Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

może to ogłosić na blogach, żeby trochę luda przyjechało?

Można by - z drugiej jednak strony widzę dwa "ale". Po pierwsze: na spotkaniu w takim miejscu jak zoo dużo osób to też nie za dobrze, bo robi się niepotrzebny tłok (taki wniosek wyciągnąłem, jak rok temu z dziesięciorga osób zjawiło się pięcioro ;]). Po drugie: jak sam widzisz, jakiekolwiek podawane terminy są obecnie bardzo niepewne, bo wtedy ten nie może, wtedy tamten... Zresztą jak chcesz, to możesz taką propozycję umieścić na swoim blogu, żeby po prostu zobaczyć, ilu chętnych by się znalazło. :)

A odnośnie terminu: już pisałem, kiedy mogę, a kiedy nie. Powiem tylko, że mnie osobiście sobota też pasuje, tylko że nie będę mógł wtedy przyprowadzić SR-a. Choć wydaje mi się, że lepiej będzie podać jakiś termin z tygodniowym wyprzedzeniem, żeby chętni mogli sobie zarezerwować na wtedy czas - ja jednak chwilowo wstrzymuję się od dawania propozycji, bo nie wiem, ile osób i kiedy będzie wolnych. ;] Jeśli mój pomysł przejdzie, to informuję, że w najbliższym tygodniu nie mogę tylko w środę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz... a to Meth nie dostałeś na gg linków do paczek czy wyczekujesz paczki fotem specjalnie dedykowanych z tylko twoją podobizną? :D [fakt, ciekawe masz zdjęcia... ;p]

-Niestety, komputer odmówił mi posłuszeństwa a w czasie zabaw z przenoszeniem gg na inne komputery straciłem wszystkie wiadomości z ostatnich dwóch tygodni, w związku z czym gdyby ktoś mógł mi przesłać ten link to będę wdzięczny.

Przy okazji jak ktoś pisał do mnie chwile po zjeździe, to niech to zrobi jeszcze raz.

Z góry dziękuję! :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta...sądziłem, że jak zniknę 3 dni ze świata internetowego, to jak wrócę to wszystko będzie już ustalone, każdy napisze "no ja będę" czy "ja nie" i koniec...a tu prawie jak w WoWie.

Mam tylko pytanie do uczestników spotkania z tamtego roku: tamto wejście, przed którym wtedy się zebraliśmy, było od ulicy Ratuszowej czy pod miśkami?

Z rok temu jeszcze nie wiedziałem, że na pradzę w parku jest dostępny miś. Kierowałem się tym, że przy głównym wejściem już W Zoo także jest wybieg dla tych wielkich grizli. W każdym razie, zeszłoroczne spotkanie rozpoczęliśmy właśnie na ratuszowej przed główną bramą ogrodu.

Choć wydaje mi się, że lepiej będzie podać jakiś termin z tygodniowym wyprzedzeniem, żeby chętni mogli sobie zarezerwować na wtedy czas - ja jednak chwilowo wstrzymuję się od dawania propozycji, bo nie wiem, ile osób i kiedy będzie wolnych. ;]

Hmm....

Cóż, zjazd jednak dopiero za rok, a ja już tęsknię za zjazdową atmosferą, dlatego zapytam mieszkańców Warszawy i okolic (także tych, którzy na zjeździe się nie pojawili) - co powiecie na wypad w miasto w najbliższym czasie?

Dziś mamy 11 sierpnia, a P_aul już leciał z inicjatywą 6 sierpnia. Może terminu nie było, ale to wina ludzi, że albo niektórzy myślą, że samo się załatwi albo nie wiem, śpią czy coś. Ja natomiast nie wiem czy będę 21 sierpnia dostępny : /, dlatego już się szykowałem na ten weekend, nawet niektóre sprawy pozałatwiałem sobie aby nikt mi nie przeszkadzał.

I jak już to spędzamy cały dzień w Zoo czy potem idziemy po jakieś jeszcze atrakcje (oczywiście, żeby nie było, że sobie w Zoo posiedzimy góra 2 godziny, o nie!)? Muszę wiedzieć, bo muszę pilnować koszta, a bilety od ZTM dla mnie wcale już takie tanie nie są (idiota ustalił, że uczniowie do 21 roku życia mogą korzystać z ulg).

Och...

Nie ma mnie, wyjeżdżam w góry właśnie w tą sobotę 21, bawcie się dobrze ;) Dlatego od ponad tygodnia próbowałem się umówić na ten weekend...

To może zrobimy tak jak w takim głupim filmie, który wczoraj widziałem, "Ameryka! Demokracja! Głosujemy!" Bo widzę, że i ja byłbym bardziej za tym weekendem.

