, ale pamiętam, że mu to nie wychodziło.

Jak będą dane do przelewu to zrobię to raz dwa. Z gotówką jestem już przygotowany.

I...ponawiam swoje pytanie, które zadałem w poście numer #2117.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośle - więc odpowiadam - pewnie tak, bo czemu nie? :D

Przy okazji skoro już w tematach pobocznych spotkań, zjazdów i wyjazdów jesteśmy to i ja przypomnę o propozycji wypadku do Zakopanego w celu powłóczenia się. Wstępne plany z kumplem zrobiłem na początek września - tj. od pierwszego. Dalsze ustalenia pewnie wykonamy wkrótce. Cen nie jestem w stanie podać, ale że Zakopane to droga impreza to trzeba się na te 30-40 zł za noc nastawiać (taniej w opcji namiotowej). Wyjazd byłby minimum na tydzień, a może nawet na 10 dni (tj. ja na tyle jadę, na ile będą chcieli inni to ich sprawa :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turambar - Wielkie nieba, toż te żarty już nie są śmieszne... Coś nie nadążasz za nowościami. Teraz każdy śmieje sie z bogactwa i burżuazji pewnych króliczków...

Mamy już 36 osób pewnych na "100%". Jak wszyscy odpiszą mi na PW co do obecności, to dla zainteresowanych udostępnie listę zjazdowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to nadal czekam na informację dotyczącą danych na przelew co by przekazać ją dalej, bo tak się składa, że akurat w rodzinie sprawy płatności bankowych załatwiam przez ojca, gdyż jakoś do posiadania konta mnie nie ciągnęło tongue_prosty.gif

A skoro P_aul raz jeszcze wspomniał o opcji wypadku do Zakopanego to pozwolę sobie powtórzyć chęć udziału w całym przedsięwzięciu jako, że perspektywa kampanii wrześniowej coraz bardziej się oddala a i fundusze na taki wypad powinny się znaleźć - nawet dziesięciodniowy =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam Ośle, Alakcośtam po wizycie w naszej jaskini został przemianowany na Aragorna :) łatwiej wymówić i zapamiętać. Po co utrudniać życie :)

Co do wypadu w góry - chcecie mieć krwawiące pęcherze na nogach i i podziwiać wspaniałe widoki? Wybierzcie się ze mną w Bieszczady to wam zrobie "wycieczke" :D cena a nocke tam oscyluje koło 20zł.

Co do płacenia siakimiś przelewami. Ja nie wiem ile dni zagoszcze, co do urlopu prawdopodobnie dogadam się w połowie lipca więc nie będę narazie "puaciła" a do tego trzeba jeszcze zrobić referendum pokojowe i ustalić pare ważkich szczegółów (jak by co to oś bierze 8 osobowy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oś przedyskutuje sprawę we własnym gronie i być może łaskawie da znać. ;) A serio: za parę dni powinienem znać szczegóły. Wtedy odezwę się na PW w sprawie wszystkich. Nie wiem też do końca jak będzie z opłatami. Ja mogę zapłacić od razu (muszę tylko ustalić czy zostaję do niedzieli czy poniedziałku), ale za resztę nie ręczę. Za parę dni będą dokładniejsze informacje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę jak nam w kobietach obrodzilo w tym roku. Mam nadzieję, że organizatorzy staną na wysokości zadania i zorganizują jakiś grafik czy harmonogram przygotowywania posilkow. Skoro mamy taką możliwość warto zadbać o różnorodność kulinarną tongue_prosty.gif

To proponuję na początek królika nadziewanego... No, czym nadziewanego, pomyślimy później. Ciebie to już i tak nie będzie interesowało cheesy.gif - nzk

Wszyscy są na tak, tylko Ty masz jakieś opory tongue_prosty.gif Przecież jak ci przeszkadza, to nie musisz jesć biggrin_prosty.gif

Chyba trzeba cię wywiesić za oknem za uszy, żebyś skruszał biggrin_prosty.gif - nzk

Tak to właśnie wyglada jak się kobicie za długi łancuch zostawi :P

Edytowano przez Lord Hrabula
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zostało mi niewiele czasu, ale może dożyje chwili gdy kobiety zaoutnumberują płeć kudłatą :D

Jestem za, obecność kobiet determinuje zachowanie właściwych postaw społecznych i przestrzeganie kodeksu morelnego nonono.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zostać nawet niewolnikiem nowych samic (doliczam się póki co 2), które przyjadą na zjazd, tylko pozwólcie mi dzielić z nimi pokój! Nie mam dużych wymagań, nie chrapie, sam się myję, nie palę, nie piję i nawet sprzątam po sobie. Jeżeli będę za głośny, wystarczy powiedzieć abym się uciszył i będę milczeć. Dodatkowo zajmuje mało miejsca i mogę robić za przewodnika, bo przecie mogę się już nazwać weteranem zjazdów. Jedyna przypadłość to ogromna miłość do gier Blizzarda, więc mogę dużo mówić o jedynej słusznej frakcji, która zwie się HORDA i o mojej ogromnej nienawiści do Przymierza. Jeżeli będzie zgoda, to będę mógł chodzić do sklepu i kupować niezbędne składniki do stworzenia posiłków. Jeżeli nie...to będę na własną rękę zdobywać coś do jedzenia (mrożonki, KFC, 3 dniowe kanapki zrobione przez Mamusie i resztki chrupek).

Ośle - więc odpowiadam - pewnie tak, bo czemu nie? biggrin_prosty.gif

Klawo, to mam rezerwować pierwszą sobotę po zjeździe? Wiem, że dużo czasu, ale maksymalnie to muszę znać termin do 15 lipca. Inaczej możecie mnie co najwyżej odwiedzić w robocie. Być może dałbym radę od siebie znów coś fajnego zorganizować, tylko jeszcze nie rozmawiałem na ten temat z wysoką radą (powodem jest właśnie znaleziona praca od listopada).

Aha, czy przelew już może doszedł? Chcę mieć pewność, czy przypadkowo nie wysłałem swojej ciężko zarobionej gotówki jakiemuś komuś.

Edytowano przez Osioł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - mojej Draci nie dostaniesz piekielny futrzaku. Już mi wystarcza Aiden i jego hentaie za konkurencję! Poza tym z tego co wiem to wszystkie te płcie piękne zajęte, poza Ilfin, ale ona z kolei wg. własnych słów wygląda tak, że ryzykujesz aresztowanie za pedofilię :P Zresztą powiedzmy sobie szczerze i tak grupa Warszawska weźmie pokój dwunastoosobowy i będzie sobie dobierać współmieszkańców =)

Secundo - można u ciebie na ogródku, można u mnie na ogródku, można do zoo... opcji jest sporo :)

Póki co nie doszły żadne przelewy, ale podejrzewam, że zrobione wczoraj mogą dotrzeć dopiero w poniedziałek ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Osioł

O tym, że masz manię prześladowczą na punkcie czarnych panter to już nie wspomniałeś smile_prosty.gif

Feo też taki zachwycony wzrostem współczynnika feminizacji, a o ile dobrze kojarzę, to od zeszłego tygodnia jest zaręczony :P

@down

Chyba sobie kpisz. Na Fejsiku nie można pisać nieprawdy, regulamin chyba nawet zabrania :D

Edytowano przez Lord Hrabula
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...