Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

Dobra, mogę specjalnie dla lic3ncjata zrobić i tydzień później. Ale jak mi ktoś urwał zaraz przyjdzie i powie, że mu 22-26 sierpnia nie pasuje to dołączy do krótkiej czarnej listy forumowiczów, którzy już nigdy zaproszenia nie dostaną (nie będę podawał ksywek, o szczegóły można pytać niziołkę ;] )

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni zjazdowicze, ostatnie dwa pytania/propozycje:

1. Zjazd tradycyjnie piątek-wtorek? Coś zmieniamy? Wydłużamy? Skracamy? Jak nie będzie konkretnych propozycji możliwie szybko to zaklepuje Cynamona na podane wyżej daty.

2. W latach ubiegłych różne wypadki trafiały w zjazdowiczów (np. łóżka z depresją, które się załamywały...) wymagające szybkiego zapłacenia niewielkich pieniędzy. Dotąd tenże problem rozwiązywaliśmy przez ściepe na miejscu. Proponuję w tym roku założyć Społeczną Kasę Zjazdową - symboliczne 5-10 złotych przysyłane wraz z opłatą za pobyt. Na co pójdzie ta kasa? Proponuję:

- na nagłe wypadki (np. komuś zniknęła kasa na pociąg do domu, trzeba do czegoś dopłacić społecznie...)

- w zeszłym rokunarodziła się nowa świecka tradycja konkursów z nagrodami - część środków zebranych w opisywany sposób można by przeznaczyć właśnie na nagrody

- jeśli będziemy mieli forsy jak Hrabula, to możemy też zorganizować jakieś zjazdowe wyjście do knajpy/na pizze używając tych pieniędzy

- wreszcie wiem, że nie każdy jest "za" gadżetami typu koszulki/kubki/inne_pamiątki, ale jeśli będzie nadwyżka i zgoda ogółu to i w tym kierunku można by uzyć tych pieniędzy

- wreszcie, jeśli coś zostanie to będzie zdefraudowane zachowane na koncie "zjazdowym" na nastepny rok ;)

Jakieś obiekcje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się żadne pro-lewicowe pomysły ze wspólna kasą - to zawsze wychodzi kaleko a organizowałem wycieczkę nie jedną.

22-26 odpada sierpnia bo wtedy straszy. Rysiaczku młody się hajta:D? Pogrzało go? XD. Wycieczkę standardowo mogę poprowadzić do Zoo jako opiekun ;) Ale chciał bym tego roku zahaczyć o ogród dżaponcki :) Dziękuję dobranoc :)

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko jeszcze dorzucę, że idea awaryjnego funduszu zjazdowego na pewno się przyda a zebrana kasa nie zmarnuje (niekoniecznie przy stole pokerowym Osi Zła Piękna, Dobra i... co tam jeszcze było? :P).

Poza tym aż się cieplej człowiekowi na sercu zrobiło, że nas tak pozytywnie w Cynamonie zapamiętali ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

człowiek szuka jakichś porad odnośnie monitorów, a tu zjazd daje o sobie znać tongue_prosty.gif

mówiąc krótko. (jezu, wciąż czuję się źle mówiąc takie rzeczy) nie dostanę urlopu (tak, ja PRACUJĘ) wcześniej niż koniec sierpnia, więc najbardziej pasowałby mi termin 22-26 sierpnia.

z drugiej strony, taki urlop mógłbym wykorzystać jakoś inaczej, a na zjeździe pojawić się w terminie piątek (o ile dostanę chociaż dzień na żądanie biggrin_prosty.gif) - niedziela. i tak mam zamiar jeździć gdzie się da w weekendy.

lipiec brzmi trochę licho, ale w sumie pracy mniej i łatwiej by mi było urwać jakiś piątek albo poniedziałek.

... ale że zjazd w lipcu? brzmi jakoś obco. tongue_prosty.gif

pozdrawiam, rabotnyj klas.

PS: aha, co do zapłacenia 5-10 zeta więcej, to cóż... stać mnie na to! :P

Edytowano przez Meth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Drodzy parafianie, wysłałem informacje o opłatach i koncie wszystkim którzy wyrazili chęć przyjazdu. Jak ktoś jedzie, a nie dostał, niech pisze. Jak ktoś nie jedzie, ale i tak chce zapłacić, niech pisze. Dodam, że nie wysłaliśmy też jeszcze wszystkich zaproszeń, jak ktoś nie dostał niech się nie spina, powinny polecieć dzisiaj/jutro ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...