Edytowano przez Osioł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chętnie bym wpadł jeszcze w tym tygodniu, ale nie mogę się zdecydować - piątek czy sobota? W piątek SR jeszcze mógłby wpaść wraz ze mną na spotkanie, ale przy sobocie będę miał większą pewność, że nagle mi nie wypadnie coś, przez co nie będę mógł się zjawić... A głosować na obie ręce chyba nie można. :D Sorry za brak zdecydowania, ale naprawdę mam w tej kwestii dylemat. Dlatego może poczekam na to, aż inni się wypowiedzą (tylko szybko...) - jak coś, to postaram się dostosować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam prostą propozycję - z tego co widzę to piątek 13 nie pasuje Holy'emu i Arniemu. Jeśli obaj wypowiedzą się, że BĘDĄ na pewno w sobotę na imprezę pt. Zoo + atrakcje po Zoo (coś wymyślimy =) ) to wymienimy SRa na ich dwóch. Postaram się do obu dotrzeć szybkimi drogami. Jeśli jednak mieliby i tak nie przyjść to spotykamy się w piątek, wtedy w bonusie mamy Serka ;) Ja i Dracia zgłaszamy gotowość bojową zarówno na piątek jak i na sobotę. Ci, którym pasuje przyszły tydzień mogą się spotkać w przyszłym tygodniu, nam to nie przeszkadza, robimy pozjazdowe afterparty =) Niemniej impreza jest otwarta, więc niezjazdowicze też są zaproszeni ino dać znać JUTRO że będziecie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam prostą propozycję - z tego co widzę to piątek 13 nie pasuje Holy'emu i Arniemu.

Piątek mi pasuje po 11.30 - wtedy kończę pracę. Do zoo z centrum nie jedzie się długo, więc pewnie na 12 bym był. Pewnie wam tam zdecydowanie dłużej zejdzie, więc mogę po prostu dojść później. Chociaż mówiąc szczerze sobota pasuje mi zdecydowanie bardziej, bo po pobudce o 4 rano przez cały dzień jestem padnięty :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem - mnie najbardziej odpowiadałaby ta sobota (14). Ewentualnie nowa sobota, choć wtedy nie wiem czy nie będę w rozjazdach. Po prostu chciałbym waszą bandę komuś pokazać przy okazji i myślę, że to najlepszy moment, żeby to zrobić. W dni powszednie jest to, niestety, niemożliwe, bo niektórzy mają pracę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i oficjalne - wybacz SR, ale większej liczbie osób pasuje sobota niż piątek, ergo w sobotę 14 sierpnia o godzinie bliżej niesprecyzowanej (muszę dogadać się w tej sprawie z Osłem ;] ) spotykamy się przy wejściu od ulicy Ratuszowej. Plan zakłada poszwędanie się kilka godzin po Zoo, a potem przeniesienie imprezy do kawiarni/pubu, co zdecydujemy już na miejscu. Osobiście nie znam nic na Pradze, ale jest kilka fajnych miejsc w centrum i okolicach co powinno wszystkim w miarę pasować przy późniejszym powrocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, osoby, które są chętne spotkać się w tą sobotę, czyli 14 sierpnia, niech pojawią się przed wejściem do Zoo, od strony Ratuszowej, o godzinie 10:00. Pora nie za wczesna, słoneczko nie będzie jeszcze tak grzać i w ogóle.

Wiadomość także dla osób, które nie były na zjeździe we Wrocku, a pojawią się na tym spotkaniu. Podajcie proszę jakieś znaki rozpoznawcze albo nie wiem, przynieście numer CD-Action, któryś tam, aby lud mógł Was poznać. Ew. zagadywać do mnie i podam swój numer komórkowy.

To tyle.

Jeszcze jedno, brać koniecznie swój prowiant typu woda czy kanapki. W Zoo jest strasznie drogo, choć na gofry z bitą śmietaną i z polewą, akurat są za 5 zł i wcale nie są małe jak na starówce.

Edytowano przez Osioł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei ogłaszam, że jeśli jutro mają być upały to proponuję wkrzesić stare fremeńskie tradycje i... zabrać ze sobą przenośne cienie w postaci parasolek. Za zabieram ze sobą z dwa egzemplarze. Może to się komuś wyda głupie, ale wolę stać w trochę mniejszym słońcu, jeśli tylko jest to możliwe, a parasole są choćby częściową osłoną przed upałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie godzina jest bez znaczenia, bo się nie określam ani na tak, ani na nie, ale jak można było ustawić się na 10.00 :D. Przecież w południe jedyne miejsce w jakim się będzie dało rozmawiać, to jakiś zagajnik z soczkiem jabłkowym ;). Z tego co pamiętam to w ZOO jest jak na patelni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To elementarne drogi Perle - Upał trwał będzie nieprzerwanie od 11 do 15-16. Zoo zamykają o 18. Dlatego skoro ci dziwacy (żeby nie użyć słowa zboczeńcy) Osioł i Mart koniecznie do Zoo chcą iść to nie ma opcji, żebyśmy się NIE upiekli. Ja tam początkowo proponowałem spotkanie w miłej klimatyzowanej sali jakiejś kawiarni, ale nie mam serca odbierać Osłu przyjemności z wycieczki do Zoo w dużej grupie dziwnych osób :D Tym samym potwierdzam swą obecność i postaram się Dracię ściągnąć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, szkoda. Z drugiej strony w najbliższym czasie i tak spędzę czas razem z SR-em, a i na spotkaniu będzie jakaś sprawiedliwość, bo Holy też się zjawi bez swojego brata. :P W każdym razie jak coś, to ja potwierdzam swoją obecność. Załatwiłem wszystko tak, że powinienem się zjawić bez większych problemów. :)

Podajcie proszę jakieś znaki rozpoznawcze albo nie wiem, przynieście numer CD-Action, któryś tam, aby lud mógł Was poznać.

Ty, P_aul i Dracia akurat mnie znacie, więc chyba rozpoznacie mnie od razu. :) A dla tych, którzy dopiero mnie poznają: postanowiłem, że w sobotę ubiorę się na "błękitno" (koszulka z jakimś białym napisem i jasnoniebieskie spodenki), więc poznacie mnie pewnie właśnie po takim ubiorze. ;]

Ew. zagadywać do mnie i podam swój numer komórkowy.

Jakby co, to ja od SR-a wziąłem numer komórki do P_aula, więc chyba zdołamy się odnaleźć. ;] Jeszcze dzisiaj zresztą podam mu swój numer, żeby nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się być, ale nie do końca znam dojazd. Wiem, że istnieje coś takiego jak przystanek tramwajowy Ratuszowa-ZOO, tylko nie jestem pewien czy to jest blisko do wejścia do ZOO, i z której konkretnie strony. Teoretycznie powinienem się tam pojawić tramwajem numer 28. Postaram się przybyć wcześniej o godzinę lub pół, żeby zorientować się w sytuacji. Jak coś to P_aul i Osioł mogą mnie informować co i jak przez SMSy. Face'a nie będzie, bo ma jakieś mecze.

Edit: Zmiana planów. Podobno pociąg zatrzymuje się przy ZOO jeden przystanek przed Warszawą Gdańską. Odjazd o 9:11, ETA 9:32. Wcześniej nie dam rady wyjechać z domu, żeby zdążyć na 10:00 normalną trasą, więc będę musiał skorzystać z tego wątpliwego planu. Jakby co to wyślijcie mi SMSa, gdzie konkretnie w ZOO będziecie, jeśli nie będę akurat czekał pod wejściem. I weźcie te parasole.

Edytowano przez Holy.Death
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że gdzieś o 18:30 dojechałem do domu cały i zdrowy. Na początku odrobinę krzątałem się po mieście w poszukiwaniu dojścia do Ronda Starzyńskiego (zapomniałem, jak się nazywał przystanek, z którego pojechaliśmy tuż po zwiedzaniu zoo...), ale dość szybko wpadłem na pomysł, jak tam dotrzeć, więc po rozstaniu się doszedłem tam w niecałą godzinę. :) I co muszę powiedzieć o spotkaniu - samo zwiedzanie zoo niezbyt mi się podobało (dość dużo zwierząt po prostu nie było, nawet swojego "interesu*" nie zauważyłem...), za to towarzystwo było znakomite. :D Niemalże wymarzone, chciałoby się powiedzieć. Aż szkoda mi, że musiałem się rozstać jako pierwszy, ale to nie było zależne do końca ode mnie... No i jeszcze jeden fakt wart odnotowania: na spotkaniu tym razem były wszystkie zadeklarowane osoby (plus jedna :P).

Jak sami wiecie, w zoo porobiłem odrobinę zdjęć. Wprawdzie nie ma tego dużo, ale mogę je przerzucić na kompa, a potem Wam wysłać. :) Tylko zajmę się tym dopiero jutro, bo dzisiaj chcę już odpocząć. I Ramzes, mam do Ciebie prośbę: napisz mi swój numer GG (jeśli masz), inaczej prześlę Ci te zdjęcia na PW. x]

A czy zjawię się za rok na zjeździe we Wrocławiu, jeśli dostanę zaproszenie? "Mam nadzieję". :D Liczę na to, że tym razem mi coś nie wypadnie...

Aha, P_aul, jak chcesz, to możemy jeszcze obgadać prywatnie to, co mi powiedziałeś dzisiaj. Sam chyba dobrze wiesz, o co mi chodzi. ;)

*Nie, to nie tak - zresztą Osioł wie, o co chodzi. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...